głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
piwo.maniaczka Jestem dziewczyną. Rozumiem spalonego. Pale piję ćpam. Przeklinam i ewidentnie mam na wszystko wyjebane. Misiuu.. ! Nie mów do mnie misiu !! Czy ja ci wyglądam

piwo.maniaczka

piwo.maniaczka.moblo.pl
Jestem dziewczyną. Rozumiem spalonego. Pale piję ćpam. Przeklinam i ewidentnie mam na wszystko wyjebane.
Jestem dziewczyną. Rozumiem... teksty

piwo.maniaczka dodano: 23 listopada 2011

Jestem dziewczyną. Rozumiem spalonego. Pale, piję, ćpam. Przeklinam i ewidentnie mam na wszystko wyjebane.

  Misiuu.. !     Nie mów do mnie... teksty

piwo.maniaczka dodano: 23 listopada 2011

- Misiuu.. ! - Nie mów do mnie misiu !! Czy ja ci wyglądam na pluszaka ? ! - o.O

Powiedziałeś  że nawet kiedy nas... teksty

piwo.maniaczka dodano: 23 listopada 2011

Powiedziałeś, że nawet kiedy nas już nie będzie. Gdybym umarła ryczałbyś. Kotku nas już niema i wiesz chyba warto umrzeć, żeby zobaczyć jak płaczesz. !

Dwunasta w nocy.. To było jeszcze... teksty

piwo.maniaczka dodano: 21 listopada 2011

Dwunasta w nocy.. To było jeszcze jak on był w moim życiu. Całą ekipą siedzieliśmy na blokach. Wstałam. Kolega objął mnie od tyłu. On go odepchnał po czym tuląc sie do mnie powiedział; Zostaw ją . ! Ona jest moja. !! ; ** - Brzmiało jak groźba. Byłam tylko jego. Kochał..

Codziennie widywał mnie naćpaną.... teksty

piwo.maniaczka dodano: 21 listopada 2011

Codziennie widywał mnie naćpaną. Nie domyślał sie, że jeszcze miesiąc po rozstaniu go kocham i przez niego ćpam. Powiedział tylko; -Co ty z soba robisz dziewczyno ? - Nie ma ciebie mogę robić co chce. Nie wpierdalaj się w moje życie. Przecież już mnie nie kochasz. Nie musisz na mnie patrzeć. Przecież już cię nie obchodzę. Po czym wtuliłam się w jednego z przyjaciół by tamten tak naprawdę nie widział, że płaczę . !

Przez niego zaczęłam palić  ćpać... teksty

piwo.maniaczka dodano: 21 listopada 2011

Przez niego zaczęłam palić, ćpać a smutki zatapiałam w wódce. Kiedyś pod większym wpływem podeszłam do niego i zaczęłam pierdolić swoje morały. Skończyłam jednym krótkim zdaniem; -Kocham Cię ale jesteś chujem frajerze. ! A potem poszłam dalej chlać by jutro nie pamiętać co tak naprawdę mu pierdoliłam i że wgl. byłam w stanie patrzeć na niego i się nie rozpłakać . !

Bo przecież nie tak łatwo... teksty

piwo.maniaczka dodano: 21 listopada 2011

Bo przecież nie tak łatwo zapomnieć o osobie z która spędziło sie 4 najpiękniejsze miesiące swojego życia. ! ; *** ♥

Z cała ekipą siedziała na blokach.... teksty

piwo.maniaczka dodano: 21 listopada 2011

Z cała ekipą siedziała na blokach. Ona jedna w śród ponad 10 chłopaków. Traktowała ich jak braci. Oddałaby za nich życie, poświęciła wszystko. Nagle ktoś zaszedł ją od tyłu. Myślała że to jeden z jej bandy. Ale skądś znała ten zapach. - To nie możliwe- pomyślała. Przecież od jest u kolegów. Ja go nie interesuje. Odwróciła się. To jednak był on. Wpadła mu w ramiona po czym szybko ocuciła się. Już zapomniała co on jej zrobił. Zostawił kiedy najbardziej tego potrzebowała. Kiedy jej mama była chora. Zbliżył się do niej i czule wyszeptał; - Kochanie stęskniłem się . ! ; **- Wypierdalaj- rzuciła. I przypierdoliła mu takiego strzała, że prawie sie przewrócił. Maciek ten najładniejszy z jej bandy, odsunął ją na bok i powiedział- My sie zajmiemy resztą. Ten palant więcej cie nie skrzywdzi. -Dziękuje wyszeptała ze łzami w oczach. I wtuliła sie w niego. Podniosła głowę i dopiero wtedy dostrzegła takie same tęczówki jak u tamtego. Tak samo wypełnione miłością do niej.

I w tym momencie nic dla niej się... teksty

piwo.maniaczka dodano: 21 listopada 2011

I w tym momencie nic dla niej się nie liczyło. Fakt że on już jej nie kocha przykrywał całą rzeczywistość. / piwo.maniaczka

Wyszła z domu. Szczęśliwa jak... teksty

piwo.maniaczka dodano: 21 listopada 2011

Wyszła z domu. Szczęśliwa jak nigdy. Udawała wiedziała, że jest coś nie tak. Podeszła do niego chciała dać mu buziaka na przywitanie lecz on zgrabnie ją odepchnął.-Możemy pogadać. ? -zapytał. -Ok. !. -Od pewnego czasu nie jest tak jak być powinno...Nie będę owijał; To koniec. ! Ona ze łzami w oczach odeszła kawałek. Po czym poczuła w sobie tyle adrenaliny silnej woli i energii, że stojąc do niego tyłem odwróciła się z wrogością w oczach. Podeszła do niego; To koniec tak ? - chciała się upewnić. -Yhymm wyszeptał speszony.- Jeśli tak spójrz mi w oczy i powiedz, że już nic do mnie nie czujesz.- powiedziała. On z wbitym wzrokiem w Ziemie cicho szepnął; -Nic do ciebie nie czuje. ! - Ale patrz mi w oczy jak do mnie mówisz szmaciarzu ! - Spojrzał jej prosto w oczy swoimi zajebiscie niebieskimi tęczówkami z krótkim ; Nie kocham cię . ! Wtedy świat stanął dla niej w miejscu. Usiadła na środku chodnika i zaczęła ryczeć. On odszedł. Nie widziała w jego oczach miłości, która wcześniej dostrzegała.

bądź ze mną  jak kac po każdym... teksty

piwo.maniaczka dodano: 20 listopada 2011

bądź ze mną, jak kac po każdym piciu. ; ** / fb

Brakuje ci tylko jednej osoby  a... teksty

piwo.maniaczka dodano: 20 listopada 2011

Brakuje ci tylko jednej osoby, a wydaje się jak by nie było nikogo..! ; **

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV