głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna słowo 'kocham' we wczorajszym sms'ie tłumaczy zbyt dużym promilem alkoholu we krwi. a ja głupia łudzę się że był chociaż w niewielkim calu świadom tego co wystu

onna

onna.moblo.pl
słowo 'kocham' we wczorajszym sms'ie tłumaczy zbyt dużym promilem alkoholu we krwi. a ja głupia łudzę się że był chociaż w niewielkim calu świadom tego co wystuku
słowo 'kocham' we wczorajszym... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

słowo 'kocham', we wczorajszym sms'ie, tłumaczy, zbyt dużym promilem alkoholu we krwi. a ja głupia, łudzę się, że był chociaż w niewielkim calu, świadom tego co wystukuje w klawiaturę telefonu.

stojąc z pistoletem w ręku... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

stojąc z pistoletem w ręku, postanowiła wyzabijać każde ze swoich uczuć. nie wiedziała jednak, gdzie ma celować. strzeliła w serce, naiwnie wierząc, że to coś zdziała. niestety nie pomogło. nasłuchując swego ustającego tętna, nadal czuła jak bardzo go kocha.

nie muszę być pod wpływem alkoholu... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

nie muszę być pod wpływem alkoholu, ani żadnych grzybków halucynogennych, aby stanąć na balkonie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba, jak bardzo Cię kocham.

żyję dla ludzi. nie wyobrażam... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

żyję dla ludzi. nie wyobrażam sobie, własnego istnienia, bez innych dookoła. może to chore, a ja jestem zbyt niepoprawna, ale zawsze wybieram sobie tą jedną osobę, dla której wstaje każdego nawet najbardziej pochmurnego poranka z łóżka. zazwyczaj jest to mężczyzna, jak za pewne, nie trudno się domyślić. to dla niego codziennie wstaje, zrzucam z siebie pidżamę, ubieram się, maluję, czeszę o oddychaniu i innych błahych czynnościach, nie wspominając. kiedy tracę osobę, na której mi zależy, przestaje wstawać z łóżka. nie widzę w sensu bytowaniu, dla samej siebie. pomimo tego, ludzie nazywają mnie egoistką.

założyłam sobie gumkę... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

założyłam sobie gumkę, recepturkę na nadgarstek. za każdym razem, gdy o Tobie pomyślałam, strzelałam sobie nią z całej siły w dłoń. miałam nadzieję, że to poskutkuje. mój nadgarstek ocieka krwią, a Ty nadal jesteś głównym tematem moich przemyśleń.

obiecuję zająć się zbawianiem... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

obiecuję zająć się zbawianiem świata. ale to od jutra, bo dzisiaj muszę zając się sobą. własnym sercem i uczuciami, które są równie abstrakcyjne, jak oddychanie bez udziału powietrza.

wszystko co dobre szybko się... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

wszystko co dobre, szybko się kończy. nasze uczucie było tak rewelacyjne, że skończyło się, zanim jeszcze zdążyło się zacząć

nie powiem że żałuję że się... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

nie powiem, że żałuję, że się poznaliśmy. przyznaję, że każdy z tych najpiękniejszych momentów, wart był tych gorzkich łez, każdej nocy.

bycie niczyją nie motywuje do... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

bycie niczyją, nie motywuje do codziennego wstawania z łóżka.

była nieziemsko zdenerwowana. ręce... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

była nieziemsko zdenerwowana. ręce drżały jej, jak nigdy wcześniej. upuściła kubek z herbatą, plamiąc swoje ulubione rajstopy.

 poproszę gumę orbit  listek?... teksty

onna dodano: 9 kwietnia 2010

- poproszę gumę orbit - listek? - NIE, GAŁĄŹ ! ahahahahahaaah :D

 co tam?  oprócz tego  że... teksty

onna dodano: 9 kwietnia 2010

-co tam? -oprócz tego, że życie mi się wali, nie mam już na nic siły, chusteczki mi się kończą, a łzy nie, to zaje.biście. A u Ciebie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV