głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna zabiłam Cię w sercu ale olałam żałobe. Zmieniłas się?! Czemu tak sadzisz? jestes taka...taka obojetna... Wiesz życie skopało mi dupe kilka razy wiec sie uodporn

onna

onna.moblo.pl
zabiłam Cię w sercu ale olałam żałobe.
zabiłam Cię w sercu  ale olałam... teksty

onna dodano: 4 kwietnia 2010

zabiłam Cię w sercu, ale olałam żałobe.

 Zmieniłas się?!   Czemu tak... teksty

onna dodano: 4 kwietnia 2010

-Zmieniłas się?! -Czemu tak sadzisz? -jestes taka...taka obojetna... -Wiesz życie skopało mi dupe kilka razy wiec sie uodporniłam się..

 Podarła wszystkie wspólne... teksty

onna dodano: 2 kwietnia 2010

"Podarła wszystkie wspólne zdjęcia. Wykasowała jego numer w komórce. Zakopała wspomnienia. Starała się zapomnieć o wszystkim, wszystkim, co z nim związane. Teraz wie, że to się nie uda. Nigdy nie zapomni o wielkiej miłości jaką go obdarzyła, a z jakiej on okrutnie zadrwił.."

 Zanotowała w pamięci  żeby kupić... teksty

onna dodano: 2 kwietnia 2010

"Zanotowała w pamięci, żeby kupić wodoodporny tusz. Może po to właśnie wynaleziono wodoodporne tusze. Nie na basen. Na R O Z S T A N I A. Wydłuża, pogrubia i maskuje to, że Twój świat kruszy się jak stare ciastko."

  Wiesz jak rozpoznać... teksty

onna dodano: 2 kwietnia 2010

- Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną ? Na telefonie ma ustawiony na niego inny dzwonek - innych nie musi odbierać, - za godzinę - w przypływie furii - usuwa jego numer, każde zdjęcie i wrzeszczy nieznośnym szeptem, że ma go w dupie. Jego i całą tą zasraną miłość. Potem wszystko wpisuje od nowa, przecież zna te numery na pamięć, a zdjęcia są w koszu - łatwo je przywrócić. Nie ma na nic ochoty. Jest bezwładna, on odbiera każdy element jej tożsamości. Staje się zwykłą szarą myszką, chociaż przy ludziach tak doskonale udaje.

pełen wad a idealny tak. teksty

onna dodano: 2 kwietnia 2010

pełen wad a idealny tak.

od kilku dni wciąż ten sam schemat.... teksty

onna dodano: 1 kwietnia 2010

od kilku dni wciąż ten sam schemat. On bezczelnie mnie zabija.

Widzę go mniej więcej dziewięć... teksty

onna dodano: 1 kwietnia 2010

Widzę go mniej więcej dziewięć minut w tygodniu. Dziewięć minut najpiękniej zatrzymanych spojrzeń.

Nieporównuj mnie z nikim  bo ja... teksty

onna dodano: 1 kwietnia 2010

Nieporównuj mnie z nikim bo ja jestem tylko jedna.

  Zranił Cię ktoś .?    Niee... teksty

onna dodano: 1 kwietnia 2010

- Zranił Cię ktoś .? - Niee , dlaaczego.? - To czemu płakałaś.? - Niee, płakałam.. - Ale Twoje tęczówki są mokre i do tego się rozmazałaś.! - Wydaje Ci się .. - Kochasz Go jeszcze .? - Kogo ? - Nie udawaj.! - Nie udaje.! .. Przecież już zapomniałam jak wygląda .. Już niee pamiętam, że ma zajebiste brązowee oczy z tą magiczną i wiecznie śmiejącą się iskierką, że ma duże usta, ciemne włosy , które zawsze stawia na żel, z 1.80, że ma jasną karnacje, kilka uroczych piegów na twarzy i tak wyjebanie się ubiera .! Wiesz on maa swój styl .? Ale ja już o tym, o Nim zapomniałam .. I On mnie przecież wgl nie zranił , tylko najzwyczajniej w świecie odszedł, przecież mógł ! I ja wcale przez niego nie płaczee .. a to co widzisz to tylko moje łzy ..

Porozrywane myśli  dożą miłych... teksty

onna dodano: 31 marca 2010

Porozrywane myśli, dożą miłych wspomnień, tuląc głowę w dłoniach - nie chcę zapomnieć. Tych momentów kiedy byliśmy mali, stare przyjaźnie, do dziś nie pokonani. Na murkach oranżada, lody bambino, niewinne rozmowy z przyszłą dziewczyną, od rodziców dycha na pierwsze balety, kawałek życia - tacy byliśmy kiedyś. Dzisiaj jest zupełnie inaczej, staranne przemyślenia, nabierają znaczeń, a czas pędzi - nie chcę się zatrzymać, to nie jego wina. Kocham żyć, Kocham być, Kocham patrzeć na to wszystko, chociaż czasem było przykro, nie zamienię tego na inne wspomnienia... bo takich nie ma. Już odeszły tamte dni i nie wrócą nie ma ich, to historie dawnych spraw, które pozostały w Nas.

jeśli mówi siema  to nic do mnie... teksty

onna dodano: 31 marca 2010

jeśli mówi siema, to nic do mnie nie ma. gdyby zależało mu napisalby poema

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV