głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa To uczucie gdy siedząc w busie widzę go już przez szybę to uczucie gdy wysiadając z busa widzę go tuż o krok ode mnie to uczucie gdy mogę wskoczyć mu na ręce i

porytaa

porytaa.moblo.pl
To uczucie gdy siedząc w busie widzę go już przez szybę to uczucie gdy wysiadając z busa widzę go tuż o krok ode mnie to uczucie gdy mogę wskoczyć mu na ręce i cału
To uczucie gdy siedząc w busie... teksty

porytaa dodano: 15 marca 2013

To uczucie gdy siedząc w busie widzę go już przez szybę , to uczucie gdy wysiadając z busa widzę go tuż o krok ode mnie , to uczucie gdy mogę wskoczyć mu na ręce i całując go mocno przytulać , to uczucie gdy mogę dotknąć jego dłoni , po czym zatrzymując się patrzeć mu w jego przepiękne brązowe oczy , to uczucie gdy mam motylki fruwające po całym brzuchu. To uczucie .. tak to właśnie ono jest najwspanialsze i niezastąpione /prt.

Świetne teksty porytaa dodał komentarz: Świetne do wpisu 28 luty 2013
Ponoć jego problemy to też moje... teksty

porytaa dodano: 28 luty 2013

Ponoć jego problemy to też moje problemy , jego sprawy to też moje sprawy , ponoć jego życie to też moje życie . To dlaczego nie wiem o czymś co jest tak naprawdę najważniejsze w jego życiu ? . To dlaczego dowiaduje się o wszystkim na ostatnią chwilę . To dlaczego stale coś .. / prt.

Nasz związek jest jak mutualizm .... teksty

porytaa dodano: 25 luty 2013

Nasz związek jest jak mutualizm . Obydwa organizmy czerpią z niego korzyści i są zupełnie od siebie uzależnione / prt.

Obwiniam go o zazdrość a prawda... teksty

porytaa dodano: 25 luty 2013

Obwiniam go o zazdrość a prawda jest taka, że czasem sama nie wytrzymuje i zielenieje z zazdrości . Gdy pojawia się w mojej głowie tylko świadomość, że może go dotykać inna , że może obok niego stać jakaś milion razy ładniejsza dziewczyna lub kiedy widzę czasem zdj z jego osobą w tle a dookoła dziewczyny , dostaje ogromnego kopa w dupę . To właśnie wtedy pojawia się ten moment gdzie cholernie się boje że ktoś mi go odbierze . nie dałabym rady wtedy, nie wytrzymałabym . To on jest jak azot i tlen w powietrzu , to On jest moim największym zapotrzebowaniem do życia . /prt

I strasznie się boję  że go... teksty

porytaa dodano: 25 luty 2013

I strasznie się boję, że go stracę. Boje się, że nadejdzie dzień w którym powie mi że nasze drogi się rozeszły, że nasze dwie połówki serc przestały do siebie pasować , boje się , że powie mi , że jest ktoś inny kto daje mu o wiele więcej szczęścia niż ja . Ktoś kto będzie bliżej i zawsze przy nim . Boję się, że po prostu to wszystko na co tak ciężko pracowaliśmy kiedyś runie , że cały ten piękny świat stworzony dzięki Niemu przestanie istnieć , a wtedy przestanę istnieć też Ja . / prt.

Zaufanie   podstawa związku... teksty

porytaa dodano: 23 luty 2013

Zaufanie - podstawa związku , podstawa miłości ./prt.

Wszystko mi się w nim podoba... teksty

porytaa dodano: 23 luty 2013

Wszystko mi się w nim podoba, naprawdę wszystko, jego wygląd, jego charakter, jego styl , wszystko . Kocham Go , tak po prostu niby za nic , niby za coś . Kocham go wbrew i pomimo wszystkiego. Tu nie stanowi nawet przeszkody ta porąbana,duża odległość . Jedyne co nas może zniszczyć to tylko mały, głupi, niepotrzebny szczegół. Zazdrość . Ona jest dobra, ale nie tak częsta i nie w dużych ilościach , zazdrość niszczy, i dziś wiem , że tylko to tak naprawdę może nas zniszczyć . Nic i nikt inny , tylko ten jeden,mały,głupi szczegół./prt.

Kocham Cię . Tak tak po prostu Cię... teksty

porytaa dodano: 21 luty 2013

Kocham Cię . Tak tak po prostu Cię kocham , może za nic , może za wszystko . Po prostu Kocham . /prt.

I uwielbiam ten stan kiedy wracając... teksty

porytaa dodano: 16 luty 2013

I uwielbiam ten stan kiedy wracając do domu widzę go stojącego w kuchni, kiedy na wejściu w drzwiach dostaję buziaka, kiedy tak miło i serdecznie mnie przytula. Uwielbiam po prostu jego obecność przy mnie , jego dotyk i jego bliskość. Uwielbiam to nawet czasem stanowczo za mocno . Uwielbiam to - czasem to za mało powiedziane./prt.

Choć wiem   że będzie ciężko to... teksty

porytaa dodano: 16 luty 2013

Choć wiem , że będzie ciężko to i tak dam radę a wiesz dlaczego ? dlatego że Ty to jedna z najwspanialszych rzeczy na tym świecie, która mogła mnie spotkać . /prt.

Pojechał   ja wiem to tylko tydzień... teksty

porytaa dodano: 16 luty 2013

Pojechał , ja wiem to tylko tydzień , zaraz wróci i znów się spotkamy, ja wiem ma ferie , odpocznie itd . Ja to wszystko wiem ale minęło zaledwie 5 minut a ja już świruje , świruje bez jego głosu , bez sms'a , bez Niego. Niby tydzień, który normalnie mógłby zlecieć dość szybko a ja czuje że będzie się dłużył i dłużył ... czuje jakbym miała czekać rok . Przez niecałe 5 minut zdążyłam już zatęsknić jak jakaś schorowana psychopatka i poczułam totalny niedosyt. Ale wytrzymam , wiem , że wytrzymam , wierzę w to bo wiem , że ja i On jesteśmy w stanie przetrwać wszystko . Pokonać każdy mur stojący nam na drodze i każdą przeszkodę odsuwającą nas od siebie . / prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV