głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna doszłam do wniosku że nadszedł czas żeby znowu się zaangażować nie wracać do dawnych kiepskich chwil ani do dawnego kiepskiego stylu życia ale zacząć zbierać po

onna

onna.moblo.pl
doszłam do wniosku że nadszedł czas żeby znowu się zaangażować nie wracać do dawnych kiepskich chwil ani do dawnego kiepskiego stylu życia ale zacząć zbierać połam
doszłam do wniosku  że nadszedł... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

doszłam do wniosku, że nadszedł czas, żeby znowu się zaangażować, nie wracać do dawnych kiepskich chwil ani do dawnego kiepskiego stylu życia, ale zacząć zbierać połamane kawałki siebie i ułożyć je w całość. Nadszedł czas, by ponownie stać się tym, kim byłam, zanim wszystko się popsuło. Właśnie teraz krok naprzód ma dla mnie największe znaczenie.

  Wiesz  właśnie zdałam sobie... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

- Wiesz, właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że życie mam tylko jedno. Już nic nigdy się nie powtórzy. Żadna sekunda nie wróci, i jeżeli nie spróbuję pewnych rzeczy, to już nigdy się nie dowiem co by było gdymym zrobiła coś innego. - Co przez to chcesz powiedzieć ? - Chcę powiedzieć, że Cię kocham. A dlaczego to mówię ? Dlatego, że już nigdy mołabym się nie dowiedzieć jak zareagujesz.

mega! xD teksty onna dodał komentarz: mega! xD do wpisu 27 czerwca 2010
jesteś mega Looook : DDD teksty onna dodał komentarz: jesteś mega Looook : DDD do wpisu 27 czerwca 2010
       teksty onna dodał komentarz: ; **** do wpisu 27 czerwca 2010
. Nigdy nie marzyłam o tym by być... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

. Nigdy nie marzyłam o tym by być księżniczką. one wszystkie są takie same, tępe idiotki o nieziemskiej urodzie które mogą mieć wszystko.. ich sens życia polega tylko na tym żeby znaleźć własnego księcia i żyć dłuuugo i szczęśliwie. ej życie nie ma happy endów przecież na końcu czeka tylko śmierć.! Nigdy nie chciałam mieć wszystkiego naraz. Bycie sobą w tym koszmarnym świecie to dopiero odwaga. Z każdym dniem życie mnie zaskakuje wole do wszystkiego dojść sama niż mieć to załatwiane przez bogatą rodzinę.. życie to chwila w której mieści się tylko wrażeń, i przez którą przeplata się tylu ludzi.. a książę? wystarczy obejrzeć się dookoła bo dla nie jednego właśnie Ty jesteś najpiękniejszą księżniczka pod słońcem... będąc po prostu sobą. I to się w życiu liczy. :)) // Loczeq.

 Ty dalej próbowałaś dać mi to do... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

`Ty dalej próbowałaś dać mi to do zrozumienia, Ze chcesz mnie mieć jedynie za przyjaciela. .

jesteśmy dla siebie jak statusy na... teksty

onna dodano: 26 czerwca 2010

jesteśmy dla siebie jak statusy na gadu ty dla mnie niedostępny ja dla ciebie niewidoczna.

nie jestem idealna  bo nie lubię... teksty

onna dodano: 26 czerwca 2010

nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. nie noszę miniówek i wysokich szpilek. nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką. nie mam 5 cm tipsów. mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. nie robiłabym sobie nadziei. / [ zozolandia ]

pomińmy fakt że czuje się skreślona. teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

pomińmy fakt że czuje się skreślona.

wzięła telefon do ręki... teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie', dźwięk ich piosenki, wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach.

te rozstrzęsione dłonie  te nogi z... teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

te rozstrzęsione dłonie, te nogi z waty na jego widok, ten przęklęty, nieogranięty rytm serca, mówiły jedno. - to miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV