głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paka21 Jeśli spotkasz kogoś kto sprawia że się uśmiechasz. Kogoś kto zawsze martwi się o to czy wszystko u Ciebie w porządku kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak naj

paka21

paka21.moblo.pl
Jeśli spotkasz kogoś kto sprawia że się uśmiechasz. Kogoś kto zawsze martwi się o to czy wszystko u Ciebie w porządku kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepi
Jeśli spotkasz kogoś  kto sprawia... teksty

paka21 dodano: 4 dni temu

Jeśli spotkasz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Kogoś, kto zawsze martwi się o to, czy wszystko u Ciebie w porządku, kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś, kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego - nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia.

Nie czekaj  aż będzie łatwiej... teksty

paka21 dodano: 5 dni temu

Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz, nie jutro. Bo możesz nie zdążyć, może nie być żadnego jutra.

Hej? Jest tam kto? Bo chciałem Wam... teksty

paka21 dodano: 4 listopada 2018

Hej? Jest tam kto? Bo chciałem Wam Wszystkim jak i każdemu z osobna za coś podziękować. A za co? A za to! Za Wasze życzenia, za proste słowa przepełnione ciepłem i życzliwością, za radość i miłość, za pamięć w dniu tak bardzo ważnym dla mnie! Jesteście wspaniali! Kto nie słyszał –powtórzę– Bardzo dziękuje za życzenia urodzinowe tu i teraz! :)

Wygląd z czasem przemija.... teksty

paka21 dodano: 30 października 2018

Wygląd z czasem przemija. Osobowość jest niczym diament. Tylko od Ciebie zależy, czy zakochasz się w kuszącym ciele. Czy pokochasz piękne serce.

Czego się boisz? Że popełnisz... teksty

paka21 dodano: 30 października 2018

Czego się boisz? Że popełnisz błąd? Że cię wyśmieją? Że ci się nie uda? Ale jakie to ma znaczenie? Naprawdę będziesz uzależniał swoje życie od tego, co sobie pomyślą inni ludzie?

 Korzystaj. Z pazurami. Dopóki masz... teksty

paka21 dodano: 25 lipca 2018

"Korzystaj. Z pazurami. Dopóki masz czas. Bo potem człowiek się budzi, że los dawał, a on był jak taka dupa. Korzystaj."

Słyszałem kiedyś  że każda... teksty

paka21 dodano: 9 lipca 2018

Słyszałem kiedyś, że każda spadająca gwiazda przybliża nas do miejsca, w którym chcielibyśmy być. Kilka lat temu, gdy byłem jeszcze dzieckiem, patrzyłem w niebo i czekałem tylko, aż będę o rok starszy. Kiedy już trochę dorosłem, chciałem choć na chwilę znaleźć się w miejscu, które przyniesie mi odrobinę szczęścia, uśmiechu. Teraz mam ponad dwadzieścia lat i siedzę godzinami pod gwiazdami prosząc, aby zabrały mnie stąd i zaprowadziły jak najprędzej do Ciebie.

Zaakceptuj siebie. Swoje... teksty

paka21 dodano: 28 czerwca 2018

Zaakceptuj siebie. Swoje niedoskonałości i słabości. Pokochaj swoją duszę i własne odbicie w lustrze. Pamiętaj, że każdy z Nas jest wyjątkowy.

Życie pisze różne scenariusze  a... teksty

paka21 dodano: 15 czerwca 2018

Życie pisze różne scenariusze, a my nie zawsze dokonujemy właściwych wyborów. Nie mamy prawa osądzać wyborów i moralności innych, bo nigdy nie znaleźliśmy się na ich miejscu i nie wiemy, co nimi kieruje. Czasami nic nie jest takie, jak nam się wydaje. Nie zawsze miłość wygrywa, może tylko w bajkach. Nie zawsze rozum bierze górę nad pożądaniem, a namiętność potrafi być zgubna. Każdy wybór niesie za sobą konsekwencje. Niekiedy dobre, innym razem złe. Na nic nie mamy stuprocentowej gwarancji, a tym bardziej na miłość. Na tym polega istota życia.

Istnieją dwa rodzaje ludzi na... teksty

paka21 dodano: 28 czerwca 2017

Istnieją dwa rodzaje ludzi na świecie. Ty i wszyscy inni. Przestań porównywać się z innymi... Ty to Ty i już. Jesteś Piękny na swój sposób to czyni Cię wyjątkowym.

a Ludziom zda­je się  że aby być... teksty

paka21 dodano: 28 czerwca 2017

a Ludziom zda­je się, że aby być zauważonym trze­ba być kimś niez­wykłym. Ale tak nap­rawdę to każdy z nas jest wyjątko­wy. Niepow­tarzal­ny. Nie trze­ba się zmieniać. Dos­to­sowy­wać do ideału. Piękno jest w każdym z nas. W spoj­rze­niu. To ono po­kazu­je całą prawdę o człowieku. Pod wa­run­kiem, że chce­my ją poznać...

Przeszłość odeszła bez ostatniego... teksty

paka21 dodano: 16 czerwca 2017

Przeszłość odeszła bez ostatniego desperackiego ostrzeżenia. Noce pochłaniają każde kolejne dni, a w samym środku serca rodzą się nowe wspomnienia. Siedząc samotnie na parapecie i przypatrując się milionom migających nade mną światełek, uświadamiam sobie, że to co było, nie działo się bez przyczyny. Każda porażka, każdy upadek, miał wpływ na moje życie. Każda postawiona na mojej drodze osoba, odegrała bardzo ważną rolę, tak, nawet jeśli po chwili odeszła. Dużo czasu zajęło mi dojście do wniosku, że nie ma sensu rozpamiętywać starych dziejów. Z nowym dniem, zacznę nowe życie.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV