głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors gdybym tak miała szansę dostać drugą szansę brałabym wtedy inną trasę. gdybym dostała drugie życie wymazałabym wszystko z pamięci. każdą dobrą i złą chwile. gd

princescolors

princescolors.moblo.pl
gdybym tak miała szansę dostać drugą szansę brałabym wtedy inną trasę. gdybym dostała drugie życie wymazałabym wszystko z pamięci. każdą dobrą i złą chwile. gdybym
 gdybym tak miała szansę  dostać... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

"gdybym tak miała szansę dostać drugą szansę brałabym wtedy inną trasę. gdybym dostała drugie życie wymazałabym wszystko z pamięci. każdą dobrą i złą chwile. gdybym znów Cię spotkała czy prosiłbyś żebym została? kim byłabym w twoich oczach? gdybym dostała drugie życie nie znałabym swojej tożsamości. narodzona z nienawiści i dobroci. czy pomoglibyście mi tu wrócić? gdybym odeszła z tego świata? czy umielibyście się zesmucić?"

mała zagubiona zraniona z ostatnimi... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

mała zagubiona,zraniona,z ostatnimi resztkami i odłamkami serca.mimo tego,że miała zaledwie szesnaście lat bardzo dużo przeszła w swoim życiu.problemy,które wciąż nie dawały jej spokoju powoli ją wykańczały.wiele decyzji podjęła bez zastanowienia się jak to później wpłynie na jej życie.kilkanaście razy wbijano jej sztylet w malutkie serduszko,które było na wyczerpaniu.mimo resztek sił,wiary,nadziei nie chciała się poddawać. chciała pokazać,że jest silna,że da radę przetrwać te krytyczne dni.była silna,ale niestety do pewnego czasu.gdy kolejny raz ktoś stanął na jej drodze nie miała szans odmówić mu miłości.w jednej chwili straciła wszystkie siły jakie posiadała a wraz z siłami uczucia,które są najważniejsze.nigdy nie można było po niej poznać,że sobie nie radzi i że jest nieszczęśliwa.ale tym razem wszystko się skończyło. skończyło się udawanie,że wszystko jest okej.nie można było ukryć,że jej życie jest piękne skoro posypał się cały świat.obwiniała samą siebie za te wszystkie krzywdy.

siedząc i wspominając wszystke... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

siedząc i wspominając wszystke chwile,które przeciekły przez palce łzy spływają kropla po kropelce.w jednej chwili potrafiłeś zmienić moje życie w "KOSZMAR". tyle słów wypowiadając w twoją stronę poszły na marne.teraz już one nie mają najmniejszej wartości a tym bardziej znaczenia.z dnia na dzień twoje uczucia w moją stronę znikły,twoja osoba zamieniła się w człowieka,który nie posiada serca,lecz twardy kamień.stałam się dla ciebie kimś obcym,lecz ty ZAWSZE pozostaniesz w moim serce mimo tego,że zadałeś mi cholernie bolesny cios.tyle wylanych łez,nieprzespanych nocy,tyle rozczarowań,tyle cierpienia właśnie przec ciebie. i ja mam jeszcze siłę cię kochać i wspominać cię jako"idealnego człowieka"?

39 399 wizyt.dziękuję teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

39 399 wizyt.dziękuję

żegnam rybki   ! teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

żegnam rybki ;*!

mimo bólu jaki mi wyrządziłeś... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

mimo bólu jaki mi wyrządziłeś nadal cię kocham.

zasłużyłeś na takie cierpienie. teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

zasłużyłeś na takie cierpienie.

WRÓĆ. i już NIGDY nie odchodź! teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

WRÓĆ. i już NIGDY nie odchodź!

marzenia. bo gdy człowiek zamyka... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy,zatracać się i spadać w dół.

miłosna pasja ociera się o... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

miłosna pasja ociera się o szaleństwo.

ostatnie dni istnienia! teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

ostatnie dni istnienia!

przeżywam ból którego nie... teksty

princescolors dodano: 10 luty 2012

przeżywam ból,którego nie potrafię nazwać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV