głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss Po prostu wiesz że tylko do jego ramion pasowałaś tak idealnie. Byliście jak puzzle tylko wy dwoje mogliście stworzyć coś pięknego. Dobrze jest mieś zapasową cz

paradokss

paradokss.moblo.pl
Po prostu wiesz że tylko do jego ramion pasowałaś tak idealnie. Byliście jak puzzle tylko wy dwoje mogliście stworzyć coś pięknego.
Po prostu wiesz  że tylko do jego... teksty

paradokss dodano: 2 sierpnia 2013

Po prostu wiesz, że tylko do jego ramion pasowałaś tak idealnie. Byliście jak puzzle, tylko wy dwoje mogliście stworzyć coś pięknego.

Dobrze jest mieś zapasową... teksty

paradokss dodano: 30 lipca 2013

Dobrze jest mieś zapasową czekoladę schowaną głęboko w szafce na takie wieczory jak dziś !

Nie tęsknisz do końca za Nim samym.... teksty

paradokss dodano: 30 lipca 2013

Nie tęsknisz do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym, by ktoś zapytał jak Ci minął dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno. Tęsknisz za tym, by być komuś potrzebna, za tym by Twoje osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. Skąd wiem? Też za tym tęsknie.

Myślała zatem o nim  nie chcąc o... teksty

paradokss dodano: 30 lipca 2013

Myślała zatem o nim, nie chcąc o nim myśleć. Im bardziej o nim myślała, tym większą czuła wściekłość, a im większą czuła wściekłość, tym bardziej o nim myślała doprowadzając się do takiego stanu, że nie mogła już tego znieść. Zatraciła poczucie rozsądku.

Wróć. teksty

paradokss dodano: 30 lipca 2013

Wróć.

Bierze głęboki oddech  całuje mnie... teksty

paradokss dodano: 30 lipca 2013

Bierze głęboki oddech, całuje mnie w czoło i odchodzi. Zdecydowanym krokiem idzie w stronę zaparkowanego przed domem samochodu i przeczesuje dłonią włosy. Otwierając drzwi, podnosi wzrok i uśmiecha się zniewalająco. Uśmiech, który posyłam mu w odpowiedzi, jest blady i po raz kolejny przypomina mi się Ikar szybujący zbyt blisko słońca. Zamykam drzwi, gdy wsiada do samochodu. Strasznie chce mi się płakać; moje serce obejmuje w posiadanie smutna i samotna melancholia. Wracam do sypialni, zamykam za sobą drzwi i opieram się o nie, próbując rozgryźć własne uczucia. Nie potrafię. Osuwam się na podłogę i chowam twarz w dłoniach. Po policzkach zaczynają mi płynąć łzy./James E. L. - 50 twarzy Graya

– Wszystko dobrze? – pyta czule... teksty

paradokss dodano: 30 lipca 2013

– Wszystko dobrze? – pyta czule, przesuwając delikatnie kciukiem po mojej wardze. – Tak – odpowiadam, choć wcale nie mam takiej pewności. Wiem, że jeśli wejdę w ten układ, będę cierpieć. Christian nie potrafi ani nie chce zaoferować mi więcej... a ja pragnę więcej. Znacznie więcej. Ukłucie zazdrości, które czułam zaledwie parę chwil temu, mówi mi, że żywię do niego większe uczucie, niż jestem to skłonna przyznać./James E. L. - 50 twarzy Graya

Brak mi genu   „potrzebny mi... teksty

paradokss dodano: 30 lipca 2013

Brak mi genu „potrzebny mi chłopak”, ale prawda jest taka, że po prostu nie spotkałam nikogo, kto... cóż, kto by mi się spodobał, choć nie powiem, że nie chciałabym się przekonać, jak to jest, kiedy trzęsą się nogi, serce podchodzi do gardła, w brzuchu fruwa stado motyli i nie można w nocy spać./James E. L. - 50 twarzy Graya

to nie jest tak  że ja już nie... teksty

paradokss dodano: 30 lipca 2013

to nie jest tak, że ja już nie pamiętam. pamiętam każdą przepłakaną przez Niego noc, pamiętam po jakich słowach płakałam najbardziej. każdą obietnicę nadal noszę w sobie z nadzieją, że jeszcze kiedyś ją spełni. każdy szept, każde wypowiedziane prosto w oczy słowa odtwarzam czasami w pamięci, nikomu o tym nie mówiąc. pamiętam jak mnie przytulał, jak trzymał za rękę, jak utwierdzał w przekonaniu, że kocha. pamiętam jak odszedł, nic nie wyjaśniając.Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy, ale zatęsknisz wiem to. Może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki, a może będziesz słuchał dobrego rapu. Albo będziesz z nią, poczujesz jej zapach i stwierdzisz, że nic nie dorówna mojemu. Ale zatęsknisz. Przeleci Ci przed oczyma wszystko. Każdy mój uśmiech, każda łza. Każda chwila spędzona razem. Zatęsknisz. I kiedy prawie wszystko sobie poukładałam, ktoś wykrzyczał mi Twoje imię w twarz.

Kushin   Fotografia ♥ teksty

paradokss dodano: 30 lipca 2013

Kushin - Fotografia ♥

Może siedzisz sam jak ja w domu  w... teksty

paradokss dodano: 29 lipca 2013

Może siedzisz sam jak ja w domu, w pustym pokoju.

Jestem typem dziewczyny  która dusi... teksty

paradokss dodano: 29 lipca 2013

Jestem typem dziewczyny, która dusi wszystko w sobie, ale nie prosi o pomoc, bo liczy na to, że oczy powiedzą wszystko..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV