głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss Wiesz co to za uczucie gdy twoje dłonie ogrzewa kubek herbaty? Gdy bezpieczeństwem staje się dom. Gdy miłość odnajdujesz przy ulubionym misiu? Gdy ciepło stanow

paradokss

paradokss.moblo.pl
Wiesz co to za uczucie gdy twoje dłonie ogrzewa kubek herbaty? Gdy bezpieczeństwem staje się dom. Gdy miłość odnajdujesz przy ulubionym misiu? Gdy ciepło stanowi ci tyl
Wiesz co to za uczucie  gdy twoje... teksty

paradokss dodano: 28 sierpnia 2014

Wiesz co to za uczucie, gdy twoje dłonie ogrzewa kubek herbaty? Gdy bezpieczeństwem staje się dom. Gdy miłość odnajdujesz przy ulubionym misiu? Gdy ciepło stanowi ci tylko i wyłącznie łóżko? Tak, to samotność - głucha i bolesna cisza, z której coraz trudniej udaje się nam wydostać.

Moje marzenie? Schudnąć. Tak dużo... teksty

paradokss dodano: 28 sierpnia 2014

Moje marzenie? Schudnąć. Tak dużo schudnąć, żebyś żałował. Żałował, że mnie zostawiłeś. Że gdy zobaczysz mnie o kilkanaście kilogramów chudszą, powiesz"kurwa ona jest idealna". Ale chłopcze, wtedy już nie będę Twoja. Będę każdego innego, tylko nie Twoja.

Masz rację. Boję się ludzi. Nie... teksty

paradokss dodano: 28 sierpnia 2014

Masz rację. Boję się ludzi. Nie mam chęci ich poznawać. Zaczynam się otaczać osobami, które doskonale znam i one znają mnie. Kiedy w przeszłości oddałabym wszystko, żeby z kimś porozmawiać o sobie i odkrywać z nim samą siebie, poznawać lepiej, dziś nie przepadam za mówieniem o sobie. Nie chodzi o to, że zamykam się na ludzi. Zaczynam zamykać się na NOWYCH ludzi, co raz mniej rozmawiam z nimi, boję się o opinię, ciągle słyszę swoje imię kiedy nikt go nie wypowiada i nikt o mnie nie szepcze... To nie jest tak, że jestem nieśmiała, ale co raz to bardziej muszę zmuszać się do odwagi. Zasłyszane setki opowieści o zamkniętych w sobie osobach, duszących się w swoich ciałach, które rozkwitają z biegiem czasu, stają się duszami towarzystwa... Chyba nie w tą stronę idę. Cofam się. Niegdyś miliony tematów, na które mogłabym się wypowiedzieć, dziś kilka, ogólnych, powszechnych czy też żartobliwych. Co Cię tak zmieniło? Liceum, ambicja czy ludzie? Halo, wybrałaś złą drogę... Zawróć.

Nowoczesne kobiety nie potrafią już... teksty

paradokss dodano: 28 sierpnia 2014

Nowoczesne kobiety nie potrafią już gotować, nie chcą już mieć dzieci, i przestały być ciepłymi , schludnymi i kochającymi istotami, które uważają spędzanie czasu z rodziną za coś dobrego. Prawdopodobnie są zbyt „niezależne” i „silne” by chociaż mieć własną rodzinę. Jedyną rzeczą jaką nowoczesne kobiety mogą w dzisiejszych czasach zaoferować mężczyźnie jest seks. Więc zamiast być kochającymi żonami, które gotują i wychowują dzieci, zostają zredukowane do bycia wyłącznie obiektami seksualnymi. Do tego są tak pomieszane emocjonalnie i intelektualnie, że większość pieniędzy, który zarobią w swoich pracach, wydają na operacje plastyczne, kosmetyki i tony ubrań, które według nich sprawią, że będą wyglądały dobrze, w desperackiej pozostania bądź stania się jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Cóż, nie mają żadnych innych cech atrakcyjnych dla mężczyzn, więc czego innego możemy oczekiwać? Oto jest owoc feminizmu. Owoc „wyzwolenia kobiet”.

Nawet jeśli coś się Wam... teksty

paradokss dodano: 28 sierpnia 2014

Nawet jeśli coś się Wam przydarzyło, nie znaczy, że on już jest Twój.

Będziemy tak tkwić   ja będę dla... teksty

paradokss dodano: 28 sierpnia 2014

Będziemy tak tkwić , ja będę dla ciebie tylko koleżanką, a nawet kimś więcej , a ty będziesz sprawiać , że szybciej oddycham , ale masz racje to nie miłość , to choroba , to obsesja to uzależnienie.

Miałam zamiar podejść do ciebie i... teksty

paradokss dodano: 28 sierpnia 2014

Miałam zamiar podejść do ciebie i zapytać, czy masz wolny wieczór, ale uświadomiłam sobie, że wieczór to za mało, więc chciałabym zapytać od razu, czy masz dla mnie wolne całe swoje życie.

Jesteś zbyt wybredna! A wiesz... teksty

paradokss dodano: 28 sierpnia 2014

Jesteś zbyt wybredna! A wiesz dlaczego? Bo boisz się wybrać.

Cause you know it's over before it... teksty

paradokss dodano: 26 sierpnia 2014

Cause you know it's over before it began.

Zwykły szary dzień. teksty

paradokss dodano: 25 sierpnia 2014

Zwykły szary dzień.

A teraz wypijmy za błędy  za... teksty

paradokss dodano: 25 sierpnia 2014

A teraz wypijmy za błędy, za miłość bez wzajemności i za rozum na kolejny rok szkolny.

Czy nadal Cię kocham? Nie wiem... teksty

paradokss dodano: 25 sierpnia 2014

Czy nadal Cię kocham? Nie wiem, pewnie tak. Ale pogodziłam się już z tym, że nie jest pisane nam być razem. Nie jestem najszczęśliwsza na świecie, ale też nie siedzę w kącie i płaczę. Próbuję żyć dalej.. Nie chce rozdrapywać ran, chcę żeby się zagoiły. Nie będę udawać, że ”nas” nie było, wręcz odwrotnie, chcę pamiętać nasz czas, chcę kiedyś spojrzeć na naszą fotografię i powiedzieć „ Pamiętam ten dzień, byliśmy tak zakochani..”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV