głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors kreśl każdy upadek równając z wygraną. ból zabiera mi wszystko wszystko czym mogłam żyć.ta rana tkwi gdzieś we mnie.ból jest dzisiaj mym kochankiem bo to on moż

princescolors

princescolors.moblo.pl
kreśl każdy upadek równając z wygraną.
kreśl każdy upadek równając z... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

kreśl każdy upadek równając z wygraną.

ból zabiera mi wszystko wszystko... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

ból zabiera mi wszystko,wszystko czym mogłam żyć.ta rana tkwi gdzieś we mnie.ból jest dzisiaj mym kochankiem,bo to on może zniszczyć wszytko lub wybaczyć.kto mnie podtrzyma gdy braknie sił? kto poda rękę nie oczekując w zamian nic?kto powie,gdzie mam iść dalej? kto może mi to dać?

szkoda że nie możesz zobaczyć... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

szkoda,że nie możesz zobaczyć moich łez. może chociaż wtedy coś by się zmieniło../rapoholiiik

chce wrócić do swych miejsc i... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

chce wrócić do swych miejsc i nabrać tam tchu w kolorach z tamtych dni,dziecięcych chwil.a jeśli możesz cofnij czas. pozwól być sobą sprzed lat,nawet jeśli to mi skradnie resztki sił,gdy już kończy się ten świat,pozwól w moim śnie tu trwać.

tak trwać nie mogę w powietrzu... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

tak trwać nie mogę w powietrzu gdzieś tracę oddech. co noc tak żyć nie mogę,bez sensu.tu nie jest zbyt bezpiecznie.to nie moje życie trzymane w zacisku waszych ostrych szczęk.wszystko przegrane bez celu.

kiedy widzę w twoich oczach strach... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

kiedy widzę w twoich oczach strach sama już nie wiem czy uwierzyć mam,w sens mych słów,w moje łzy. wiem,że trudno z czasem razem trwać,z czasem każdy dotyk traci smak,z czasem też braknie sił!

mimo że te bezsenne noce mnie... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

mimo,że te bezsenne noce mnie zabijają to i tak nie usiłuję tego zwalczyć./rapoholiiik

zazdroszczę wszystkim ludziom... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

zazdroszczę wszystkim ludziom,którzy przykładając głowę do poduszki i zasypiają,podczas gdy ja leżę w łóżku godzinami próbując zasnąć i wyłączyć myślenie.

może nie zdajesz sobie z tego sprawy... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

może nie zdajesz sobie z tego sprawy,ale Twoja osoba wciąż daje mi nadzieje na lepsze jutro. daje nadzieje,że może,gdy obudzę się następnego ranka,świat będzie zupełnie inny,nie czarno-biały,tylko kolorowy i pełen życia. wciąż wierzysz,że dam radę i w końcu to przezwyciężę mimo,że ja już dawno przestałam wierzyć.ale próbuje walczyć,bo nie możesz zostać tu sam./rapoholiiik do endoftime

'ta pustka mnie wykańcza niszczy ten... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

'ta pustka mnie wykańcza,niszczy,ten okrutny świat mnie pożera.'

gdy rany powoli zaczną się... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

gdy rany powoli zaczną się zabliźniać,to wróci,być może zaledwie na krótką chwilę,tak godną wstrzymania oddechu,by znów za chwilę,bez powodu zniknąć,by ten kawał mięsa,zwany sercem na nowo po brzegi zapełnić wyłącznie bólem,by na jej dłoniach pozostawić jedynie krew,w oczach łzy,a na psychice draśnięcie,podobno,kolejne z serii tych kierowanych wciąż nieustannym uczuciem. /endoftime.

i wiesz nawet jeśli któraś z... teksty

princescolors dodano: 27 luty 2012

i wiesz,nawet jeśli któraś z więzi pomiędzy nami,kiedyś pęknie,nawet jeśli nie wytrzymasz i będziesz chciał odejść,zrzuć wszystko to co związane ze mną na drugi plan,bądź w jakiś sposób zaliczyć zaledwie do już nieważnej przeszłości,to pamiętaj,we mnie żyć będziesz już zawsze,może nie będziesz dla mnie,czy przy mnie,ale będziesz w sercu.ty jesteś jego częścią,tą chociaż najmniej odporną na ból to jednak najcenniejszą pod każdym względem,tą która wciąż żyje,i będzie żyć dopóki sam jej nie zabijesz.to właśnie serce nie będzie w stanie wyrzucić Cię z siebie,to ono nigdy nie zapomni i nigdy nie zdoła zastąpić twojego miejsca,kimś innym,bo to ty przywróciłeś szczęście, nadając sens biciu jedynie jego części,to tobie oddałam tę część w pełni,tak po prostu,gruntownie na zawsze./special,for rapoholiiik ~ małe endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV