głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paka21 Istnieją dwa rodzaje ludzi na świecie. Ty i wszyscy inni. Przestań porównywać się z innymi... Ty to Ty i już. Jesteś Piękny na swój sposób to czyni Cię wyjątkow

paka21

paka21.moblo.pl
Istnieją dwa rodzaje ludzi na świecie. Ty i wszyscy inni. Przestań porównywać się z innymi... Ty to Ty i już. Jesteś Piękny na swój sposób to czyni Cię wyjątkowym.
Istnieją dwa rodzaje ludzi na... teksty

paka21 dodano: 28 czerwca 2017

Istnieją dwa rodzaje ludzi na świecie. Ty i wszyscy inni. Przestań porównywać się z innymi... Ty to Ty i już. Jesteś Piękny na swój sposób to czyni Cię wyjątkowym.

a Ludziom zda­je się  że aby być... teksty

paka21 dodano: 28 czerwca 2017

a Ludziom zda­je się, że aby być zauważonym trze­ba być kimś niez­wykłym. Ale tak nap­rawdę to każdy z nas jest wyjątko­wy. Niepow­tarzal­ny. Nie trze­ba się zmieniać. Dos­to­sowy­wać do ideału. Piękno jest w każdym z nas. W spoj­rze­niu. To ono po­kazu­je całą prawdę o człowieku. Pod wa­run­kiem, że chce­my ją poznać...

Przeszłość odeszła bez ostatniego... teksty

paka21 dodano: 16 czerwca 2017

Przeszłość odeszła bez ostatniego desperackiego ostrzeżenia. Noce pochłaniają każde kolejne dni, a w samym środku serca rodzą się nowe wspomnienia. Siedząc samotnie na parapecie i przypatrując się milionom migających nade mną światełek, uświadamiam sobie, że to co było, nie działo się bez przyczyny. Każda porażka, każdy upadek, miał wpływ na moje życie. Każda postawiona na mojej drodze osoba, odegrała bardzo ważną rolę, tak, nawet jeśli po chwili odeszła. Dużo czasu zajęło mi dojście do wniosku, że nie ma sensu rozpamiętywać starych dziejów. Z nowym dniem, zacznę nowe życie.

„Moje życie dało mi taką... teksty

paka21 dodano: 3 kwietnia 2017

„Moje życie dało mi taką lekcję. Ludzie oceniają po wyglądzie, dlatego zwykle bywam niedoceniany i muszę na każdym kroku udowadniać wszystkim, że się mylą. Przez lata nauczyłem się, jak ważne w tym wszystkim jest pozytywne nastawienie”.

 ...Życie jest zbyt krótkie  by... teksty

paka21 dodano: 28 marca 2017

"...Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują i współczuj tym, którzy nie potrafią".

Zamknięty w czterech ścianach... teksty

paka21 dodano: 15 marca 2017

Zamknięty w czterech ścianach pustego pokoju, słuchając kolejnego kawałka przy zgaszonym świetle. Rozmyślam o tym wszystkim co dzieje się w mojej głowie. Większość myśli otoczona jest pustką, której wielkość chwilami wzrasta. Oczy robią się szkliste i wypełniają się łzami, które po chwili spływają po mej suchej twarzy. Serce z minuty na minutę drży coraz bardziej a ciało me przeszywa dreszcz. Takich wieczorów jest pełno ale jedna myśl, że jutro będzie lepiej sprawia, że wszystko w mojej głowie wraca do normy. Wtedy nawet sny stają się piękniejsze.

Myślisz  że mam wszys­tko  że... teksty

paka21 dodano: 22 luty 2017

Myślisz, że mam wszys­tko, że suk­ce­sy dają mi ra­dość i szczęście? Nic bar­dziej złud­ne­go. Bez miłości... życie nig­dy nie będzie piękne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV