głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors bolesna rzeczywistość rozdzieliła nas już na zawsze. nie daj tego wszystkiego zniszczyć aby zniknęło wraz z lekkim powiewem wiatru przecież ja Cię kocham i nie

princescolors

princescolors.moblo.pl
bolesna rzeczywistość rozdzieliła nas już na zawsze.
bolesna rzeczywistość rozdzieliła... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

bolesna rzeczywistość rozdzieliła nas już na zawsze.

 nie daj tego wszystkiego zniszczyć... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

"nie daj tego wszystkiego zniszczyć,aby zniknęło wraz z lekkim powiewem wiatru,przecież ja Cię kocham i nie umiałabym tak żyć."

widziałam mężczyznę.miał smutne... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

widziałam mężczyznę.miał smutne oczy i patrzył przed siebie smutnym wzrokiem.serce miał wyciągnięte na dłoni.było małe,kruche z licznymi bliznami,ledwo biło.mężczyzna wyciągnął rękę, pokazując mi swoje serce.krzyczał,że jest takie przeze mnie,że to ja i moja naiwność zabiła jego duszę.płakał,ramiona mu drżały.serce powoli pękało na pół.wtedy sobie uświadomiłam,że patrzę w lustro..

boli mnie każde twoje cierpienie. teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

boli mnie każde twoje cierpienie.

czas już zapomnieć że istniałeś. teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

czas już zapomnieć,że istniałeś.

całe życie w parę sekund... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

całe życie w parę sekund przewinęło mi się przez głowę.wszystkie wspomnienia,niezapomniane akcje, najbliżsi ludzie.to wszystko,w tak krótkiej chwili zdołało przywrócić się ku moim myślom,to wszystko dało mi siłę,by przeżyć.

są takie życzenia których nie... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

są takie życzenia,których nie spełni żadna spadająca gwiazda.

z brudnymi wspomnieniami zamykam... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

z brudnymi wspomnieniami zamykam rozdział związany z TOBĄ. to koniec,żegnaj!

obrałabym  teksty princescolors dodał komentarz: obrałabym* do wpisu 10 luty 2012
 gdybym tak miała szansę  dostać... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

"gdybym tak miała szansę dostać drugą szansę brałabym wtedy inną trasę. gdybym dostała drugie życie wymazałabym wszystko z pamięci. każdą dobrą i złą chwile. gdybym znów Cię spotkała czy prosiłbyś żebym została? kim byłabym w twoich oczach? gdybym dostała drugie życie nie znałabym swojej tożsamości. narodzona z nienawiści i dobroci. czy pomoglibyście mi tu wrócić? gdybym odeszła z tego świata? czy umielibyście się zesmucić?"

mała zagubiona zraniona z ostatnimi... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

mała zagubiona,zraniona,z ostatnimi resztkami i odłamkami serca.mimo tego,że miała zaledwie szesnaście lat bardzo dużo przeszła w swoim życiu.problemy,które wciąż nie dawały jej spokoju powoli ją wykańczały.wiele decyzji podjęła bez zastanowienia się jak to później wpłynie na jej życie.kilkanaście razy wbijano jej sztylet w malutkie serduszko,które było na wyczerpaniu.mimo resztek sił,wiary,nadziei nie chciała się poddawać. chciała pokazać,że jest silna,że da radę przetrwać te krytyczne dni.była silna,ale niestety do pewnego czasu.gdy kolejny raz ktoś stanął na jej drodze nie miała szans odmówić mu miłości.w jednej chwili straciła wszystkie siły jakie posiadała a wraz z siłami uczucia,które są najważniejsze.nigdy nie można było po niej poznać,że sobie nie radzi i że jest nieszczęśliwa.ale tym razem wszystko się skończyło. skończyło się udawanie,że wszystko jest okej.nie można było ukryć,że jej życie jest piękne skoro posypał się cały świat.obwiniała samą siebie za te wszystkie krzywdy.

siedząc i wspominając wszystke... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

siedząc i wspominając wszystke chwile,które przeciekły przez palce łzy spływają kropla po kropelce.w jednej chwili potrafiłeś zmienić moje życie w "KOSZMAR". tyle słów wypowiadając w twoją stronę poszły na marne.teraz już one nie mają najmniejszej wartości a tym bardziej znaczenia.z dnia na dzień twoje uczucia w moją stronę znikły,twoja osoba zamieniła się w człowieka,który nie posiada serca,lecz twardy kamień.stałam się dla ciebie kimś obcym,lecz ty ZAWSZE pozostaniesz w moim serce mimo tego,że zadałeś mi cholernie bolesny cios.tyle wylanych łez,nieprzespanych nocy,tyle rozczarowań,tyle cierpienia właśnie przec ciebie. i ja mam jeszcze siłę cię kochać i wspominać cię jako"idealnego człowieka"?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV