głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna podbiegła do niego i przytulając najmocniej jak potrafi wykrzyczała 'ja Ciebie też'. gwałtownie zsunął jej ręce ze swoich pleców i odpowiedział. jak masz na dru

onna

onna.moblo.pl
podbiegła do niego i przytulając najmocniej jak potrafi wykrzyczała 'ja Ciebie też'. gwałtownie zsunął jej ręce ze swoich pleców i odpowiedział. jak masz na drugie? n
podbiegła do niego i przytulając... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

podbiegła do niego i przytulając najmocniej jak potrafi, wykrzyczała 'ja Ciebie też'. gwałtownie zsunął jej ręce, ze swoich pleców i odpowiedział. - jak masz na drugie? naiwność?

wolę już tą pieprzoną pustkę i... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

wolę już tą pieprzoną pustkę i nie wysłowiony dylemat na temat, tego co czuję, niż tą cholerną frustracje, sprzecznymi emocjami, które rozdzierają mnie od wewnątrz.

nawet jeżeli permanentnie  usunę... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

nawet jeżeli permanentnie, usunę Cię z moich wspomnień, to i tak moje serce nie będzie w stanie zachorować na amnezję.

śnisz mi się po nocach.... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

śnisz mi się po nocach. przypominasz o sobie, nawet podczas jedzenia moich ulubionych płatków. myślę o Tobie z każdym, nawet tym najpłytszym oddechem. uwierz, że chciałabym zapomnieć. gdybym tylko potrafiła ...

przez całą noc  zaciskam swoją... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

przez całą noc, zaciskam swoją pięść na poduszce, krzycząc Twoje imię przez sen. budzę wszystkich w mieszkaniu. starają się mnie obudzić, nie wiedząc co się ze mną dzieje. budząc się cała zapłakana, tłumaczę, że nic mi nie jest. nie chce wyjść na zdesperowaną, mówiąc o nieodwzajemnionej miłości.

 Czemu taki jesteś ?   Jaki ?... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

-Czemu taki jesteś ? -Jaki ? -Gonisz za jedną dziewczyną tak długo , aż ją zdobędziesz a kiedy ona odda ci swoje serce znikasz . -Kotku , to tylko taka gra , rozrywka dla znudzonych . -I ja też w nią gram ? -A zakochałaś się we mnie ? -Tak . -No to już przegrałaś .

 niezdecydowany .     Tak Cię... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

"niezdecydowany". Tak Cię zapisałam w telefonie. I dopóki się nie określisz - nie zmienię!

Możesz pójść tam gdzie znajdziesz... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

Możesz pójść tam gdzie znajdziesz lepszy dni, Zapamiętam ciebie tak, jakbyś był tu przez cały czas, Poukładam każdą z chwil, w jeden stary film . Nie oglądam zakończenia, bo cię tam nie ma.

nie zamierzam sztucznie się... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

nie zamierzam sztucznie się uśmiechać. tylko dlatego, że mam dość, kiedy każdy mnie pyta co mi jest. wolę w kółko powtarzać jak cholernie mnie zraniłeś, niż udawać, że mam szczękościsk.

słowo 'kocham'  we wczorajszym... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

słowo 'kocham', we wczorajszym sms'ie, tłumaczy, zbyt dużym promilem alkoholu we krwi. a ja głupia, łudzę się, że był chociaż w niewielkim calu, świadom tego co wystukuje w klawiaturę telefonu.

stojąc z pistoletem w ręku... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

stojąc z pistoletem w ręku, postanowiła wyzabijać każde ze swoich uczuć. nie wiedziała jednak, gdzie ma celować. strzeliła w serce, naiwnie wierząc, że to coś zdziała. niestety nie pomogło. nasłuchując swego ustającego tętna, nadal czuła jak bardzo go kocha.

nie muszę być pod wpływem alkoholu... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

nie muszę być pod wpływem alkoholu, ani żadnych grzybków halucynogennych, aby stanąć na balkonie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba, jak bardzo Cię kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV