głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna pomińmy fakt że czuje się skreślona. wzięła telefon do ręki wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał potem rozległ się dźwięk

onna

onna.moblo.pl
pomińmy fakt że czuje się skreślona.
pomińmy fakt że czuje się skreślona. teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

pomińmy fakt że czuje się skreślona.

wzięła telefon do ręki... teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie', dźwięk ich piosenki, wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach.

te rozstrzęsione dłonie  te nogi z... teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

te rozstrzęsione dłonie, te nogi z waty na jego widok, ten przęklęty, nieogranięty rytm serca, mówiły jedno. - to miłość.

Ludzie mówią  że nam zazdroszczą.... teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

Ludzie mówią, że nam zazdroszczą. To dziwne uczucie, które wyzwala we mnie wspomnienia sprzed czasów, gdy moja dłoń nie znała Twej dłoni. Uzmysławia mi, jak czułam się patrząc na szczęśliwą miłość wypełzającą z każdej strony samotnie pijąc herbatę.

tancerze klasyczni stają na czubkach... teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

tancerze klasyczni stają na czubkach palców, żeby równocześnie dotykać ziemi i sięgać nieba.

Związek ze mną byłby dla ciebie o... teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

Związek ze mną byłby dla ciebie o wiele zdrowszy. Nie byłbym twoim narkotykiem, tylko twoim powietrzem, twoim słońcem.Kącik moich ust drgnął w smutnym półuśmiechu. - Wiesz, że nawet kiedyś tak o tobie myślałam? Że jesteś moim słońcem, moim osobistym słońcem? Odganiałeś dla mnie chmury. Westchnął. - Z chmurami sobie radzę, ale nie mogę walczyć z zaćmieniem.

bo w dzisiejszych czasach jedyny... teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

bo w dzisiejszych czasach jedyny komplement na który możesz liczyć to 'niezła z Ciebie dupa'. słowa 'kocham Cię' zastępują 'chcę Cię przelecieć'. pocałunek zastępuje klepnięcie w tyłek, a czułe objęcie obmacywankę w jednym z publicznych miejsc. /abstraction

a w moim pokoju roi się od... teksty

onna dodano: 24 czerwca 2010

a w moim pokoju roi się od zwiędniętych płatków kwiatów. no co? codziennie sprawdzam czy może mnie już kochasz. tylko jakoś codziennie wychodzi, przeczenie./slowemnieogarniesz

 .  mióóód. teksty onna dodał komentarz: *.* mióóód. do wpisu 24 czerwca 2010
      teksty onna dodał komentarz: ; *** do wpisu 24 czerwca 2010
masz talent  .  teksty onna dodał komentarz: masz talent *.* do wpisu 21 czerwca 2010
Gdybym mogła teraz wstać i... teksty

onna dodano: 20 czerwca 2010

Gdybym mogła teraz wstać i przemówić do całego świata, powiedziałabym to wszystko co leży mi na sercu, wygarnęłabym mu każdą porażkę, odliczyłabym każdy nóż w plecach, zrobiłabym listę nieszczęśliwych miłości i rzuciłabym mu prosto w twarz . ale problem nie tkwi w tym że jestem za słaba żeby to zrobić, boje się konsekwencji związanych z zadarciem ze światem . i tak już nie śpie, bo złe moce opętały moje ciało ! spadam na podłoge , gniotę prześcieradło , nieświadomie krzycze , to i tak dla niego mało! nie chce zaczynać wojny, ale nie chce być tchórzem. - więc trwam w tym bezsensie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV