głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Gdybym mogła teraz wstać i przemówić do całego świata powiedziałabym to wszystko co leży mi na sercu wygarnęłabym mu każdą porażkę odliczyłabym każdy nóż w plec

onna

onna.moblo.pl
Gdybym mogła teraz wstać i przemówić do całego świata powiedziałabym to wszystko co leży mi na sercu wygarnęłabym mu każdą porażkę odliczyłabym każdy nóż w plecach zr
Gdybym mogła teraz wstać i... teksty

onna dodano: 20 czerwca 2010

Gdybym mogła teraz wstać i przemówić do całego świata, powiedziałabym to wszystko co leży mi na sercu, wygarnęłabym mu każdą porażkę, odliczyłabym każdy nóż w plecach, zrobiłabym listę nieszczęśliwych miłości i rzuciłabym mu prosto w twarz . ale problem nie tkwi w tym że jestem za słaba żeby to zrobić, boje się konsekwencji związanych z zadarciem ze światem . i tak już nie śpie, bo złe moce opętały moje ciało ! spadam na podłoge , gniotę prześcieradło , nieświadomie krzycze , to i tak dla niego mało! nie chce zaczynać wojny, ale nie chce być tchórzem. - więc trwam w tym bezsensie.

mam gdzieś  te wszystkie plastikowe... teksty

onna dodano: 19 czerwca 2010

mam gdzieś, te wszystkie plastikowe uczucia, sztuczne uśmiechy. Udawanie szczęścia, tylko po to, a by oszukać własną podświadomość. imitacja radości, nigdy nie wyjdzie naturalnie.

Nie napisze do Ciebie   bo przecież... teksty

onna dodano: 19 czerwca 2010

Nie napisze do Ciebie , bo przecież między nami już wszystko skończone , również nie chcę abyś wiedział jak mi na Tobie zależy.. Ale tak bardzo bym chciała usłyszeć co u Ciebie , co robiłeś dzisiaj , jak się czujesz..

a kiedy życie jest do dupy  lubi... teksty

onna dodano: 18 czerwca 2010

a kiedy życie jest do dupy, lubi się kreskówki.

I te głupie buziaczki w opisach... teksty

onna dodano: 18 czerwca 2010

I te głupie buziaczki w opisach, które mają wywołać we mnie zazdrość. Wiesz co u mnie wywołują? Napad niekontrolowanego śmiechu.

do dziś pamiętam moje... teksty

onna dodano: 17 czerwca 2010

do dziś pamiętam moje podekscytowanie kiedy w przedszkolu kolega z którym lubiłam się bawić najbardziej, złapał mnie za niewielką jeszcze wtedy rączkę. w życiu bym wtedy nie pomyślała, że dzisiaj będę marzyć o tak błahym geście. niby nic nie znaczącym, a wyrażającym tak wiele. szkoda, że zapominamy o takich detalach, biegnąc w przód. śpiesząc się do dorosłości. chcę iść za rękę za kilkuletnie dziecko, czując się przez moment bezpiecznie. jak wtedy, za czasów dzieciństwa. nie chcę dzikiego seksu. traktowania siebie nawzajem jak przedmiotów, służących tylko do jednego. albo znajdę faceta który spełni moje oczekiwanie albo będę musiała się przejść do przedszkola w poszukiwaniu owego kandydata.

rozładowała nam się miłośc jak... teksty

onna dodano: 17 czerwca 2010

rozładowała nam się miłośc jak bateria z mp4 //onna

Weź mnie za rękę   zaprowadź mnie... teksty

onna dodano: 17 czerwca 2010

Weź mnie za rękę, zaprowadź mnie do hipermarketu, oprzyj o półkę z chipsami i zacznij całować bez opamiętania. // onna

Czekać. Czy to to samo  co... teksty

onna dodano: 17 czerwca 2010

Czekać. Czy to to samo, co tęsknić? Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak... // onna

Jaka jestem?  To trudne dla mnie... teksty

onna dodano: 17 czerwca 2010

Jaka jestem? To trudne dla mnie pytanie. Na pewno nie piękna, chyba nawet do ładnych zakwalifikowana nie zostanę. Jestem jak myszka mała, szara, zwyczajna. Tak właśnie siebie postrzegam sama. Ale co mówią o mnie inni to okropne jak można ocenić człowieka. Dla nich jestem jak czarownica z nosem Baby Jagi i okrągłościami pyzy. A mężczyźni i ich stosunek do mojej urody. Cóż tu już chyba gorzej być nie może. To okropne słyszeć za plecami słowa: ?ale z niej brzydula?, ?jaka brzydka krowa?. Nigdy nie twierdziłam, żem jest cud piękności choć istnieją dziewczyny, którym urody mogę pozazdrościć. Jednak myślę, że brzydulą okropną nie jestem, choć brzydkie ze mnie kaczątko na łabędzia pięknego wyrosnę

 Wariatek się nie kocha. Wariatki... teksty

onna dodano: 17 czerwca 2010

"Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im się zwierzać. Ale nigdy nie będą najważniejsze. Bo przecież to tylko wariatki. I w końcu przestają być potrzebne. Są za głośne. I niewielu wie, że one też mają uczucia. I potrafią płakać. Wariatek się nie kocha. Nie od tego są. Może za mało im zwyczajności po prostu? Bo z wariatką trudno jest długo wytrzymać. Może dlatego są niekochane? Wariatek się nie da pokochać. Tak prawdziwie. Do bólu. Wariatki z głupiej reguły zawsze będą tylko wariatkami."

o.O super.    teksty onna dodał komentarz: o.O super. ;* do wpisu 17 czerwca 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV