głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
porytaa Kiedyś w moim życiu pojawiła się osoba za którą byłam w stanie bez zastanawiania oddać życie pozwolić sobie odciąć rękę byłam gotowa każdy jej grzech jej kłamst

porytaa

porytaa.moblo.pl
Kiedyś w moim życiu pojawiła się osoba za którą byłam w stanie bez zastanawiania oddać życie pozwolić sobie odciąć rękę byłam gotowa każdy jej grzech jej kłamstwo w
Kiedyś w moim życiu pojawiła się... teksty

porytaa dodano: 7 kwietnia 2013

Kiedyś w moim życiu pojawiła się osoba za którą byłam w stanie bez zastanawiania oddać życie , pozwolić sobie odciąć rękę , byłam gotowa każdy jej grzech , jej kłamstwo wziąć na siebie , byłam w stanie zrobić wszystko , w końcu 15 lat przebywania z jedną osobą pozwala nam poznać osobę doskonale . Bynajmniej tak myślałam . Przyjaźń ? wierzyłam, że jest wieczna , ale wiecie co ? mówią że wiara i nadzieja to matka głupich , stanowczo mają rację ./prt.

Życie byłoby naprawdę piękne... teksty

porytaa dodano: 6 kwietnia 2013

Życie byłoby naprawdę piękne gdyby ludzie nie byli tak fałszywi ./prt.

I uwielbiam budzić się każdego... teksty

porytaa dodano: 5 kwietnia 2013

I uwielbiam budzić się każdego ranka i widzieć jego zaspaną twarz wołającą buziaczka , uwielbiam kiedy w kubku na szczoteczki jest o jedną więcej, kiedy wiem, że moje łóżko jest zajęte i kiedy stoi o jeden kubek z gorącą herbatą na stole więcej. Uwielbiam to ponieważ wiem, że wtedy jest o jedną osobę przy mnie więcej a świadomość, że to On jest tą osobą zabija mnie z radości od środka / prt . ♥ S. :*

Czasem mam wrażenie że totalnie... teksty

porytaa dodano: 26 marca 2013

Czasem mam wrażenie że totalnie nikt mnie nie rozumie nawet On choć czasem tak bardzo liczę na jego wsparcie i zrozumienie. Dlaczego zawsze musi być kłótnia , krzyki, niewyjaśnione sprawy ? To nie tak że mam schize . Ja po prostu może inaczej widzę , może nie widzę tego co inni . Wiem , że patrząc na siebie nie widzę osoby którą chciałabym widzieć . ale dam radę bo przecież mam ich : przyjaciół , rodziców , chłopaka . Jeszcze ich mam . Choć czasem totalnie znikają a ja zamykam się sama wśród tych 4 ścian i kątów a moje uszy zatyka totalna cisza .. myśli ? w tamtym momencie nie ma ani jednej./prt.

Kiedyś ktoś mądry powiedział :... teksty

porytaa dodano: 25 marca 2013

Kiedyś ktoś mądry powiedział : "Najbardziej cierpi ten który milczy" - święte słowa. Stanowczo miał racje. / prt.

Czasem mam dość . Tak po prostu... teksty

porytaa dodano: 25 marca 2013

Czasem mam dość . Tak po prostu zwyczajnie dość , bo choć daje z siebie wszystko to oni i tak tego nie widzą . Stale robię co muszę , co do mnie należy , szkoła , dom , nauka . Wracam sprzątam, gotuje itd. Robię o co mnie poproszą . A co zrobię to i tak źle . Owszem jestem silna i nie da się mnie zbyt łatwo wyprowadzić z równowagi ale tutaj już czasem nie wytrzymuje , pękam od środka a z ogromnymi krzykami zalewam się łzami z bezradności./prt.

I jestem wdzięczna Bogu za to że... teksty

porytaa dodano: 22 marca 2013

I jestem wdzięczna Bogu za to że mam wszystkich tych wspaniałych ludzi dookoła . Kochających rodziców , troskliwych przyjaciół , wspaniałego i kochającego faceta. Wiem, że to dzięki Niemu mam tylko wspaniałych ludzi obok. Jestem pewna że gdyby nie oni nie wytrzymałabym psychicznie w tej szarej rzeczywistości. To rodzice pilnują każdego mojego kroku od dziecka i pokazują że człowiek na błędach się uczy pilnując by nie popełniać za wiele błędów , to przyjaciele zawsze sprawiają że zapominam o całym źle który mnie otacza i pojawia mi się uśmiech na twarzy , to przyjaciele pokazują że nawet ten najnudniejszy dzień może być najlepszym dniem w moim życiu , to On mój śliczny i wspaniały facet pokazuje, że miłość to coś wspaniałego w życiu każdego człowieka , to właśnie ten przystojniak jest nie tylko moim codziennym oparciem , moją miłością życia i moim codziennym powodem wstawania rano ale jest także moim przyjacielem . Zdecydowanie najlepszym jakiego miałam . / prt.

Jeden jego pocałunek wprowadza mnie... teksty

porytaa dodano: 22 marca 2013

Jeden jego pocałunek wprowadza mnie w istną krainę czarów. / prt.

Za jedną sekundę z nim jestem w... teksty

porytaa dodano: 22 marca 2013

Za jedną sekundę z nim jestem w stanie oddać wszystko , nawet tą sekundę , która byłaby ostatnią w moim życiu . /prt.

Czasem mam już dość . Czepiania... teksty

porytaa dodano: 22 marca 2013

Czasem mam już dość . Czepiania się o byle co i tego wyszukiwania we mnie czegoś złego . Są chwile w których jest cudownie a są chwilę w których mam ochotę schować się pod łóżko , przykryć grubym kocem , wziąć szklankę kakao i trzymając mp3 w dłoni wczuć się w lecący w słuchawkach bicik . Tak po prostu odizolować się od tego wszystkiego , od tego syfu zwanego potocznie życiem . / prt.

Nie poddawaj się mimo łez   walcz... teksty

porytaa dodano: 22 marca 2013

Nie poddawaj się mimo łez , walcz wciąż dzielnie niosąc ogromny uśmiech na twarzy ./prt.

Wreszcie ma kogoś na kogo może... teksty

porytaa dodano: 15 marca 2013

Wreszcie ma kogoś na kogo może liczyć i kto daje jej tą cholerną pewność, że miłość istnieje . Wreszcie ma kogoś kto udowodnił jej dokładnie co to znaczy miłość . Jest to najwspanialsza rzecz na świecie , może dlatego że jest właśnie z nim . Może dlatego że to właśnie On udowodnił jej że wśród tego szarego,nudnego życia może jednak coś się dziać ../prt.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV