głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pikum_pakum Nigdy nie mów mężczyźnie wszystkiego dziecko on i tak tego nie doceni a będzie chciał więcej i więcej i to ty będziesz zawsze tą złą. Gdy dasz mu wszystko co ci

pikum_pakum

pikum_pakum.moblo.pl
Nigdy nie mów mężczyźnie wszystkiego dziecko on i tak tego nie doceni a będzie chciał więcej i więcej i to ty będziesz zawsze tą złą. Gdy dasz mu wszystko co ci
Nigdy nie mów mężczyźnie... teksty

pikum_pakum dodano: 7 stycznia 2016

Nigdy nie mów mężczyźnie wszystkiego, dziecko - on i tak tego nie doceni, a będzie chciał więcej i więcej - i to ty będziesz zawsze tą złą. Gdy dasz mu wszystko, co ci zostanie? Musisz mieć swój kawałek siebie, jakiś mały sekret, choćby dotyczył tylko tego, jaką marmoladę lubisz najbardziej. Bo kiedy będzie naprawdę źle, będziesz mogła schować się z tą marmoladą i w jej smaku odnaleźć lekarstwo na twoje łzy". ”

Prawdziwa dama pije  pali i... teksty

pikum_pakum dodano: 7 stycznia 2016

Prawdziwa dama pije, pali i przeklina. I naturalnie ogląda się za mężczyznami ” :)

Jestem odpowiedzialna za to co... teksty

pikum_pakum dodano: 22 grudnia 2015

Jestem odpowiedzialna za to co mówię, nie za to, co zrozumiałeś.

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

pikum_pakum dodano: 22 grudnia 2015

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

Nie szukaj księcia. Poszukaj kogoś... teksty

pikum_pakum dodano: 7 grudnia 2015

Nie szukaj księcia. Poszukaj kogoś dla kogo będziesz księżniczką ;)

Chciałabym patrzeć jak zasypiasz w... teksty

pikum_pakum dodano: 3 grudnia 2015

Chciałabym patrzeć jak zasypiasz w moim łóżku i czuć twoje ramiona i ciepło serca w chwili kiedy mnie przytulasz. chciałabym patrzeć ci w oczy, tak bezinteresownie, całymi godzinami. chciałabym robić dwie czekolady zamiast jednej, oglądać z Tobą filmy, grać w fifę i zakładać się o to, kto kogo bardziej kocha. chciałabym się z Tobą wygłupiać i krzyczeć w momentach, kiedy mnie łaskoczesz. chcę delikatnie muskać Twoje usta, całować Twoje policzki i delikatnie sunąć palcem po Twoim karku. chcę żebyś całował mnie w czoło, to przy Tobie chcę czuć się bezpieczna. chcę, żebyś kochał mnie całym sobą nie tylko sercem. chcę być dla Ciebie wszystkim i chcę już być Twoja zawsze, na wieczność.

boję się  że Cię stracę  że... teksty

pikum_pakum dodano: 3 grudnia 2015

boję się, że Cię stracę, że nigdy więcej nie usłyszę Twojego głosu, że nie poczuję Twojego dotyku, że to wszystko tak nagle zniknie, że straci całkowicie sens, że to wszytko straci swój wewnętrzny blask, że straci barwę. nie mam siły, nie potrafię się otworzyć, boję się, że w pewnym stopniu zadasz mi ból odpowiedzią na któreś, z moich całkiem bezsensownych pytań. chcę słyszeć Twój głos, bicie Twojego serca, dotyk Twoich zimnych dłoni wędrujących po moim karku. uwielbiam Twój dotyk, Twój głos, usta i ciepłe słowa, którymi mnie obsypujesz każdego dnia. boję się otworzyć, żyję w ciągłej niepewności. okropnie boję się, że odejdziesz. a chciałabym być pewna, że Ty i ja jesteśmy dla siebie pisani, od teraz przez kolejne dni, miesiące, aż po wspólną cudowną starość.

Jedno drzewo może być początkiem... teksty

pikum_pakum dodano: 1 grudnia 2015

Jedno drzewo może być początkiem lasu. Jeden uśmiech może rozpocząć przyjaźń. Jeden dotyk może pokazać, że Ci zależy

Zdarzyłeś się mi. I boję się... teksty

pikum_pakum dodano: 9 listopada 2015

Zdarzyłeś się mi. I boję się, że możesz zdarzyć się komuś innemu..//

Każdy ma jakąś słabość.. moją... teksty

pikum_pakum dodano: 9 listopada 2015

Każdy ma jakąś słabość.. moją jesteś Ty. :)

Nie chodzi o to żeby nigdy się nie... teksty

pikum_pakum dodano: 22 października 2015

Nie chodzi o to żeby nigdy się nie kłócić, żeby nigdy nie płakać i zawsze się uśmiechać. Nie musi każdego dnia być kolorowo, nie trzeba uśmiechać się przez cały czas i stale szeptać o miłości. W gruncie rzeczy to wszystko obraca się wokół zmian, bo raz będziecie na siebie krzyczeć, a potem całować do opuchnięcia warg. Będziecie chcieli od siebie odchodzić, ale nigdy tego nie zrobicie, bo i tak musielibyście potem wracać. Uwierz, nie chodzi o to, żeby było idealnie. Chodzi o to, żebyście z tych złych chwil wyszli jeszcze silniejsi.

 Mała  wiem  zjebałem  ale... teksty

pikum_pakum dodano: 22 października 2015

-Mała, wiem, zjebałem, ale naprawdę mi na Tobie zależy. To Ciebie chcę przytulać każdego wieczoru, to o Tobie myślę kiedy zasypiam i jesteś jedyną osobą na świecie,która wywołuję u mnie takie bicie serca. Tylko o Ciebie tak się martwię i chcę ochronić przed całym złem tego świata. Kiedy razem zasypiamy pieprzę to, że jestem facetem i może mi nie wypada, ale całuję Cię w czółko i otulam kołdrą. Jestem gotów rzucić wszystko i pobiec za Tobą, jeśli tego byś właśnie chciała, wiesz? Rozumiem, zjebałem, zawiodłem Cię i masz prawo mi nie ufać, ale naprawdę jesteś dla mnie najważniejsza, chociaż czasami tego nie pokazuję. Kocham Cię.-Wzięłam głęboki oddech i wzruszyłam ramionami. W tamtym momencie miałam w dupie to, że wyjdę na sukę i powiedziałam krótkie.-To nie kochaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV