głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna ojej! i co było później? nic księżniczka wróciła do swojej wierzy i czekała na następnego. i nie tęskniła? oczywiście że nie. przynajmniej tak sobie wmawiała.

onna

onna.moblo.pl
ojej! i co było później? nic księżniczka wróciła do swojej wierzy i czekała na następnego. i nie tęskniła? oczywiście że nie. przynajmniej tak sobie wmawia
 ojej! i co było później?  nic... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2010

- ojej! i co było później? - nic, księżniczka wróciła do swojej wierzy i czekała na następnego. - i nie tęskniła? - oczywiście, że nie. przynajmniej tak sobie wmawiała.

Nienawidzę pożegnań. gapię się w... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2010

Nienawidzę pożegnań. gapię się w Twoje grzejące się na kaloryferze skarpetki, na szlankę z wodą, ręcznik. To niewiarygodne, jak potężna jest Twoja umiejętność zmieniania na lepsze. Jesteś psychologiem mojego świata. Tak, dobre określenie, aż się uśmiecham sama do siebie, kiedy myślę, jak wspaniale budujesz otoczkę wokół mnie. Tydzień, który teraz nas dzieli i mimo że za każdym razem na peronie pęka mi serce, to cieszę się z następnego spotkania i jeszcze następnego. To paradoks, kiedy w tęsknocie jest się takim szczęśliwym, paradoks, który tworzy mi teraz wszystkie dni. Taki paradoks chcę mieć na zawsze, chcę, żeby mną przewodził, dawał znaki, że jest, że będzie

W ciągu dnia rozmawiasz z innymi... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2010

W ciągu dnia rozmawiasz z innymi ludźmi. Mówisz, że wszystko jest w porządku, że nigdy nie było lepiej. Mówiąc to uśmiechasz się. Bardzo dobrze wiesz, że to tylko udawanie. Stwierdzasz, że Ty ciągle udajesz kogoś innego niż jesteś w rzeczywistości. Nikt ze spotkanych przez Ciebie ludzi nie wie jak jest naprawdę. Wszystko co robisz jest oparte na uczuciu przygnębienia, smutku i samotności. Czasami chce Ci się krzyczeć ! Chcesz wykrzyczeć wszystko to co jest nie tak w Twoim życiu !!! Krzycz !!! Tylko kto to usłyszy ?`

Opowiadałam ci o chłopaku który... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2010

Opowiadałam ci o chłopaku, który mnie zranił, który wybrał inną, nie wartą jego, który złamał każde dane słowo. W skupieniu słuchałeś i z niedowierzaniem kiwałeś głową. Gdy skończyłam skwitowałeś: "Co za skurwiel!". Szkoda, że nie domyśliłeś się, że w tej historii zamieniłam tylko twoje imię na inne.

przez Niego zaczęłam odbierać... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2010

przez Niego zaczęłam odbierać wszystkie telefony, nawet, dzy dzwonił zastrzeżony. otwierałam drzwi bez pytania 'kto tam', albym mogła być zaskoczona, kiedy Go zobacze. jak tylko usłyszałam dźwiek esemesa biegłam do telefonu choćby się paliło, z nadzieją, że On napisał. patrzyłam w twarz wszystkim przechodniom i widziałam w nich tylko Jego. to była jedna wielka paranoja, bo On zadzwonił w najmniej oczekiwanym momencie ze słowami 'Kocham Cię', a ja nie potrfiłam odpowiedzieć 'ja Ciebie też'...

Obgryzaj paznokcie zedrzyj w... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2010

Obgryzaj paznokcie, zedrzyj w tramwaju naklejkę. Jak nikt nie patrzy, pokaż fuck'a ,dostań ze złości raka. Zerwij plakat,pobij młodszego brata. Wyżyj się, klnij!

 Czy oni są w sobie zakochani?  Nie... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2010

-Czy oni są w sobie zakochani? -Nie odparła.-Nie sądzę,żeby oni byli w sobie zakochani. -Nie są zakochani? -Myślę,że między Nimi jest coś innego niż miłość.Nie wiem czy to dar Boga czy diabła,ale napewno jest nadprzyrodzony.

 To może zostańmy przyjaciółmi... teksty

onna dodano: 7 kwietnia 2010

- To może zostańmy przyjaciółmi, co? - To nie możliwe. - Bo?! - Bo przyjaciele ze sobą nie sypiają. - To będziemy wyjątkowymi przyjaciółmi - Wyjątkowo to Ty jesteś głupi!

 Gdybym umarła.. Przyszedłbyś na... teksty

onna dodano: 6 kwietnia 2010

-Gdybym umarła.. Przyszedłbyś na pogrzeb..? -Nie.. -Aha.. Szkoda.. -Kochanie.. -Co? -Ja leżałbym obok Ciebie..

Mój własny raj z dala od brudnych... teksty

onna dodano: 6 kwietnia 2010

Mój własny raj z dala od brudnych spraw działa na mnie jak proszek na ból. Tu mija stres, bardzo dobrze mi tu. Tylko tu mogę kochać o tak. Tu znika gniew i nie leje się krew, tutaj miłość anuluje każdy grzech..

'  cieszę się że uważa pan... teksty

onna dodano: 5 kwietnia 2010

' - cieszę się, że uważa pan historię mojego życia za nierealną. - dlaczego? - bo to znaczy, że ma wydźwięk ludzkich marzeń. '

 Co się stało..??  spytał z... teksty

onna dodano: 5 kwietnia 2010

- Co się stało..?? - spytał z troską w oczach. - Wszystko się wali.. - odpowiedziała smutna. - Co się wali? - ciągle pytał - Miłość mi się wali.. - łza spłynęła jej po policzku. - O mnie chodzi.. - stwierdził smutny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV