głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paka21 Wiesz dlaczego najlepsi ludzie zawsze cierpią? Ponieważ zawsze dają z siebie to co najlepsze nie prosząc o nic w zamian i przeważnie jest tak że nikt tego nie d

paka21

paka21.moblo.pl
Wiesz dlaczego najlepsi ludzie zawsze cierpią? Ponieważ zawsze dają z siebie to co najlepsze nie prosząc o nic w zamian i przeważnie jest tak że nikt tego nie docen
Wiesz  dlaczego najlepsi ludzie... teksty

paka21 dodano: 22 stycznia 2019

Wiesz, dlaczego najlepsi ludzie zawsze cierpią? Ponieważ zawsze dają z siebie to, co najlepsze, nie prosząc o nic w zamian, i przeważnie jest tak, że nikt tego nie docenia.

Jes­teśmy jak te  Książki  na... teksty

paka21 dodano: 9 stycznia 2019

Jes­teśmy jak te "Książki" na re­gałach Księgar­ni życia. Wielu ogląda Nas po "Okład­ce"... ewen­tual­nie "przej­rzy streszcze­nie"... jeśli ja­kieś w ogóle jest po czym odłoży z pow­ro­tem na półkę. Oby choć Jed­na chciała przeczy­tać Nas do końca a gdy to już zro­bi... oby nie porzu­ciła w kąt.

Jeśli spotkasz kogoś  kto sprawia... teksty

paka21 dodano: 5 grudnia 2018

Jeśli spotkasz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Kogoś, kto zawsze martwi się o to, czy wszystko u Ciebie w porządku, kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś, kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego - nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia.

Nie czekaj  aż będzie łatwiej... teksty

paka21 dodano: 4 grudnia 2018

Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz, nie jutro. Bo możesz nie zdążyć, może nie być żadnego jutra.

Hej? Jest tam kto? Bo chciałem Wam... teksty

paka21 dodano: 4 listopada 2018

Hej? Jest tam kto? Bo chciałem Wam Wszystkim jak i każdemu z osobna za coś podziękować. A za co? A za to! Za Wasze życzenia, za proste słowa przepełnione ciepłem i życzliwością, za radość i miłość, za pamięć w dniu tak bardzo ważnym dla mnie! Jesteście wspaniali! Kto nie słyszał –powtórzę– Bardzo dziękuje za życzenia urodzinowe tu i teraz! :)

Wygląd z czasem przemija.... teksty

paka21 dodano: 30 października 2018

Wygląd z czasem przemija. Osobowość jest niczym diament. Tylko od Ciebie zależy, czy zakochasz się w kuszącym ciele. Czy pokochasz piękne serce.

Czego się boisz? Że popełnisz... teksty

paka21 dodano: 30 października 2018

Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że cię wyśmieją? Że ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniał swoje życie od tego, co sobie pomyślą inni ludzie?

 Korzystaj. Z pazurami. Dopóki masz... teksty

paka21 dodano: 25 lipca 2018

"Korzystaj. Z pazurami. Dopóki masz czas. Bo potem człowiek się budzi, że los dawał, a on był jak taka dupa. Korzystaj."

Słyszałem kiedyś  że każda... teksty

paka21 dodano: 9 lipca 2018

Słyszałem kiedyś, że każda spadająca gwiazda przybliża nas do miejsca, w którym chcielibyśmy być. Kilka lat temu, gdy byłem jeszcze dzieckiem, patrzyłem w niebo i czekałem tylko, aż będę o rok starszy. Kiedy już trochę dorosłem, chciałem choć na chwilę znaleźć się w miejscu, które przyniesie mi odrobinę szczęścia, uśmiechu. Teraz mam ponad dwadzieścia lat i siedzę godzinami pod gwiazdami prosząc, aby zabrały mnie stąd i zaprowadziły jak najprędzej do Ciebie.

Zaakceptuj siebie. Swoje... teksty

paka21 dodano: 28 czerwca 2018

Zaakceptuj siebie. Swoje niedoskonałości i słabości. Pokochaj swoją duszę i własne odbicie w lustrze. Pamiętaj, że każdy z Nas jest wyjątkowy.

Życie pisze różne scenariusze  a... teksty

paka21 dodano: 15 czerwca 2018

Życie pisze różne scenariusze, a my nie zawsze dokonujemy właściwych wyborów. Nie mamy prawa osądzać wyborów i moralności innych, bo nigdy nie znaleźliśmy się na ich miejscu i nie wiemy, co nimi kieruje. Czasami nic nie jest takie, jak nam się wydaje. Nie zawsze miłość wygrywa, może tylko w bajkach. Nie zawsze rozum bierze górę nad pożądaniem, a namiętność potrafi być zgubna. Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje. Niekiedy dobre, innym razem złe. Na nic nie mamy stuprocentowej gwarancji, a tym bardziej na miłość. Na tym polega istota życia.

Istnieją dwa rodzaje ludzi na... teksty

paka21 dodano: 28 czerwca 2017

Istnieją dwa rodzaje ludzi na świecie. Ty i wszyscy inni. Przestań porównywać się z innymi... Ty to Ty i już. Jesteś Piękny na swój sposób to czyni Cię wyjątkowym.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV