głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Wciąż się zamyślam odcinając na dobre od Bożego świata. co chwilę czuję szturchanie z pytaniem czy wszystko w porządku. Ludzie sugerują że chyba się zakochałam.

onna

onna.moblo.pl
Wciąż się zamyślam odcinając na dobre od Bożego świata. co chwilę czuję szturchanie z pytaniem czy wszystko w porządku. Ludzie sugerują że chyba się zakochałam. a ja
Wciąż się zamyślam odcinając na... teksty

onna dodano: 30 czerwca 2010

Wciąż się zamyślam, odcinając na dobre od Bożego świata. co chwilę czuję szturchanie z pytaniem czy wszystko w porządku. Ludzie sugerują, że chyba się zakochałam. a ja tylko niemo zaprzeczam, kręcąc głową. Wcale się nie zakochałam. Tylko myślę o takim jednym, jakieś 24h na dobę, analizując każdy z jego oddechów.

..żadna wielka miłość nie umiera... teksty

onna dodano: 29 czerwca 2010

..żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy do niej strzelać z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć. Potrafi znaleźć sobie drogę do wolności i zaskoczyć nas, pojawiając się, kiedy jesteśmy już cholernie pewni, że umarła, albo, że przynajmniej leży bezpiecznie schowana pod stertami innych spraw...

super że się spodobało  teksty onna dodał komentarz: super że się spodobało ;) do wpisu 28 czerwca 2010
dzięki za podpis  : teksty onna dodał komentarz: dzięki za podpis ;) :* do wpisu 27 czerwca 2010
Pięć fioletowych opakowań po milce... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

Pięć fioletowych opakowań po milce, trzy puszki po Red Bull'u, sterta chusteczek na dywanie i stłuczony talerz pod nogami. Nadal chcesz wiedzieć jak się czuję?

 ... Pochyliła głowę i... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

(...) Pochyliła głowę i przycisnęła usta do jego ucha. - Mój - szepnęła. - To jedno krótkie słowo wstrząsnęło nim aż do głębi duszy. Sięgnął po jej dłonie, odwrócił je wnętrzem do góry i na każdej z nich złożył pocałunek. - Moja - odszepnął.

doszłam do wniosku że nadszedł... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

doszłam do wniosku, że nadszedł czas, żeby znowu się zaangażować, nie wracać do dawnych kiepskich chwil ani do dawnego kiepskiego stylu życia, ale zacząć zbierać połamane kawałki siebie i ułożyć je w całość. Nadszedł czas, by ponownie stać się tym, kim byłam, zanim wszystko się popsuło. Właśnie teraz krok naprzód ma dla mnie największe znaczenie.

 Wiesz właśnie zdałam sobie... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

- Wiesz, właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że życie mam tylko jedno. Już nic nigdy się nie powtórzy. Żadna sekunda nie wróci, i jeżeli nie spróbuję pewnych rzeczy, to już nigdy się nie dowiem co by było gdymym zrobiła coś innego. - Co przez to chcesz powiedzieć ? - Chcę powiedzieć, że Cię kocham. A dlaczego to mówię ? Dlatego, że już nigdy mołabym się nie dowiedzieć jak zareagujesz.

mega! xD teksty onna dodał komentarz: mega! xD do wpisu 27 czerwca 2010
jesteś mega Looook : DDD teksty onna dodał komentarz: jesteś mega Looook : DDD do wpisu 27 czerwca 2010
    teksty onna dodał komentarz: ; **** do wpisu 27 czerwca 2010
. Nigdy nie marzyłam o tym by być... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

. Nigdy nie marzyłam o tym by być księżniczką. one wszystkie są takie same, tępe idiotki o nieziemskiej urodzie które mogą mieć wszystko.. ich sens życia polega tylko na tym żeby znaleźć własnego księcia i żyć dłuuugo i szczęśliwie. ej życie nie ma happy endów przecież na końcu czeka tylko śmierć.! Nigdy nie chciałam mieć wszystkiego naraz. Bycie sobą w tym koszmarnym świecie to dopiero odwaga. Z każdym dniem życie mnie zaskakuje wole do wszystkiego dojść sama niż mieć to załatwiane przez bogatą rodzinę.. życie to chwila w której mieści się tylko wrażeń, i przez którą przeplata się tylu ludzi.. a książę? wystarczy obejrzeć się dookoła bo dla nie jednego właśnie Ty jesteś najpiękniejszą księżniczka pod słońcem... będąc po prostu sobą. I to się w życiu liczy. :)) // Loczeq.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV