głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna była nieziemsko zdenerwowana. ręce drżały jej jak nigdy wcześniej. upuściła kubek z herbatą plamiąc swoje ulubione rajstopy. poproszę gumę orbit listek? NIE GAŁ

onna

onna.moblo.pl
była nieziemsko zdenerwowana. ręce drżały jej jak nigdy wcześniej. upuściła kubek z herbatą plamiąc swoje ulubione rajstopy.
była nieziemsko zdenerwowana. ręce... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

była nieziemsko zdenerwowana. ręce drżały jej, jak nigdy wcześniej. upuściła kubek z herbatą, plamiąc swoje ulubione rajstopy.

 poproszę gumę orbit  listek?... teksty

onna dodano: 9 kwietnia 2010

- poproszę gumę orbit - listek? - NIE, GAŁĄŹ ! ahahahahahaaah :D

 co tam?  oprócz tego  że... teksty

onna dodano: 9 kwietnia 2010

-co tam? -oprócz tego, że życie mi się wali, nie mam już na nic siły, chusteczki mi się kończą, a łzy nie, to zaje.biście. A u Ciebie?

powietrze pachnie wspomnieniami. teksty

onna dodano: 8 kwietnia 2010

powietrze pachnie wspomnieniami.

Hipnotyzuję wzrokiem telefon. I gdy... teksty

onna dodano: 8 kwietnia 2010

Hipnotyzuję wzrokiem telefon. I gdy komórka zapika, a ja jak oparzona podskakuje i z drżeniem serca odczytuję wiadomość, okazuje się, że to reklama.

jeśli raz jesteś szczęśliwy a za... teksty

onna dodano: 8 kwietnia 2010

jeśli raz jesteś szczęśliwy, a za chwilę smutny, nie znaczy wcale, że jesteś dziwny. to po prostu znaczy, że idziesz przez życie, biorąc z niego wszystko.

dała mu swoje serce na patyku . i... teksty

onna dodano: 8 kwietnia 2010

dała mu swoje serce na patyku . i wiesz, że przyjął ?

dąc boso przez ulicę ze szpilkami... teksty

onna dodano: 8 kwietnia 2010

dąc boso przez ulicę, ze szpilkami w ręku, cieszę się kolejnym dniem, jak nową szansą.tak, wczoraj Cię kochałam. ale dzisiaj, jestem już trzeźwa. obiecał, że mi prywatne niebo, załatwi. co dostałam w zamian? piekło w postaci bezsennych nocy i beznamiętnych wspomnień.

W sumie zrobiłabym dla Ciebie... teksty

onna dodano: 8 kwietnia 2010

W sumie zrobiłabym dla Ciebie wszystko, ale do czasu.. mózgu sobie wyjąć nie potrafię, żeby w jakikolwiek sposób Ci dorównać

Bo smsy były piękne że aż... teksty

onna dodano: 8 kwietnia 2010

Bo smsy były piękne, że aż chciałam Cię pocałować i przytulić. Ale coś się zepsuło jak zabawka. Nie wiem czy to ja a może ty. Wiem jedno nigdy nie zapomnę Ciebie i chwil spędzonych razem. Ale jedna rada bądź twardy jak zobaczysz Klepsydrę z moim imieniem i nazwiskiem.!

I teraz ja o Tobie zapomnę. Zapomnę... teksty

onna dodano: 8 kwietnia 2010

I teraz ja o Tobie zapomnę. Zapomnę o tym co nas łączyło o tej jebanej udawanej przyjaźni i miłości na Esy . Zobaczymy czy Ci bd miło jak odczujesz mój brak, bo ja już nie bd tam gdzie ty, nie bd chodzić za tobą i siedzieć pod pieprzoną świetlicą z nadzieją o Tobie

Te pieprzone smsy od Ciebie że... teksty

onna dodano: 8 kwietnia 2010

Te pieprzone smsy od Ciebie że jestem dla ciebie kimś wyjątkowym i ważnym, a to była jebana ściema .a ja głupia uwierzyłam że jesteś moim księciem z bajki o którym marzyłam w przedszkolu A to było tylko złudzenie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV