głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa To ta świadomość że go mam że On jest mój i tylko mój rozbraja mnie od środka wypełniając mój brzuch ogromną ilością motyli ! Love It's the most maddening beaut

porytaa

porytaa.moblo.pl
To ta świadomość że go mam że On jest mój i tylko mój rozbraja mnie od środka wypełniając mój brzuch ogromną ilością motyli !
To ta świadomość   że go mam  że... teksty

porytaa dodano: 30 kwietnia 2013

To ta świadomość , że go mam, że On jest mój i tylko mój rozbraja mnie od środka wypełniając mój brzuch ogromną ilością motyli !

Love  It's the most maddening... teksty

porytaa dodano: 29 kwietnia 2013

Love- It's the most maddening, beautiful, magical, horrible, painful, wonderful, joyous thing in the world./ aledemoty.

Moblowiczki mam do sprzedania luźną... teksty

porytaa dodano: 28 kwietnia 2013

Moblowiczki mam do sprzedania luźną bluzkę oraz torbę z adidasa , kto chętny pisać ;)

Jego wzrok. Jego jedno spojrzenie a... teksty

porytaa dodano: 21 kwietnia 2013

Jego wzrok. Jego jedno spojrzenie a sprawia, że mam dreszcze na całym ciele ♥/prt.

To On łapiąc mnie za rękę sprawia... teksty

porytaa dodano: 17 kwietnia 2013

To On łapiąc mnie za rękę sprawia, że cały strach , troski i niebezpieczeństwo znika . ♥ /prt.

To zaledwie jeden dzień bez niego a... teksty

porytaa dodano: 15 kwietnia 2013

To zaledwie jeden dzień bez niego a czuje jakby minął rok./prt.

Mimo  że odjeżdżam kolejny raz... teksty

porytaa dodano: 15 kwietnia 2013

Mimo, że odjeżdżam kolejny raz , mimo że wiem , że zaraz się spotkamy , mimo że wiem to wszystko to i tak odchodząc od Niego na krok tęsknie jak głupia i ze łzami w oczach chce do niego mimo , że wcale jeszcze nie odjechałam ./prt.

To uczucie jest nie do opisania . To... teksty

porytaa dodano: 15 kwietnia 2013

To uczucie jest nie do opisania . To kiedy on staje przede mną patrząc prosto w oczy szeptając , że mnie kocha . Kiedy przytula mnie z całej siły dając ogromne poczucie bezpieczeństwa , kiedy całując mnie za każdym razem robi to w inny wspaniały sposób , kiedy łapiąc mnie za rękę ściska ją mocno dając do zrozumienia, że nigdzie mnie nie puści , kiedy martwi się tak naprawdę głupią rzeczą ale robi to tylko i wyłącznie z troski i ze strachu przed strata drugiej osoby , kiedy wstając słyszę: "Dzień dobry kochanie. " Uczucie kiedy On jest obok mnie kiedy czuje jego zapach i dotyk jest silniejsze niż jakikolwiek rodzaj narkotyku ./ prt.

I choć czasem tak piekielnie mnie... teksty

porytaa dodano: 15 kwietnia 2013

I choć czasem tak piekielnie mnie wkurza jego głupimi i nieprzemyślanymi pomysłami to i tak wiem , że to właśnie dzięki tym pomysłom mam i zawsze będę mieć wspaniałe wspomnienia /prt.

Była jak matka   jak starsza siostra... teksty

porytaa dodano: 7 kwietnia 2013

Była jak matka , jak starsza siostra , jak przyjaciółka i nauczycielka w jednym . Była najlepsza , wpływa na mnie lepiej niż duży kawałek milki czy kubuś , nawet lepiej niż moje ulubione lody balonowe. Pozwalała mi poznać świat inaczej , pozwalała mi odciąć się od całej rzeczywistości, pozwalała mi bym mogła z nią od tak naprawdę małego dzieciaka do dziś nastoletnich lat poznawać definicję przyjaźni . Wystarczyła jedna tak naprawdę głupia zabawa na trzepaku z nią czy gra w babingtona . Nie liczyło się dla nas to czy na dworze jest 25 stopni czy -20 stopni , nie liczyło się czy pada czy świeci słońce , byłyśmy w stanie we 2 robić wszystko , nawet sesje zdjęciowe w ogromnej kupie ciuchów wywalonych prosto z szafy , byłyśmy w stanie razem podbić świat . Dziś nasza przyjaźń staję się zwykłą przeszłością co sprawia że zaciskając pięści płacze z bólu patrząc przez ramie w przeszłość/ prt.

Moblo   jedyna stronka na którą... teksty

porytaa dodano: 7 kwietnia 2013

Moblo - jedyna stronka na którą mogę tak naprawdę wylać wszystkie myśli i uczucia . Mogę powiedzieć że to mój przyjaciel . Zawsze mogę się wygadać .

Były momenty w których sama przed... teksty

porytaa dodano: 7 kwietnia 2013

Były momenty w których sama przed sobą i przed moimi kochanymi dziewczynami obiecałam że nigdy ich nie zostawię i żaden chłopak nie stanie się przeszkodą bo i tak wybrałabym ich . Patrząc na to teraz wiem, że nie zrobiłabym błędu ale wiem , że wyboru cholernie bym żałowała . To On tak naprawdę przy mnie zawsze jest , zawsze się martwi i zawsze kocha . Choć jest daleko stale tak naprawdę jest blisko . Bliżej niż one . Kocham je bez względu na to, że trochę się zmieniło, że się odsunęłyśmy , bez względu na to że nie jestem z nimi tak codziennie blisko jak kiedyś i tak jestem w stanie zrobić dla nich wszystko . Ale to dla Niego jestem gotowa wskoczyć w ogień , tylko dlatego że wiem, że to On nie odejdzie bo mam swoje humorki , bo mam mniej czasu , bo się pogubiłam , tylko dlatego, że wiem, że nie pozwoli na to by to co jest między nami jest prysło .../prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV