głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss Gdyby – najbardziej okrutne słowo na świecie. Pozwala naszej wyobraźni na podróż do zakazanego miejsca pełnego wielkich szaf i szuflad w którym imprezują bezwst

paradokss

paradokss.moblo.pl
Gdyby – najbardziej okrutne słowo na świecie. Pozwala naszej wyobraźni na podróż do zakazanego miejsca pełnego wielkich szaf i szuflad w którym imprezują bezwstydnie
Gdyby – najbardziej okrutne słowo... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

Gdyby – najbardziej okrutne słowo na świecie. Pozwala naszej wyobraźni na podróż do zakazanego miejsca, pełnego wielkich szaf i szuflad, w którym imprezują bezwstydnie nasze niespełnione marzenia; zakurzone, pijane, wbijają tępy wzrok w ścianę, pozbawione jakiejkolwiek nadziei.

W tym chyba tkwi cała tajemnica... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

W tym chyba tkwi cała tajemnica udanych relacji z ludźmi, udanego życia: niczego nie oczekiwać. Nadmierny apetyt na doznania wywołuje ciągły niedosyt, frustrację.

Nie jest łatwo być kobietą. Za... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

Nie jest łatwo być kobietą. Za dużo się czuje, za dużo się wierzy, za dużo się chce.

Potrzeba mi świeżych kwiatów.... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

Potrzeba mi świeżych kwiatów. Jasnoróżowych tulipanów. Potrzebuję spacerów w słońcu. Lodów śmietankowych na ławce w parku. Zaufania. Miłości.

Ile bylo znajomosci ktore mialy... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

Ile bylo znajomosci ktore mialy nieskonczyc sie nigdy?

Podobno ludzie nie mogą spać kiedy... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

Podobno ludzie nie mogą spać kiedy się boją. Ale przychodzi taki moment, kiedy rzeczywistość staje się nie do zniesienia i wtedy właśnie śpi się dużo. Bo jak się śpi to nie trzeba się martwić, nie trzeba się bać, nie trzeba podejmować decyzji.

Kiedyś pokochasz  a wtedy wszystko... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

Kiedyś pokochasz, a wtedy wszystko będzie jasne. Wtedy będziesz wiedziała dlaczego życie i szczęście tej drugiej osoby jest ważniejsze. Będziesz wiedziała jakie to uczucie kiedy masz przy sobie wszystko o czym wcześniej marzyłaś. Pokochasz i poczujesz na własnej skórze dlaczego czasem tak trudno zrezygnować, dlaczego tak trudno jest pozwolić mu odejść. Miłość, to jedno słowo, które kryje w sobie wielką moc, ale wiem, że tej mocy nie zrozumiesz dopóki jej nie poczujesz. Jednak nie martw się, przyjdzie czas i na Ciebie, a wtedy każdego dnia w duszy przyznasz mi racje, że faktycznie miłość jest niesamowitym i niebywale trwałym uczuciem, którego nic nie jest w stanie przerwać. Dopiero wtedy poczujesz jak to wspaniale jest kochac.

Powiedz jak zapomina się o... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

Powiedz jak zapomina się o szczęściu. Jak wymazuje się z głowy wszystkie wspomnienia, które przywołują te najlepsze chwile. Opowiedz o najskuteczniejszym sposobie na wygnanie z serca miłości. No proszę, przecież twierdzisz, że tak łatwo jest odciąć się od tego co było, więc powiedz co mam zrobić żeby nie pamiętać już o jego oczach, o uśmiechu, żeby nie kochać. Boli mnie serce, więc powiedz, więc zrób coś aby było mi lżej. Nie powtarzaj tylko, że mam się ocknąć, pokaż mi lepiej drogę, którą mam pójść, bo sama już dawno zgubiłam odpowiedni tor. Błagam, pomóż mi.

Gdyby postawiono cię kiedyś przed... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

Gdyby postawiono cię kiedyś przed wyborem: miłość czy przyjaźń, na co byś się zdecydował? Przecież miłość tak często zawodzi, a przyjaźń bywa fałszywa. Wiesz już jak boli złamane serce i jaką pustkę wewnątrz człowieka zasiewa tęsknota. Poczułeś czyjąś bliskość, a zarazem jej brak. Czy miłość, dla której poświęciłeś wszystko, była tego warta? Jak wielką rolę odgrywa w twoim życiu przyjaźń? Co jest dla ciebie ważniejsze? Musisz wybrać. Kto jest z tobą zawsze? Kogo widujesz z samego rana? Z kim opijasz kolejną porażkę? Kto jest wart tego, by powiedzieć: jesteś dla mnie najważniejszy?

Popatrz życie jest piękne Nie myśl... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

Popatrz życie jest piękne Nie myśl co będzie jutro, bo pęknie ci serce Jeśli jeszcze je masz.

To fakt czasami poznajemy ludzi tylko... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

To fakt czasami poznajemy ludzi tylko po to aby uwolnić się od innych.

Miłość? Tak bardzo chciałabym... teksty

paradokss dodano: 26 marca 2015

Miłość? Tak bardzo chciałabym napisać czym dla mnie jest tak bardzo chciałabym, żeby wszyscy wmawiali mi, że się mylę, że jest inaczej, że BĘDZIE inaczej..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV