głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paka21 „Moje życie dało mi taką lekcję. Ludzie oceniają po wyglądzie dlatego zwykle bywam niedoceniany i muszę na każdym kroku udowadniać wszystkim że się mylą. Przez

paka21

paka21.moblo.pl
„Moje życie dało mi taką lekcję. Ludzie oceniają po wyglądzie dlatego zwykle bywam niedoceniany i muszę na każdym kroku udowadniać wszystkim że się mylą. Przez lata na
„Moje życie dało mi taką... teksty

paka21 dodano: 3 kwietnia 2017

„Moje życie dało mi taką lekcję. Ludzie oceniają po wyglądzie, dlatego zwykle bywam niedoceniany i muszę na każdym kroku udowadniać wszystkim, że się mylą. Przez lata nauczyłem się, jak ważne w tym wszystkim jest pozytywne nastawienie”.

 ...Życie jest zbyt krótkie  by... teksty

paka21 dodano: 28 marca 2017

"...Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują i współczuj tym, którzy nie potrafią".

Zamknięty w czterech ścianach... teksty

paka21 dodano: 15 marca 2017

Zamknięty w czterech ścianach pustego pokoju, słuchając kolejnego kawałka przy zgaszonym świetle. Rozmyślam o tym wszystkim co dzieje się w mojej głowie. Większość myśli otoczona jest pustką, której wielkość chwilami wzrasta. Oczy robią się szkliste i wypełniają się łzami, które po chwili spływają po mej suchej twarzy. Serce z minuty na minutę drży coraz bardziej a ciało me przeszywa dreszcz. Takich wieczorów jest pełno ale jedna myśl, że jutro będzie lepiej sprawia, że wszystko w mojej głowie wraca do normy. Wtedy nawet sny stają się piękniejsze.

Myślisz  że mam wszys­tko  że... teksty

paka21 dodano: 22 luty 2017

Myślisz, że mam wszys­tko, że suk­ce­sy dają mi ra­dość i szczęście? Nic bar­dziej złud­ne­go. Bez miłości... życie nig­dy nie będzie piękne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV