głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Potem przez następne miesiące wydawało mi się że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myśla

onna

onna.moblo.pl
Potem przez następne miesiące wydawało mi się że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami...
Potem  przez następne miesiące... teksty

onna dodano: 4 kwietnia 2010

Potem, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami...

zrozum że wcale nie jestem z... teksty

onna dodano: 4 kwietnia 2010

zrozum że wcale nie jestem z kamienia. Ja też mam duszę , też mam wspomnie

zabiłam Cię w sercu  ale olałam... teksty

onna dodano: 4 kwietnia 2010

zabiłam Cię w sercu, ale olałam żałobe.

 Zmieniłas się?!   Czemu tak... teksty

onna dodano: 4 kwietnia 2010

-Zmieniłas się?! -Czemu tak sadzisz? -jestes taka...taka obojetna... -Wiesz życie skopało mi dupe kilka razy wiec sie uodporniłam się..

 Podarła wszystkie wspólne... teksty

onna dodano: 2 kwietnia 2010

"Podarła wszystkie wspólne zdjęcia. Wykasowała jego numer w komórce. Zakopała wspomnienia. Starała się zapomnieć o wszystkim, wszystkim, co z nim związane. Teraz wie, że to się nie uda. Nigdy nie zapomni o wielkiej miłości jaką go obdarzyła, a z jakiej on okrutnie zadrwił.."

 Zanotowała w pamięci  żeby kupić... teksty

onna dodano: 2 kwietnia 2010

"Zanotowała w pamięci, żeby kupić wodoodporny tusz. Może po to właśnie wynaleziono wodoodporne tusze. Nie na basen. Na R O Z S T A N I A. Wydłuża, pogrubia i maskuje to, że Twój świat kruszy się jak stare ciastko."

  Wiesz jak rozpoznać... teksty

onna dodano: 2 kwietnia 2010

- Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną ? Na telefonie ma ustawiony na niego inny dzwonek - innych nie musi odbierać, - za godzinę - w przypływie furii - usuwa jego numer, każde zdjęcie i wrzeszczy nieznośnym szeptem, że ma go w dupie. Jego i całą tą zasraną miłość. Potem wszystko wpisuje od nowa, przecież zna te numery na pamięć, a zdjęcia są w koszu - łatwo je przywrócić. Nie ma na nic ochoty. Jest bezwładna, on odbiera każdy element jej tożsamości. Staje się zwykłą szarą myszką, chociaż przy ludziach tak doskonale udaje.

pełen wad a idealny tak. teksty

onna dodano: 2 kwietnia 2010

pełen wad a idealny tak.

od kilku dni wciąż ten sam schemat.... teksty

onna dodano: 1 kwietnia 2010

od kilku dni wciąż ten sam schemat. On bezczelnie mnie zabija.

Widzę go mniej więcej dziewięć... teksty

onna dodano: 1 kwietnia 2010

Widzę go mniej więcej dziewięć minut w tygodniu. Dziewięć minut najpiękniej zatrzymanych spojrzeń.

Nieporównuj mnie z nikim  bo ja... teksty

onna dodano: 1 kwietnia 2010

Nieporównuj mnie z nikim bo ja jestem tylko jedna.

  Zranił Cię ktoś .?    Niee... teksty

onna dodano: 1 kwietnia 2010

- Zranił Cię ktoś .? - Niee , dlaaczego.? - To czemu płakałaś.? - Niee, płakałam.. - Ale Twoje tęczówki są mokre i do tego się rozmazałaś.! - Wydaje Ci się .. - Kochasz Go jeszcze .? - Kogo ? - Nie udawaj.! - Nie udaje.! .. Przecież już zapomniałam jak wygląda .. Już niee pamiętam, że ma zajebiste brązowee oczy z tą magiczną i wiecznie śmiejącą się iskierką, że ma duże usta, ciemne włosy , które zawsze stawia na żel, z 1.80, że ma jasną karnacje, kilka uroczych piegów na twarzy i tak wyjebanie się ubiera .! Wiesz on maa swój styl .? Ale ja już o tym, o Nim zapomniałam .. I On mnie przecież wgl nie zranił , tylko najzwyczajniej w świecie odszedł, przecież mógł ! I ja wcale przez niego nie płaczee .. a to co widzisz to tylko moje łzy ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV