głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa A On ? On jest niemożliwy .. Dniami sprawia że szaleje jak opętana nocami że rozklejam się uczuciowo. Potrafi wywołać we mnie każde możliwe uczucie zazdrość nie

porytaa

porytaa.moblo.pl
A On ? On jest niemożliwy .. Dniami sprawia że szaleje jak opętana nocami że rozklejam się uczuciowo. Potrafi wywołać we mnie każde możliwe uczucie zazdrość nienaw
A On ? On jest niemożliwy .. Dniami... teksty

porytaa dodano: 14 grudnia 2012

A On ? On jest niemożliwy .. Dniami sprawia, że szaleje jak opętana , nocami, że rozklejam się uczuciowo. Potrafi wywołać we mnie każde możliwe uczucie , zazdrość, nienawiść, złość,miłość. Potrafi sprawić, że czuję się wyjątkowa, potrafi mnie kochać i to właśnie dlatego mogę powiedzieć, że jest tym jedynym . Jest w stanie powiedzieć mi wszystko i to sprawia, że czuję się cholernie potrzebna .. To On pokazał mi jak to jest kochać, jak to jest świrować na czyimś punkcje i jak to jest czuć latające ze szczęścia motylki w całym moim ciele./prt.

Takie tam brązowookie cudo a potrafi... teksty

porytaa dodano: 14 grudnia 2012

Takie tam brązowookie cudo a potrafi przenieść mnie do innego świata./prt.

Zagubiona zeschizowana czasem... teksty

porytaa dodano: 14 grudnia 2012

Zagubiona, zeschizowana, czasem szalona, często wkurzająca , niekiedy złośliwa, czasem wredna, bywa też miła i kochana, potrafi pomóc innym i w każdej złej chwili życia bliskiej jej osoby potrafi siedzieć z nią nocami i nic nie mówiąc po prostu ją tulić , potrafi przebaczyć nawet największy zadany jej ból , nienawidzi kłamstwa,zdrady i bezczelności .. Nienawidzi być którąś z kolei . Zawsze czerpie z życia wszystko co może .. Nastolatka z kilkaset problemami i milion wadami , zakochana ? Trudno uwierzyć ale tak .. A co najlepsze , to ona jest w stanie zrobić wszystko dla tych którzy odgrywają tak ważną rolę w jej życiu .. Tak , jest jeszcze młoda ale doskonale wie co to ból, co to strata bliskiej osoby . To właśnie strach i przeszłość nie pozwala jej tak bardzo otwierać uczuć ./prt.

Tak wiem był inny ale wiem  że... teksty

porytaa dodano: 10 grudnia 2012

Tak wiem, był inny, ale wiem , że Jego przeszłość nie ma nic do rzeczy . Kilometry ? to tylko zbędna liczba , myśli ? One czasem mnie dołują , są dni kiedy walczę sama ze sobą , są dni kiedy myślę, że nie pasuje do Jego świata , ale On jest jak jeden mały puzzel w całej planszy, bez Niego plansza straci sens , tak jak całe moje życie . /prt.

I czasem już nie wytrzymuje czasem... teksty

porytaa dodano: 10 grudnia 2012

I czasem już nie wytrzymuje, czasem mam ochotę spakować Go w jakąś rakietę i wystrzelić w kosmos, byłby spokój, ale choć tak mnie kusi by to zrobić nie jestem w stanie Go wyrzucić w kosmos, umarłabym z tęsknoty za tym popieprzonym głupkiem. /prt.

Jeden z najlepszych dni w moim życiu... teksty

porytaa dodano: 10 grudnia 2012

Jeden z najlepszych dni w moim życiu ? To zdecydowanie ten dzień w którym miałam Go cały czas przy sobie , w którym czułam jak Jego usta delikatnie dotykają moje . /prt.

I leżąc nagle przestała myśleć o... teksty

porytaa dodano: 10 grudnia 2012

I leżąc nagle przestała myśleć o tym całym syfie , który ją otacza, o tej całej, szarej codzienności , w jej myślach stale po prostu przebywał On, przed oczami stale widziała Jego brązowe oczy, które patrzyły tylko na nią i ten zabójczy uśmiech, który wywoływał u niej totalne dreszcze. /prt,

Tak to jest to to właśnie tego mi... teksty

porytaa dodano: 3 grudnia 2012

Tak to jest to, to właśnie tego mi brakowało . To właśnie On sprawił, że znów jestem szczęśliwa i czuję tą cholerną potrzebę wstawania każdego ranka . To On powoduje, że czuję że mam dla kogo żyć, to właśnie dzięki Niemu mogę powiedzieć, że mam cały świat w swoich rękach. To On jest całym moim światem a całując mnie rozwiał wszystkie wszelkie wątpliwości . /prt.

Odległość  można ją pokonać... teksty

porytaa dodano: 29 listopada 2012

Odległość - można ją pokonać miłością ale do tego też potrzebna silna wola i wytrzymałość oraz cierpliwość , niestety nie każdy jest osobą cierpliwą . /prt.

Każdy widział szczęście w jej... teksty

porytaa dodano: 29 listopada 2012

Każdy widział szczęście w jej oczach spowodowane jego obecnością/prt.

3 016 wizyt ! dziękuje Wam   teksty

porytaa dodano: 28 listopada 2012

3 016 wizyt ! dziękuje Wam ;***

Nienawidzę tego niekontrolowanego... teksty

porytaa dodano: 25 listopada 2012

Nienawidzę tego niekontrolowanego uczucia zazdrości./prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV