głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss Po prostu jedni mają za dużo szczęścia kiedy inni nie mają go wcale. Może kiedyś zrozumiesz że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o Twoje ciepło. Prawdą je

paradokss

paradokss.moblo.pl
Po prostu jedni mają za dużo szczęścia kiedy inni nie mają go wcale.
Po prostu jedni mają za dużo... teksty

paradokss dodano: 11 marca 2015

Po prostu jedni mają za dużo szczęścia, kiedy inni nie mają go wcale.

Może kiedyś zrozumiesz  że mój... teksty

paradokss dodano: 11 marca 2015

Może kiedyś zrozumiesz, że mój chłód jest najgłośniejszym wołaniem o Twoje ciepło.

Prawdą jest  że to ciosy od życia... teksty

paradokss dodano: 11 marca 2015

Prawdą jest, że to ciosy od życia i bolesne doświadczenia pomagają nam dorosnąć.

Powiedzmy  że przeszłość to szmata. teksty

paradokss dodano: 11 marca 2015

Powiedzmy, że przeszłość to szmata.

Kariera i szpan fajna rzecz ale nie... teksty

paradokss dodano: 11 marca 2015

Kariera i szpan fajna rzecz ale nie przytulisz się do nich w nocy.

To jacy jesteśmy zostało wykreowane... teksty

paradokss dodano: 11 marca 2015

To jacy jesteśmy zostało wykreowane przez to przez co przeszliśmy. Nasze gesty, słowa, czyny to wszystko ma głębsze podłoże, o wiele głębsze niż mogłoby się wydawać. Każda krzywda która nas spotkała, każdy cios wymierzony w naszym kierunku, nie koniecznie ten fizyczny. Każda wylana przez nas łza, każdy odczuwany ból i każda targająca nami emocja. Nasze bezsenne noce, utraty świadomości i ciągłe zmiany nastroi. To w jaki sposób przez te wszystkie lata zmieniało się nasze spojrzenie na świat i nasze odczucia względem ludzi. To czy dziś potrafimy kochać i ufać, czy umiemy radzić sobie w stresowych sytuacjach a przede wszystkim być wiernym sobie samym. Tak wiele czynników miało wpływ na to kim się staliśmy, na to jak myślimy, czym się kierujemy i jaki jest nasz stosunek do każdej nawet kompletnie błahej sprawy. Ja przeżyłam wiele, zbyt wiele, zbyt często dostawałam po pysku, zbyt często upadałam i traciłam wszystko, więc nie dziw się że boję się pozwolić Ci zamieszkać w moim sercu.

Kiedy stałam się taka słaba? teksty

paradokss dodano: 10 marca 2015

Kiedy stałam się taka słaba?

poza tym chciałbym już zobaczyć... teksty

paradokss dodano: 10 marca 2015

poza tym chciałbym już zobaczyć twoją mordę. ktoś, kto nie boi się ośmieszenia napisałby: tęsknię.

 Uwielbiam Cię denerwować.  Kiepski... teksty

paradokss dodano: 9 marca 2015

-Uwielbiam Cię denerwować. -Kiepski żart wybrałeś. -Uderz mnie. Lubię jak mnie lejesz. Jesteś wtedy taka seksowna jak mnie napierdalasz.-Ała, to bolało kurwa! -I dobrze, Zamknij w końcu mordę, bo nie wytrzymam. -Obraź się. Jak małe dziecko, no obraź się.Albo pierdolnij focha.-To nie foch. Po prostu mi przykro. -Jeszcze się popłacz..-Już płaczę, otrzyj mi łzy. No szybko, bo kołdra będzie mokra. No szybciej! -Nie, nie jesteś obrażona, a leżysz plecami do mnie.-Bywa. -Nie możesz się o byle co obrażać jak dziecko, wiesz?Tak niewolno. -Wiesz dlaczego tak zareagowałam? Bo kiedyś ktoś próbował mnie w ten sposób wykorzystać i zmusić, a przez to, że się broniłam i nie zgodziłam, do dziś próbuje mnie zeszmacić. Dlatego całe towarzystwo ode mnie odeszło, a ja dziś jestem taka przylepa, jak okażesz mi ciepło.-Przepraszam. Nie wiedziałem. Nie chciałem..Mniejsza.-Naprawdę przepraszam, wybaczysz mi?Daj buźki. -Nigdy więcej tak nie mów.-Nie będę.Przepraszam malutka. Masz buziola w plecki. - dzekson

Nie jest Ci wszystko jedno. Po prostu... teksty

paradokss dodano: 9 marca 2015

Nie jest Ci wszystko jedno. Po prostu nie wiesz, co Ci jest, a Twoja głowa staje rykoszetem, który odjebał Ci ręce, nogi, mózg i serce.

Nie czuj przykrości z powodu kogoś... teksty

paradokss dodano: 9 marca 2015

Nie czuj przykrości z powodu kogoś, kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji.

Tkwisz w czymś  nie do końca... teksty

paradokss dodano: 9 marca 2015

Tkwisz w czymś, nie do końca będąc pewnym, że to ma sens, nie będąc pewnym, czym to jest. Szara rzeczywistość. Zgubione dusze. Jesteśmy, chociaż nie wiem na jak długo. Żyjemy, chociaż kiedyś i tak nas tutaj zabraknie. Życie to próba, trening wytrzymałości. Każde uczucie, każdy ruch uczy nad jak przeżyć. Każda łza i każdy uśmiech uświadamia nam, jak silni jesteśmy w swojej bezsilności. Uwierz, że wszystko jest po coś, że my jesteśmy po coś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV