głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa Boje się . Po prostu się boje że go stracę. Wielu ludzi zastanawia się pewnie dlaczego taka jestem. Obojętna ? Bo życie dało mi właśnie mocnego kopa w dupe. Nig

porytaa

porytaa.moblo.pl
Boje się . Po prostu się boje że go stracę. Wielu ludzi zastanawia się pewnie dlaczego taka jestem. Obojętna ? Bo życie dało mi właśnie mocnego kopa w dupe. Nigdy nie
Boje się . Po prostu się boje  że... teksty

porytaa dodano: 31 sierpnia 2013

Boje się . Po prostu się boje, że go stracę. Wielu ludzi zastanawia się pewnie dlaczego taka jestem. Obojętna ? Bo życie dało mi właśnie mocnego kopa w dupe. Nigdy nie sądziłam, że coś może mnie aż tak dotknąć, zaboleć. Strata bliskich mi osób boli mnie najbardziej. Dlaczego? bo zawsze daje z siebie wszystko i zawsze staram się być fer wobec nich a nagle ich trace tak naprawdę bez żadnego konkretnego powodu. Do tego myśl, że ona jest bliżej niego zabija mnie od środka./prt.

Są takie chwile w życiu każdego... teksty

porytaa dodano: 3 sierpnia 2013

Są takie chwile w życiu każdego człowieka, że zaczyna rozumieć co zrobił, gdzie popełnił błąd.Nie zawsze i nie u każdego przychodzi to od razu lecz po pewnym czasie. To dopiero po jakimś czasie, po wielu spędzonych godzinach myślenia człowieka zaczyna rozumieć jakie są jego najważniejsze wartości w życiu. Moje najważniejsze wartości to przyjaźń, rodzina i miłość . To 3 najważniejsze wartości o które zawsze starałam się dbać tylko nie zawsze miałam czas by je wszystkie pogodzić. Dziś przepraszam./prt.

Te dwa słowa  dziewięć liter a... teksty

porytaa dodano: 31 lipca 2013

Te dwa słowa, dziewięć liter a potrafią wywołać łzy u człowieka./prt.

To wspaniałe mieć kogoś przy kim... teksty

porytaa dodano: 31 lipca 2013

To wspaniałe mieć kogoś przy kim możesz jednocześnie zasypiać i budzić się czując nadal to delikatne, ciepłe powietrze wypływające z jego ust./prt.

Wiem  po prostu wiem  że nigdy nie... teksty

porytaa dodano: 31 lipca 2013

Wiem, po prostu wiem, że nigdy nie przestaniemy się kochać. Wiem też, że to tylko patrząc na Niego widzę bezpieczeństwo i mój kochany ideał. Widzę facet, który naprawdę daje mi wszystko. Chociażby tym jednym małym buziakiem w czółku przed snem. Tak chociażby właśnie tym./prt.

Czemu taka jestem ? nie wiem. Stale w... teksty

porytaa dodano: 31 lipca 2013

Czemu taka jestem ? nie wiem. Stale w mojej głowie jedno i to samo pytanie. Czy żałuje, że taka jestem ? tego też nie wiem. Każdy jest na swój sposób wyjątkowy. Wielu z nas ma w sobie jakieś wady. Każdemu coś w nas ma prawo się nie podobać, jednakże nie każdy jest idealny. Patrząc na Niego widzę wyjątkową, bliską i kochającą mnie osobę. Widzę człowieka z którym chce iść przez życie. Jedno małe ale, czemu patrząc na niego przypomina mi się ktoś inny. Owszem wielu chłopaków chodzi w fullcapach , wielu chodzi w rurkach itd. Dziś patrząc na Niego zobaczyłam z profilu byłego chłopaka. Czemu ? Nie wiem. To dla mnie naprawdę totalnie zamknięta przeszłość. Żałuje, że taka jestem bo wiem, że ranię tym ukochaną mi osobę ale dlaczego tak jest ? Dlaczego skoro to zamknięta przeszłość ? Nie wiem. Wiem jedno . Patrząc na Niego widzę osobę, którą od tak długiego czasu potrzebowałam widzieć. Jestem z nim rok a z dnia na dzień widzę inną osobę. Ale wiem, że jedno się nie zmieni. [cz.1]

Co planuje ? planuje dalsze życie.... teksty

porytaa dodano: 27 czerwca 2013

Co planuje ? planuje dalsze życie. Dalsze siedzenie w tym głównie . Pytanie tylko czy będę siedziała w nim sama bo tego już nie planuje. /prt.

Związek   jeśli ludzie decydują... teksty

porytaa dodano: 27 czerwca 2013

Związek , jeśli ludzie decydują się na związek to nie powinno być co chwilowego " jeśli to zrobisz to to będzie koniec" . tak owszem czasem każdy robi błędy ale stąd właśnie się bierze druga szansa ... nie koniecznie każdy na nią zasługuje i zdecydowanie więcej szans dawać nie warto. / prt.

Czy go kocham ? to oczywsite ..... teksty

porytaa dodano: 27 czerwca 2013

Czy go kocham ? to oczywsite .. Chwilami po prostu doprowadza mnie do nerwicy .. nie jestem w stanie sobie z tym poradzic. nie umiem po prostu sobie dać rady z tym co się dzieję . Wielokrotnie wie, że czegoś w danym momencie nie mogę zrobić, że coś robię innego .. ale to własnie przez to zaczyna się kłótnia . bo przecież są rzeczy ważne i ważniejsze . no tak , ale czy to znaczy że mam olać wszystko ? nie do końca. Czy miłość to wieczne robienie tego co druga osoba chce ? nie . Miłość to po prostu wzajemne być dla siebie jak i przy sobie . Wystarczy po prostu być ./ prt.

Znów wracam do chwili gdzie siedząc... teksty

porytaa dodano: 27 czerwca 2013

Znów wracam do chwili gdzie siedząc przed laptopem wsłuchują się w muzykę patrząc na ekra, pisząc wpisy i tak naprawdę będąc myślami gdzieś na innej planecie . /prt,

Daje mi to czego tak cholernie mi... teksty

porytaa dodano: 24 czerwca 2013

Daje mi to czego tak cholernie mi brakowało./prt.

Jeju to jest chore...wszystko jest... teksty

porytaa dodano: 11 czerwca 2013

Jeju to jest chore...wszystko jest nie tak .. Zazdrość zamienia się w opsesje... skoro ja go kocham to mu ufam , zazdrość znika. Wiadomo, że nie kompletnie ale nie jest tak intensywna w niektórych sytuacjach . Dlaczego On mi nie potrafi zaufać ? dlaczego pojawia się zazdrość w każdej sytuacji .. Przecież odległość nie ma znaczenia . Co z tego, że jest wielu innych blisko skoro ja chce jego . Tylko Jego .. /prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV