głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pequenabailaina Czuję ból w głębi serca. Myśląc że dalsze swoje życie będę spędzała sama bez Ciebie. Ten ból jest nie do zniesienia. Nie umiem skoncentrować się na niczym inny

pequenabailaina

pequenabailaina.moblo.pl
Czuję ból w głębi serca. Myśląc że dalsze swoje życie będę spędzała sama bez Ciebie. Ten ból jest nie do zniesienia. Nie umiem skoncentrować się na niczym innym.
  Czuję ból w głębi serca.... teksty

pequenabailaina dodano: 2 czerwca 2013

- Czuję ból w głębi serca. Myśląc, że dalsze swoje życie będę spędzała sama bez Ciebie. Ten ból jest nie do zniesienia. Nie umiem skoncentrować się na niczym innym. Moje myśli ciągle prowadzą do Cb. To jest nie do wytrzymania. Tak strasznie tęsknie. Nie umiem się pozbierać. Nie chcę nikogo innego. Nie umiem po prostu nie umiem się do kogoś zbliżyć. ~ Pequeńabailaina.

 Tak bardzo tęsknię. Za moim... teksty

pequenabailaina dodano: 2 czerwca 2013

- Tak bardzo tęsknię. Za moim przyjacielem i znajomym. Straciłam ich prawie w tym samym czasie. Byli dla mnie jak powietrze. Czułam, że dzięki nim żyje. Miałam po co wstawać. Nie myślałam o bzdurach. Tylko robiłam dobre rzeczy. Wiedziałam, że będę musiała się spowiadać z tego co robiłam ;d. Byłam pilnowana. Lubiłam to. Wiedziałam, że się o mnie choć troszkę martwią. Przynajmniej mój przyjaciel. Teraz muszę radzić sobie sama. Może nie powinnam czegoś zrobić. Jakoś ich zatrzymać. Ale czy można zatrzymać kogoś na siłę ? Nie da się. To nie było by to samo jak kiedyś. Zresztą nie lubię się nikomu narzucać. Widocznie jestem skazana sama na siebie. Nikt nie wytrzyma ze mną dłużej niż parę dni, miesięcy, lat. Mój charakter jest zbyt odchylony od normy. ~ Pequeńabailaina.

 Zawsze pytam o czyjąś radę.... teksty

pequenabailaina dodano: 2 czerwca 2013

- Zawsze pytam o czyjąś radę. Chcę mieć pewność. Zobaczyć inny punkt postrzegania sprawy. Choć nie zawsze z niej korzystam. Nie oznacza to, że nie biorę jej pod uwagę albo, że mam to gdzieś. Przecież muszę sama podejmować swoje decyzję. To co, że jestem dużą dziewczynką. Mam prawo robić błędy. Powinieneś to zrozumieć. ~Pequeńabailaina

  Czemu tak bardzo lubię... teksty

pequenabailaina dodano: 2 czerwca 2013

- Czemu tak bardzo lubię samotność . . hm, trudno mi zawsze odpowiadać na to pytanie. Może po prostu, kiedyś ktoś mnie zawiódł i to nie raz. Najlepszą stroną życia samotnego jest to, że masz całkowitą wolność robienia wszystkiego tego co chcesz i na co masz ochotę. O każdej porze. Bez tłumaczenia i dostosowywania się. Robisz to co lubisz. Tak po prostu. I nikogo nie krzywdzisz. ~Pequeńabailaina.

 Nie ma to jak znajomy który... teksty

pequenabailaina dodano: 14 kwietnia 2013

- Nie ma to jak znajomy, który twierdzi, że powinnaś wyjść za mąż i urodzić dzieci. Niestety ale mam odmienne zdanie. Nie wierzę w małżeństwo. ~Pequeńabailaina~

 Ta  skłonność do zmuszania... teksty

pequenabailaina dodano: 14 kwietnia 2013

- Ta , skłonność do zmuszania Innych, by spełniali każde moje żądanie.

  Podobno idealni mężczyźni... teksty

pequenabailaina dodano: 14 kwietnia 2013

- Podobno idealni mężczyźni istnieją tylko w książkach, podobno... Moim zdaniem w burdelach też :D ~ Pequeńabailaina.

 Życie bywa czasem bardzo dziwne. .... teksty

pequenabailaina dodano: 14 kwietnia 2013

- Życie bywa czasem bardzo dziwne. . Ludzie wkraczają w świat innych, a potem odchodzą czasem spokojnie, czasem gwałtownie, lecz zawsze pozostaje żal. / Pequeńa/

 Pamiętasz jak powiedziałam że... teksty

pequenabailaina dodano: 14 kwietnia 2013

- Pamiętasz jak powiedziałam, że nie będziesz spał ze mną po tej piątkowej 13. imprezie ? Narzekałam i wymieniałam co robię w nocy : kopię, ślinię, zabieram kołdrę, a Ty się tylko chichotałeś i mówiłeś to nic " Lubię brutalne w łóżku ;d". Potem powiedziałam, że gadam przez sen i obmacuje ;p a Ty : co jak co Mała ale ten ostatni argument najbardziej mi się podoba mamy coś wspólnego. ~Pequeńabailaina.

 Dzisiaj Mała nie liczy kalorii !!!... teksty

pequenabailaina dodano: 7 luty 2013

- Dzisiaj Mała nie liczy kalorii !!! Tłusty czwartek

 Nie lubię mężczyzn którzy... teksty

pequenabailaina dodano: 7 luty 2013

- Nie lubię mężczyzn, którzy usiłują wciągnąć mnie do swojego świata, dyktując swoje warunki i styl życia. Nie rozumiejąc, że ja jesteś już szczęśliwa w małym skromny stworzonym przez siebie, swoim świecie. ~ Pequeńabailaina.

  Co to jest miłość ? Miłość... teksty

pequenabailaina dodano: 6 luty 2013

- Co to jest miłość ? Miłość Bejbe to takie przereklamowane słowo, którego Ty nigdy nie poczujesz. Jesteś skazany na cierpienie. Znaczy nie Kochanie jesteś skazany na seks a to zdecydowanie wygodniejsze i bezbolesne. Miłości nie ma ale seks jest ! Nie ma co się angażować. Wylewać tony łez i użalać się nad sobą, trzeba być twardym. Tylko dumne księżniczki wierzą w miłość i romantycy. Ci myślący korzystają z życia i okazji. Miłość była kiedyś podobno. . Podobno aż do śmierci. Jakieś 2 dekady temu. Ale odeszła i pewnie nie wróci. Dostosowała się do otoczenia. Teraz liczy się coś innego. Kariera, sławaitp. . Zdarzają się jednak wyjątki tak jak dawno, dawno temu " Romeo i Julia " i to jest piękne. Takie chwile ulotne. Niezapomniane. Warte podziwu. ~ Pequenabailaina.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 24 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV