głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pikum_pakum Faceci zawsze wracają a kobiety nic nie robią przypadkowo. Cały mój świat to jak na ziemi raj kiedy ty jesteś przy mnie. obiecałeś że przyjdziesz o dziesiątej .

pikum_pakum

pikum_pakum.moblo.pl
Faceci zawsze wracają a kobiety nic nie robią przypadkowo.
Faceci zawsze wracają  a kobiety nic... teksty

pikum_pakum dodano: 29 luty 2016

Faceci zawsze wracają, a kobiety nic nie robią przypadkowo.

Cały mój świat  to jak na ziemi... teksty

pikum_pakum dodano: 29 luty 2016

Cały mój świat, to jak na ziemi raj, kiedy ty jesteś przy mnie." ;)

  obiecałeś że przyjdziesz o... teksty

pikum_pakum dodano: 23 luty 2016

- obiecałeś że przyjdziesz o dziesiątej . umierałam ze strachu ! - to tylko siedem minut . - chciałbyś umierać przez siedem minut ?

pierwszy raz byłam z siebie dumna... teksty

pikum_pakum dodano: 20 luty 2016

pierwszy raz byłam z siebie dumna, kiedy mijając Cię na ulicy na Twoje "siema" wybuchłam śmiechem dodając krótkie "pierdol się" . :)

Im bardziej w życiu ma się pod... teksty

pikum_pakum dodano: 26 stycznia 2016

Im bardziej w życiu ma się pod górkę tym piękniejsze będą później widoki.;)

Jacy faceci Panią kręcą?   Kręci... teksty

pikum_pakum dodano: 25 stycznia 2016

Jacy faceci Panią kręcą? - Kręci mnie tylko jeden. :)

 Dzień dobry  kocham Pana     Do... teksty

pikum_pakum dodano: 25 stycznia 2016

-Dzień dobry, kocham Pana *Do widzenia Pani. Kocham inną.

“ Trzeba umieć czekać. Wszystko w... teksty

pikum_pakum dodano: 25 stycznia 2016

“ Trzeba umieć czekać. Wszystko w swoim czasie, nie? ” — "Trzy metry nad niebem"

Ten wpis nie jest dla ludzi... teksty

pikum_pakum dodano: 25 stycznia 2016

Ten wpis nie jest dla ludzi, będących w stałych związkach. Ten wpis jest dla ludzi, którym czasem się zdarza z kimś przespać. W sensie jak najbardziej dosłownym – może, ale nie musi chodzić o seks. Tylko zwyczajne: spędźmy razem noc i zobaczymy, co dalej. I ja na przykład lubię, kiedy dalej nie dzieje się nic. Wiem, że to okropne i gdybym wierzyła w istnienie piekła większego niż to na ziemi, to pewnie uznałabym, że ktoś tam porządnie kopnie mnie za to kiedyś w kostkę. Ale bez większych oporów potrafię wstać rano, bez tulenia się, migdalenia i tych wszystkich słodkości. Wziąć prysznic, sięgnąć po ręcznik do szafki. Rzucić go na łóżko, obok zaspanego jeszcze człowieka i powiedzieć, że przepraszam, ale masz dwadzieścia minut, a później musisz wyjść. Oczywiście, zawsze wymyślam wymówkę. Spieszę się, bo mam tramwaj, pracę, lekarza. Sąsiadce za pięć minut urodzi się dziecko.

Może wyjdzie  że się tłumaczę... teksty

pikum_pakum dodano: 25 stycznia 2016

Może wyjdzie, że się tłumaczę, ale takie zachowania nie biorą się znikąd. Kiedyś ktoś pokazał mi to jako świetny sposób obrony. Przed bliskością, angażowaniem się. I tak mi później zostało. Bo wyobraźcie sobie noc, która kończy się dopiero nad ranem, jest pięknie i w głowie dźwięczy Wam ach, jak przyjemnie, po czym budzicie się w pustym już łóżku i zamiast wyszeptanego do ucha dzień dobry wita Was rzucone w biegu: jesteś w stanie zebrać się jakoś w sześć minut? Był to moment przełomowy tak w moim życiu, jak i w tamtej znajomości. Dotarły do mnie bowiem dwie bardzo ważne rzeczy. Pierwsza: że z tym chłopcem to chyba jednak nie wyjdzie. Druga: że jestem w stanie zebrać się jakoś w sześć minut. Jasne, że usłyszałam też bajkę z lekarzem. Ale była tak sam wiarygodna jak wróżbita Maciej albo dieta mająca w składzie Snickersy. No, nie. To może być zabawne, może być też smutne. Ale czujesz, że nie może być raczej prawdziwe.

I faktycznie  chwilę później było... teksty

pikum_pakum dodano: 25 stycznia 2016

I faktycznie, chwilę później było po znajomości. Ale sposób reakcji pozostał, choć wygodniej sytuować się po drugiej stronie barykady. Zasady są proste: budzisz się, wychodzisz. Spędziliśmy razem noc, ale to jeszcze nie powód, żeby spędzać ze sobą poranki. Tak, łatwiej mi się z kimś przespać, niż zjeść z nim później śniadanie. Bo śniadanie, poranna kawa, wspólne mycie zębów albo wyglądanie przez okno – to wszystko są rytuały, które budują relacje. Oswajają Was jakoś ze sobą, zacieśniają więzi. I jeśli nie chcesz, żeby ktoś się za szybko przywiązał, to odcinasz go wprawnym ruchem, jak lekarz pępowinę albo studentka metkę z Reserved. Wiem, że w ten sposób można zrobić komuś przykrość. Ale jeszcze większą robi się, pozwalając wierzyć mu, że możliwe jest zrobienie z tego miłości. I myślę, że to będzie kiedyś piękne: powiedzieć komuś nie tylko chodź, ale w końcu też: zostań.

Nigdy nie mów mężczyźnie... teksty

pikum_pakum dodano: 7 stycznia 2016

Nigdy nie mów mężczyźnie wszystkiego, dziecko - on i tak tego nie doceni, a będzie chciał więcej i więcej - i to ty będziesz zawsze tą złą. Gdy dasz mu wszystko, co ci zostanie? Musisz mieć swój kawałek siebie, jakiś mały sekret, choćby dotyczył tylko tego, jaką marmoladę lubisz najbardziej. Bo kiedy będzie naprawdę źle, będziesz mogła schować się z tą marmoladą i w jej smaku odnaleźć lekarstwo na twoje łzy". ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV