głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna przez całą noc zaciskam swoją pięść na poduszce krzycząc Twoje imię przez sen. budzę wszystkich w mieszkaniu. starają się mnie obudzić nie wiedząc co się ze mną

onna

onna.moblo.pl
przez całą noc zaciskam swoją pięść na poduszce krzycząc Twoje imię przez sen. budzę wszystkich w mieszkaniu. starają się mnie obudzić nie wiedząc co się ze mną dzieje
przez całą noc  zaciskam swoją... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

przez całą noc, zaciskam swoją pięść na poduszce, krzycząc Twoje imię przez sen. budzę wszystkich w mieszkaniu. starają się mnie obudzić, nie wiedząc co się ze mną dzieje. budząc się cała zapłakana, tłumaczę, że nic mi nie jest. nie chce wyjść na zdesperowaną, mówiąc o nieodwzajemnionej miłości.

 Czemu taki jesteś ?   Jaki ?... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

-Czemu taki jesteś ? -Jaki ? -Gonisz za jedną dziewczyną tak długo , aż ją zdobędziesz a kiedy ona odda ci swoje serce znikasz . -Kotku , to tylko taka gra , rozrywka dla znudzonych . -I ja też w nią gram ? -A zakochałaś się we mnie ? -Tak . -No to już przegrałaś .

 niezdecydowany .     Tak Cię... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

"niezdecydowany". Tak Cię zapisałam w telefonie. I dopóki się nie określisz - nie zmienię!

Możesz pójść tam gdzie znajdziesz... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

Możesz pójść tam gdzie znajdziesz lepszy dni, Zapamiętam ciebie tak, jakbyś był tu przez cały czas, Poukładam każdą z chwil, w jeden stary film . Nie oglądam zakończenia, bo cię tam nie ma.

nie zamierzam sztucznie się... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

nie zamierzam sztucznie się uśmiechać. tylko dlatego, że mam dość, kiedy każdy mnie pyta co mi jest. wolę w kółko powtarzać jak cholernie mnie zraniłeś, niż udawać, że mam szczękościsk.

słowo 'kocham'  we wczorajszym... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

słowo 'kocham', we wczorajszym sms'ie, tłumaczy, zbyt dużym promilem alkoholu we krwi. a ja głupia, łudzę się, że był chociaż w niewielkim calu, świadom tego co wystukuje w klawiaturę telefonu.

stojąc z pistoletem w ręku... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

stojąc z pistoletem w ręku, postanowiła wyzabijać każde ze swoich uczuć. nie wiedziała jednak, gdzie ma celować. strzeliła w serce, naiwnie wierząc, że to coś zdziała. niestety nie pomogło. nasłuchując swego ustającego tętna, nadal czuła jak bardzo go kocha.

nie muszę być pod wpływem alkoholu... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

nie muszę być pod wpływem alkoholu, ani żadnych grzybków halucynogennych, aby stanąć na balkonie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba, jak bardzo Cię kocham.

żyję dla ludzi. nie wyobrażam... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

żyję dla ludzi. nie wyobrażam sobie, własnego istnienia, bez innych dookoła. może to chore, a ja jestem zbyt niepoprawna, ale zawsze wybieram sobie tą jedną osobę, dla której wstaje każdego nawet najbardziej pochmurnego poranka z łóżka. zazwyczaj jest to mężczyzna, jak za pewne, nie trudno się domyślić. to dla niego codziennie wstaje, zrzucam z siebie pidżamę, ubieram się, maluję, czeszę o oddychaniu i innych błahych czynnościach, nie wspominając. kiedy tracę osobę, na której mi zależy, przestaje wstawać z łóżka. nie widzę w sensu bytowaniu, dla samej siebie. pomimo tego, ludzie nazywają mnie egoistką.

założyłam sobie gumkę... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

założyłam sobie gumkę, recepturkę na nadgarstek. za każdym razem, gdy o Tobie pomyślałam, strzelałam sobie nią z całej siły w dłoń. miałam nadzieję, że to poskutkuje. mój nadgarstek ocieka krwią, a Ty nadal jesteś głównym tematem moich przemyśleń.

obiecuję zająć się zbawianiem... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

obiecuję zająć się zbawianiem świata. ale to od jutra, bo dzisiaj muszę zając się sobą. własnym sercem i uczuciami, które są równie abstrakcyjne, jak oddychanie bez udziału powietrza.

wszystko co dobre  szybko się... teksty

onna dodano: 10 kwietnia 2010

wszystko co dobre, szybko się kończy. nasze uczucie było tak rewelacyjne, że skończyło się, zanim jeszcze zdążyło się zacząć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV