głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
panna_idealnaaa Jeśli na czymś Ci zależy walcz o to do ostatniej chwili. Lepiej ponieść porażkę wiedząc że zrobiłeś co mogłeś niż żyć w poczuciu że zbyt wcześnie się poddałeś.

panna_idealnaaa

panna_idealnaaa.moblo.pl
Jeśli na czymś Ci zależy walcz o to do ostatniej chwili. Lepiej ponieść porażkę wiedząc że zrobiłeś co mogłeś niż żyć w poczuciu że zbyt wcześnie się poddałeś.
Jeśli na czymś Ci zależy  walcz o... teksty

panna_idealnaaa dodano: 11 listopada 2012

Jeśli na czymś Ci zależy, walcz o to do ostatniej chwili. Lepiej ponieść porażkę wiedząc, że zrobiłeś co mogłeś, niż żyć w poczuciu, że zbyt wcześnie się poddałeś.

CO?! jebie mnie to. teksty

panna_idealnaaa dodano: 10 listopada 2012

CO?! jebie mnie to.

Co miał w sobie? Właśnie sama... teksty

panna_idealnaaa dodano: 16 października 2012

Co miał w sobie? Właśnie sama próbuję sobie odpowiedzieć na to pytanie, i wiesz, nie potrafię wybrać tej najwłaściwszej odpowiedzi. A może, może ta pewność siebie wypisana w Jego oczach? Arogancja, która broniła Go przed słabością, bólem, tym wszystkim? A może to ciepło, które ukryte było głęboko pod skórą i mógł go doznać tylko ktoś naprawdę ważny, bliski sercu? Być może ta troska, która naprawdę była szczera i chęć ukrycia swojej bezsilności niemożnością zrobienia czegokolwiek, bym obojętnie gdzie szła, czuła się bezpiecznie? Za ramiona i ten silny uścisk? Wpatruję się w gwiazdy i naprawdę nie wiem co miał w sobie, czego nie mogę znaleźć w nikim innym. W oczach, uśmiechu, zwykłych słowach i gestach, nie potrafię doszukać się cząstki Jego. Nie jestem pewna siebie, chyba gdzieś się zatraciłam. A tak, zabrałeś ze sobą cząstkę mnie, moje serce. Wiem wszystko, i nic. Jedyne co, czego jestem pewna, to tylko czasem jest mi przykro, tylko czasem codziennie, że dziś, znów nie mam Ciebie.
Autor cytatu: dzekson

Przestajemy kochać siebie  gdy ktoś... teksty

panna_idealnaaa dodano: 13 października 2012

Przestajemy kochać siebie, gdy ktoś nas nie kocha.

Dobrze mieć kogoś  o kim myślisz w... teksty

panna_idealnaaa dodano: 13 października 2012

Dobrze mieć kogoś, o kim myślisz w deszczowe popołudnia. Kogoś, z kim robisz najwspanialsze rzeczy w wyobraźni. Jakieś imię ciągle przyklejone do ust. Dziwaczne przywiązanie. Ćmy w brzuchu, bo zawsze uważałaś je za piękniejsze od motyli. Kogoś, z kim chciałabyś zrywać niezapominajki, ot - z powodu ich nazwy.

Możesz być dziś nikim dla całego... teksty

panna_idealnaaa dodano: 13 października 2012

Możesz być dziś nikim dla całego świata, pamiętaj dla niewielu jesteś całym światem.

Kobiety są piękne i wkurwiające.... teksty

panna_idealnaaa dodano: 13 października 2012

Kobiety są piękne i wkurwiające. piękna nie jestem, więc wkurwiam podwójnie.

Pojutrze  jutro  teraz  zaraz. Na... teksty

panna_idealnaaa dodano: 13 października 2012

Pojutrze, jutro, teraz, zaraz. Na dzień, godzinę, chwilę, sekundę -proszę Cię, przyjdź.

Nie jestem jedną z tych które... teksty

panna_idealnaaa dodano: 13 października 2012

Nie jestem jedną z tych które siadają na parapet, sączą słodkie kakao i rozmyślają o starych miłościach.. Boję się że mogę stracić w życiu coś naprawdę cennego, ale siedzenie na parapecie i picie kakao w niczym mi nie pomoże.

A może zbyt rzadko zdajemy sobie... teksty

panna_idealnaaa dodano: 13 października 2012

A może zbyt rzadko zdajemy sobie sprawę jak wielkie szczęście mamy obok.

no i proszę krzycz! krzyż na drogę! teksty

panna_idealnaaa dodano: 13 października 2012

no i proszę krzycz! krzyż na drogę!

Jak to się dzieje . Dostrzegasz... teksty

panna_idealnaaa dodano: 13 października 2012

Jak to się dzieje . Dostrzegasz wielu ludzi w swoim życiu . Z wieloma zamieniasz tysiące słów , serdecznie się uśmiechasz , podajesz dłoń , witasz się regularnie codziennie , wielu cię zaczepia , prawi komplementy . Z wieloma wypadasz na miasto , spacery , do kina . Wielu cię przytula , całuje na powitanie , ale . . Kiedy spotkasz wyróżniającą się z tłumu osobę , wszystko nabiera całkiem innego sensu . Tylko z nią pragniesz najczęściej rozmawiać , myślisz jaki sposób byłby najlepszy by ją zaczepić , jak zasłużyć na komplement , szukasz pretekstu żeby się do niej uśmiechnąć , spotkać spojrzeniami , witasz się z tą osobą w pierwszej kolejności , tylko z nią wypady są najprzyjemniejsze , czekasz na tą chwilę , kiedy będziesz mogła przytulić...

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 168 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV