głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa Wszystko się dzieje po coś . Wszystko niesie za sobą jakieś skutki czasem pozytywne a czasem niestety negatywne . Wszystko się kończy po to żeby coś innego mogł

porytaa

porytaa.moblo.pl
Wszystko się dzieje po coś . Wszystko niesie za sobą jakieś skutki czasem pozytywne a czasem niestety negatywne . Wszystko się kończy po to żeby coś innego mogło się zacz
Wszystko się dzieje po coś .... teksty

porytaa dodano: 26 grudnia 2012

Wszystko się dzieje po coś . Wszystko niesie za sobą jakieś skutki czasem pozytywne a czasem niestety negatywne . Wszystko się kończy po to żeby coś innego mogło się zacząć . / prt.

I już wiem   to jego uśmiech... teksty

porytaa dodano: 26 grudnia 2012

I już wiem , to jego uśmiech , spojrzenie , głos, dotyk . To wszystko sprawia, że dostaję tego mocnego kopa w dupę z energią i ochotą wstania na następny dzień ./prt.

Będzie dobrze   dwa słowa a... teksty

porytaa dodano: 26 grudnia 2012

Będzie dobrze - dwa słowa a wypowiedziane z odpowiednich ust dają nam takie ogromne wsparcie./prt.

I w dupie mam to co myśli o mnie... teksty

porytaa dodano: 26 grudnia 2012

I w dupie mam to co myśli o mnie jakaś zazdrosna szmata, która każdym swoim jednym gestem, spojrzeniem, tekstem , jest w stanie rozwalić mi całe życie . W dupie mam jakieś plastiki przechodzące przez ulice . W dupie mam chłopaków, którzy pewnie sprawiają że nie jedna laska na nich poleci . W dupie mam kasę innych . Gdzieś mam to jak ktoś się ubiera . Lubię i szanuje ludzi za to kim są nie za to co mają lub jak wyglądają . Staram się doceniać wszystko co mam bo wiem, że nic nie trwa wiecznie, ale On to jedyna osoba dla której jestem w stanie rzucić wszystko żeby tylko mu pomóc . I wiem, że jestem trudną osobą do zrozumienia i jestem cholernie inna niż każdy ale może to właśnie to sprawia, że jestem choć trochę wyjątkowa. Dziś już wiem, że nie warto przepraszać za to kim się jest . Jesteś kim jesteś i to takiego powinni Ci zaakceptować ludzie . To właśnie za to kim jesteś powinni Cię kochać i szanować . /prt.

Strata bliskiej osoby ? To jak wbicie... teksty

porytaa dodano: 15 grudnia 2012

Strata bliskiej osoby ? To jak wbicie komuś nóż w serce . To cholerny ból nie do zrozumienia. To ból który sprawia, że wszystko dookoła traci sens a Ty nie widzisz tych wszystkich barw.. To ból, który sprawia, że chęć życia totalnie znika./prt.

Bo żyć godnie to nie znaczy nie... teksty

porytaa dodano: 15 grudnia 2012

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać.Każdy robi błędy ważne jak będziesz wstawać.

Życie jest jedno więc zamiast... teksty

porytaa dodano: 15 grudnia 2012

Życie jest jedno więc zamiast zastanawiać się nad tym co ludzie pomyślą lub bać się tego jakie korzyści wynikną z danej sytuacji po prostu żyj , życie to ryzyko więc ryzykuj bo bez tego nie ma zabawy / prt.

A najbardziej kocham go za to   że... teksty

porytaa dodano: 14 grudnia 2012

A najbardziej kocham go za to , że nawet w tej najgorszej chwili dla mnie potrafi samym tym , że jest wywołać uśmiech na mojej twarzy./prt.

Poszła na dworzec   nagle ktoś... teksty

porytaa dodano: 14 grudnia 2012

Poszła na dworzec , nagle ktoś krzyknął , odwróciła się i zauważyła jego biegnącego w jej stronę, lekko niepewnym krokiem podeszła do niego , przytulił ją . W końcu go poczuła , w końcu poczuła cały świat w jej rękach , popatrzyła na niego po czym delikatnie dotknęła jego ust . 'W końcu mogę Cię dotknąć' lekko wyszeptała chwytając go za rękę./prt.

I już wiem że czasu nie cofnę... teksty

porytaa dodano: 14 grudnia 2012

I już wiem że czasu nie cofnę , że nie mogę sprawić by wszystkie moje błędy , głupoty i inne różne rzeczy zostały wymazane , że nie sprawie , że za przyjaźnie się z ludźmi których tak bardzo zraniłam , dziś już wiem że każdy człowiek popełnia błędy i to na nich się uczy . Wiem też , że przeszłość nigdy nie zniknie z mojego życia, że i te złe i dobre wspomnienia już na zawsze będą we mnie tkwić ale nie mogę się poddać tylko dlatego, że moja przeszłość była bolesna , nie mogę stale patrzeć wstecz i żyć przeszłością , teraz jest teraźniejszość , teraz jest On , rodzina, przyjaciele . Teraz wiem, że przeszłość nie tylko mnie zraniła dając mocnego kopa w dupę ale też wiele mnie nauczyła , wreszcie zaczęłam doceniać to co mam , nie patrzeć na to co miałam ani nie czekać na to co będę miała , po prostu cieszę się tym co mam na obecny moment./prt.

Jedni odchodzą żeby nie ranić... teksty

porytaa dodano: 14 grudnia 2012

Jedni odchodzą żeby nie ranić , inni odchodzą bo mają totalnie wyrąbane na teraźniejszość./prt.

Miłość ? Ona nie polega na... teksty

porytaa dodano: 14 grudnia 2012

Miłość ? Ona nie polega na siedzeniu ze sobą całymi dniami czy sexie. Miłość to wzajemne wsparcie,zrozumienie, wzajemne radzenie sobie z problemami i bycie przy sobie zarówno w tych złych i dobrych chwilach , prawdziwa miłość nigdy się nie skończy . Można ją zniszczyć ale nigdy się nie skończy , czasem lepiej odejść od drugiej osoby niż łudzić się że się zmieni, że będzie lepiej , że na prawdę będzie jaki kiedyś . Nic dwa razy się nie zdarza . Jeśli coś się skończyło wiedz , że to dlatego żeby mogło coś się zacząć , widocznie miłość nie może mieć szczęśliwego happy endu jaki każdy z nas by chciał./prt

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV