głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna niezdecydowany . Tak Cię zapisałam w telefonie. I dopóki się nie określisz nie zmienię! Możesz pójść tam gdzie znajdziesz lepszy dni Zapamiętam ciebie tak jakb

onna

onna.moblo.pl
niezdecydowany . Tak Cię zapisałam w telefonie. I dopóki się nie określisz nie zmienię!
 niezdecydowany .     Tak Cię... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

"niezdecydowany". Tak Cię zapisałam w telefonie. I dopóki się nie określisz - nie zmienię!

Możesz pójść tam gdzie znajdziesz... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

Możesz pójść tam gdzie znajdziesz lepszy dni, Zapamiętam ciebie tak, jakbyś był tu przez cały czas, Poukładam każdą z chwil, w jeden stary film . Nie oglądam zakończenia, bo cię tam nie ma.

nie zamierzam sztucznie się... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

nie zamierzam sztucznie się uśmiechać. tylko dlatego, że mam dość, kiedy każdy mnie pyta co mi jest. wolę w kółko powtarzać jak cholernie mnie zraniłeś, niż udawać, że mam szczękościsk.

słowo 'kocham'  we wczorajszym... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

słowo 'kocham', we wczorajszym sms'ie, tłumaczy, zbyt dużym promilem alkoholu we krwi. a ja głupia, łudzę się, że był chociaż w niewielkim calu, świadom tego co wystukuje w klawiaturę telefonu.

stojąc z pistoletem w ręku... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

stojąc z pistoletem w ręku, postanowiła wyzabijać każde ze swoich uczuć. nie wiedziała jednak, gdzie ma celować. strzeliła w serce, naiwnie wierząc, że to coś zdziała. niestety nie pomogło. nasłuchując swego ustającego tętna, nadal czuła jak bardzo go kocha.

nie muszę być pod wpływem alkoholu... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

nie muszę być pod wpływem alkoholu, ani żadnych grzybków halucynogennych, aby stanąć na balkonie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba, jak bardzo Cię kocham.

żyję dla ludzi. nie wyobrażam... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

żyję dla ludzi. nie wyobrażam sobie, własnego istnienia, bez innych dookoła. może to chore, a ja jestem zbyt niepoprawna, ale zawsze wybieram sobie tą jedną osobę, dla której wstaje każdego nawet najbardziej pochmurnego poranka z łóżka. zazwyczaj jest to mężczyzna, jak za pewne, nie trudno się domyślić. to dla niego codziennie wstaje, zrzucam z siebie pidżamę, ubieram się, maluję, czeszę o oddychaniu i innych błahych czynnościach, nie wspominając. kiedy tracę osobę, na której mi zależy, przestaje wstawać z łóżka. nie widzę w sensu bytowaniu, dla samej siebie. pomimo tego, ludzie nazywają mnie egoistką.

założyłam sobie gumkę... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

założyłam sobie gumkę, recepturkę na nadgarstek. za każdym razem, gdy o Tobie pomyślałam, strzelałam sobie nią z całej siły w dłoń. miałam nadzieję, że to poskutkuje. mój nadgarstek ocieka krwią, a Ty nadal jesteś głównym tematem moich przemyśleń.

obiecuję zająć się zbawianiem... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

obiecuję zająć się zbawianiem świata. ale to od jutra, bo dzisiaj muszę zając się sobą. własnym sercem i uczuciami, które są równie abstrakcyjne, jak oddychanie bez udziału powietrza.

wszystko co dobre  szybko się... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

wszystko co dobre, szybko się kończy. nasze uczucie było tak rewelacyjne, że skończyło się, zanim jeszcze zdążyło się zacząć

nie powiem  że żałuję  że się... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

nie powiem, że żałuję, że się poznaliśmy. przyznaję, że każdy z tych najpiękniejszych momentów, wart był tych gorzkich łez, każdej nocy.

bycie niczyją  nie motywuje do... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

bycie niczyją, nie motywuje do codziennego wstawania z łóżka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV