głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika paka21

Żeby kogoś poznać to trzeba się spotykać z ludźmi. Oczywiście można zawsze liczyć na to że się potknie o leżącego na wycieraczce zapakowanego w celofan Ryana Gosslinga ale istnieje dość duże prawdopodobieństwo że będzie on gumowy. Jeśli kogoś to dziwi to ja mu nic na to zdziwienie nie poradzę. Na pytanie gdzie można kogoś poznać odpowiadam w dupie. Poznawanie ludzi to nie kwestia miejsca tylko kwestia nastawienia.

jednorazowagra dodano: 1 godzinę temu

Żeby kogoś poznać, to trzeba się spotykać z ludźmi. Oczywiście można zawsze liczyć na to, że się potknie o leżącego na wycieraczce, zapakowanego w celofan Ryana Gosslinga, ale istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że będzie on gumowy. Jeśli kogoś to dziwi, to ja mu nic na to zdziwienie nie poradzę. Na pytanie, gdzie można kogoś poznać, odpowiadam w dupie. Poznawanie ludzi to nie kwestia miejsca, tylko kwestia nastawienia.

Nie chciałabym być najpiękniejszą kobietą świata nie chciałabym być idealna dystyngowana wspaniała czy wzorowa. Chcę być pasjonująca.

jednorazowagra dodano: 1 godzinę temu

Nie chciałabym być najpiękniejszą kobietą świata, nie chciałabym być idealna, dystyngowana, wspaniała czy wzorowa. Chcę być pasjonująca.

Przyjaciółko.. chce Ci podziękować za wspólne chwile radość  szacunek oddanie. Za to że bez względu na wszystko jesteś.. jesteś przy mnie stale podążając jak cień. Wiem że nie zawsze łatwo ze mną wytrzymać ale Tobie od wielu lat się to udaje. Chce żebyś wiedziała że cokolwiek stanie się w naszym życiu ja chce być obok nieważne gdzie nas poniesie. Nie chce Cię stracić potrzebuje Cię.. tego twardego charakteru kiedy wie kiedy mnie potrząsnąć a kiedy podać dłoń. Jesteś zbyt ważna w moim życiu  dlatego proszę Cię.. proszę dbajmy o to.

maruudaa dodano: dziś o 14:21

Przyjaciółko.. chce Ci podziękować za wspólne chwile, radość , szacunek, oddanie. Za to ,że bez względu na wszystko jesteś.. jesteś przy mnie stale podążając jak cień. Wiem ,że nie zawsze łatwo ze mną wytrzymać ale Tobie od wielu lat się to udaje. Chce żebyś wiedziała ,że cokolwiek stanie się w naszym życiu ja chce być obok, nieważne gdzie nas poniesie. Nie chce Cię stracić, potrzebuje Cię.. tego twardego charakteru kiedy wie kiedy mnie potrząsnąć a kiedy podać dłoń. Jesteś zbyt ważna w moim życiu , dlatego proszę Cię.. proszę dbajmy o to.

Mam świadomość swoich wad. Wiem że dużo rozmyślam szukam drugiego dna w każdym problemie stawiam bliskich potrzeby nad własnymi muszę mieć pewny grunt bywam nieprzewidywalna  potrafię przez lata przechowywać detale rozmów nie lubię naginać swoich zasad tłumie w Sobie uczucia i nie czuje się komfortowo ukazując swoje emocje. Jestem zbyt pewna Siebie dumna bezpośrednia nieustępliwa niecierpliwa skomplikowana dominująca asertywna i cholernie uparta. I zgadza się mogę bywać ciężka do zniesienia.. Ale jak to było ? Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza to cholernie pewne że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza.

maruudaa dodano: dziś o 14:20

Mam świadomość swoich wad. Wiem ,że dużo rozmyślam, szukam "drugiego dna" w każdym problemie, stawiam bliskich potrzeby nad własnymi, muszę mieć pewny grunt, bywam nieprzewidywalna , potrafię przez lata przechowywać detale rozmów, nie lubię naginać swoich zasad, tłumie w Sobie uczucia i nie czuje się komfortowo ukazując swoje emocje. Jestem zbyt pewna Siebie, dumna, bezpośrednia, nieustępliwa, niecierpliwa, skomplikowana, dominująca, asertywna i cholernie uparta. I zgadza się mogę bywać ciężka do zniesienia.. Ale jak to było ? "Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza."

Byłeś. I nagle Cię nie ma. Jedna chwila jeden moment i zniknąłeś. Dlaczego? Dlaczego uwielbiasz mnie tak strasznie ranić? nie pamiętasz że ja byłam zawsze? cokolwiek by sie nie działo byłam z Tobą i byłam gotowa zrobić dla Ciebie wszystko i jeszcze więcej. A Ty? gdzie teraz kurwa jesteś? gdzie jesteś kiedy tak strasznie Cię potrzebuje? gdzie potrzebuje żebyś był. żebyś przytulił i powiedział nie martw się jestem z Tobą przejdziemy przez to razem . Nigdy nie odmówiłam Ci pomocy a Ty zostawiłeś mnie w chwili kiedy zawalił mi się świat

maruudaa dodano: dziś o 14:12

Byłeś. I nagle Cię nie ma. Jedna chwila, jeden moment i zniknąłeś. Dlaczego? Dlaczego uwielbiasz mnie tak strasznie ranić? nie pamiętasz, że ja byłam zawsze? cokolwiek by sie nie działo, byłam z Tobą i byłam gotowa zrobić dla Ciebie wszystko i jeszcze więcej. A Ty? gdzie teraz kurwa jesteś? gdzie jesteś, kiedy tak strasznie Cię potrzebuje? gdzie potrzebuje, żebyś był. żebyś przytulił i powiedział "nie martw się, jestem z Tobą, przejdziemy przez to razem". Nigdy nie odmówiłam Ci pomocy, a Ty zostawiłeś mnie w chwili kiedy zawalił mi się świat

 Czego nie można dostać wydaje się zawsze lepsze niż to co się ma. Na tym polega romantyka i idiotyzm ludzkiego życia.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:09

"Czego nie można dostać, wydaje się zawsze lepsze niż to, co się ma. Na tym polega romantyka i idiotyzm ludzkiego życia."

musimy po omacku brnąć przez tyle błota i absurdu aby się dostać do domu! Nie mamy nikogo kto by nas prowadził naszym jedynym przewodnikiem jest nostalgia.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:07

musimy po omacku brnąć przez tyle błota i absurdu aby się dostać do domu! Nie mamy nikogo, kto by nas prowadził, naszym jedynym przewodnikiem jest nostalgia.

 Zwłaszcza że jak pan wie ciemno nie robi się od razu. Człowiekowi długo się wydaje że widzi.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:06

"Zwłaszcza że, jak pan wie, ciemno nie robi się od razu. Człowiekowi długo się wydaje, że widzi."

 Zawsze powinniśmy tęsknić za niektórymi ludźmi którzy pojawili się w naszym życiu. Ale pojawiają się wyspy coraz więcej wysp. ...  Wyspy  chwile kiedy będziesz czuła zadowolenie i nie myślała o stracie. Teraz cały twój świat jest pod wodą. Zupełnie pogrążony. Ale woda opada i ukazują się wyspy. Woda nigdy nie zniknie ale znów znajdziesz suchy ląd. Dzięki temu mogłam przeżyć.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:06

"Zawsze powinniśmy tęsknić za niektórymi ludźmi, którzy pojawili się w naszym życiu. Ale pojawiają się wyspy, coraz więcej wysp. (...) Wyspy - chwile, kiedy będziesz czuła zadowolenie i nie myślała o stracie. Teraz cały twój świat jest pod wodą. Zupełnie pogrążony. Ale woda opada i ukazują się wyspy. Woda nigdy nie zniknie, ale znów znajdziesz suchy ląd. Dzięki temu mogłam przeżyć."

 Nie polecę na tym mam lęk gruntu! – Chciałeś powiedzieć – lęk wysokości poza tym nie bądź głuptasem! – Wiem co chciałem powiedzieć to grunt zabija!

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:04

"Nie polecę na tym, mam lęk gruntu! – Chciałeś powiedzieć – lęk wysokości, poza tym nie bądź głuptasem! – Wiem co chciałem powiedzieć, to grunt zabija!"

 Człowiek który w kieszeni swojej nie czuje najmniejszego nawet ciężaru sakiewki śmiało wkracza w każdą przygodę.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:04

"Człowiek, który w kieszeni swojej nie czuje najmniejszego nawet ciężaru sakiewki, śmiało wkracza w każdą przygodę."

 Moim zdaniem każdy wcześniej czy później musi komuś opowiedzieć historię tego co najbardziej w sobie przez lata ukrywał. Musi wybrać sobie kogoś komu może opowiedzieć.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 20:03

"Moim zdaniem każdy wcześniej czy później musi komuś opowiedzieć historię tego, co najbardziej w sobie przez lata ukrywał. Musi wybrać sobie kogoś, komu może opowiedzieć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV