głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
maruudaa Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym znów móc się do Ciebie przytulić znów Cię zobaczyć i poczuć usłyszeć. Kochasz go to oczywiste. Nigdy nikomu tak szybko nie

maruudaa

maruudaa.moblo.pl
Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym znów móc się do Ciebie przytulić znów Cię zobaczyć i poczuć usłyszeć.
Nawet nie wiesz jak bardzo... teksty

maruudaa dodano: 1 tydzień temu

Nawet nie wiesz jak bardzo chciałabym znów móc się do Ciebie przytulić, znów Cię zobaczyć i poczuć, usłyszeć.

Kochasz go  to oczywiste. Nigdy... teksty

maruudaa dodano: 13 kwietnia 2017

Kochasz go, to oczywiste. Nigdy nikomu tak szybko nie wybaczałaś, ba, ty w ogóle tego nie robiłaś. Nie miękłaś tak szybko, byłaś surowsza, miałaś w sobie więcej nienawiści. Nie pozwalałaś na tak wiele i szybciej sobie odpuszczałaś. Nigdy nie walczyłaś o drugiego człowieka z taką zawziętością. Nie zależało ci jeszcze nigdy tak bardzo. Nie myślałaś przyszłościowo, a teraz jedyne, o czym marzysz to to, by mieć go zawsze obok siebie. Nigdy wcześniej nie kochałaś, wiesz? Nikomu nie udało się doprowadzić cię do takiego stanu miłości. Nikt nie starał się zanadto. Jeszcze rok temu nie pomyślałabyś, że ktoś może wpłynąć na ciebie uśmiechem, spojrzeniem, dotykiem. Nie sądziłaś, że możesz być tak ważna. Nie spodziewałaś się, że ktoś będzie potrafił pokochać cię tak bardzo. [ yezoo ]

 Jeśli chcesz prawdziwego  zdrowego... teksty

maruudaa dodano: 13 kwietnia 2017

"Jeśli chcesz prawdziwego, zdrowego związku, to pozwól drugiej osobie na samotność, kiedy jej potrzebuje. Daj jej wolność, żeby wiedziała, że masz do niej zaufanie. Nie obrażaj się o każdą drobnostkę. Nie próbuj kierować jej życiem, ale staraj się doradzać i wspierać w jej decyzjach. Okaż zainteresowanie jej pasjami. Mów wprost czego oczekujesz i daj coś w zamian. Kochaj. Ufaj. Nie rań. Bo tylko wtedy oboje będziecie szczęśliwi."

 Wiesz Kochanie  ja nie potrzebuję... teksty

maruudaa dodano: 13 kwietnia 2017

"Wiesz Kochanie, ja nie potrzebuję kogoś kto będzie mi powtarzał 'będzie dobrze'. I mam dość słuchania o tym, że zawsze muszę być twarda jak skała. A nawet jeszcze twardsza bo przecież skały też czasem tracą cierpliwość i się rozsypują. Potrzebuję kogoś kto pozwoli mi być słabą, bezbronną i zupełnie zagubioną w tych wszystkich uliczkach pokrętnej rzeczywistości. Pozwoli mi wypłakać serce a później podniesie je z podłogi i włoży na miejsce. Kogoś, kto pozwoli mi rozpaść się na kawałki i będzie wiedział jak z powrotem ułożyć mnie w całość, właściwie to wcale nie piękną ale wiesz, taką prawdziwą. Uzna za całkiem ładną tę moją delikatność która tak uparcie przebija się przez bladą skórę. Przyjrzyj się jej uważnie po czym przykryje swoimi ciepłymi ramionami, aby nie zamarzła od zimnej obojętności tego świata. Bo świat nie zrozumie, że muszę być bardzo silna, właśnie dlatego, że jestem taka słaba."

Gdy umiera starsza osoba często... teksty

maruudaa dodano: 13 kwietnia 2017

Gdy umiera starsza osoba często ludzie pocieszają mówiąc: już sporo pożył, chciałbym żyć tyle co on itd. Ale tak naprawdę zawsze jest za wcześnie, gdy kogoś kochasz, bo jak przyzwyczaić się do tego, że kogoś Ci zabraknie, a Ty przecież nawet sobie tego nie wyobrażasz? Jak przywyknąć do ciszy i do tego, że już więcej Cię nie opieprzy albo nie powie czegokolwiek? Nie powie: dasz sobie rade, idź spać, ubierz czapke itd. Jak zapełnić pustkę? Nie doceniamy ludzi póki nie uświadamiamy sobie, że możemy ich stracić. Nie mamy czasu, nie mamy humoru, nie mamy chęci, a komuś właśnie ucieka życie. Patrzeć jak ktoś staje się ułomny zdając sobie sprawę, że za chwile może go nie być to jedna z najgorszych rzeczy jaka może nas spotkać. Pomyśl o kimś kogo nie widziałeś dawno. Napisz, zadzwoń, odwiedź. Nie pozwól sobie nie zdążyć...

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

maruudaa dodano: 6 marca 2017

Każdy z nas ma osobę, której chce powiedzieć 'nie odchodź'. Każdy z nas kogoś kocha. Każdy z nas przez kogoś cierpi, cierpiał lub cierpieć będzie. Każdy z nas ma uczucia, nawet jeśli ukryte gdzieś głęboko na dnie. Każdy z nas ma wspomnienia, które, gdy się pojawiają, przyprawiają o łzy..

Nie martw się o moje blizny na ciele... teksty

maruudaa dodano: 6 marca 2017

Nie martw się o moje blizny na ciele, te w psychice są o wiele gorsze.

Czasem przychodzi taki wieczór  gdy... teksty

maruudaa dodano: 6 marca 2017

Czasem przychodzi taki wieczór, gdy siedzisz całkiem sam, słuchając muzyki, łzy spływają Ci z oczu. Nie wiesz dlaczego i po co, ale w głębi duszy czujesz, że kieruje tym jakieś uczucie, którego nie potrafisz wyrazić słowami.

Z dnia na dzień coraz bardziej... teksty

maruudaa dodano: 6 marca 2017

Z dnia na dzień coraz bardziej uświadamiam sobie jakie to może życie jest pojebane.

Ból doświadczeń sprawia  że... teksty

maruudaa dodano: 6 marca 2017

Ból doświadczeń sprawia, że śmiech znika. Mówili nie patrz, mówili nie dotykaj. Mówili nie myśl, co zdarzyć się może. Terror, za nim człowiek, A w człowieku odpowiedź

Ja wiem  że czasem lepiej zostać... teksty

maruudaa dodano: 6 marca 2017

Ja wiem, że czasem lepiej zostać tak wewnątrz siebie, zamkniętym. Bo wystarczy jedno spojrzenie, żeby się rozkleić, wystarczy, że ktoś wyciągnie dłoń, by człowiek nagle poczuł, jaki jest kruchy, bezbronny, by wszystko się zawaliło jak piramida z zapałek.

Nie pozwalaj  by ludzie traktowali... teksty

maruudaa dodano: 6 marca 2017

Nie pozwalaj, by ludzie traktowali Cie jak papierosa. Sięgają po Ciebie, kiedy im się nudzi i nadeptują na Ciebie, kiedy skończą. Bądź jak narkotyki, pozwól im umrzeć dla Ciebie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 143 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV