głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna ... Pochyliła głowę i przycisnęła usta do jego ucha. Mój szepnęła. To jedno krótkie słowo wstrząsnęło nim aż do głębi duszy. Sięgnął po jej dłonie odwrócił je

onna

onna.moblo.pl
... Pochyliła głowę i przycisnęła usta do jego ucha. Mój szepnęła. To jedno krótkie słowo wstrząsnęło nim aż do głębi duszy. Sięgnął po jej dłonie odwrócił je
 ...  Pochyliła głowę i... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

(...) Pochyliła głowę i przycisnęła usta do jego ucha. - Mój - szepnęła. - To jedno krótkie słowo wstrząsnęło nim aż do głębi duszy. Sięgnął po jej dłonie, odwrócił je wnętrzem do góry i na każdej z nich złożył pocałunek. - Moja - odszepnął.

doszłam do wniosku  że nadszedł... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

doszłam do wniosku, że nadszedł czas, żeby znowu się zaangażować, nie wracać do dawnych kiepskich chwil ani do dawnego kiepskiego stylu życia, ale zacząć zbierać połamane kawałki siebie i ułożyć je w całość. Nadszedł czas, by ponownie stać się tym, kim byłam, zanim wszystko się popsuło. Właśnie teraz krok naprzód ma dla mnie największe znaczenie.

  Wiesz  właśnie zdałam sobie... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

- Wiesz, właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że życie mam tylko jedno. Już nic nigdy się nie powtórzy. Żadna sekunda nie wróci, i jeżeli nie spróbuję pewnych rzeczy, to już nigdy się nie dowiem co by było gdymym zrobiła coś innego. - Co przez to chcesz powiedzieć ? - Chcę powiedzieć, że Cię kocham. A dlaczego to mówię ? Dlatego, że już nigdy mołabym się nie dowiedzieć jak zareagujesz.

mega! xD teksty onna dodał komentarz: mega! xD do wpisu 27 czerwca 2010
jesteś mega Looook : DDD teksty onna dodał komentarz: jesteś mega Looook : DDD do wpisu 27 czerwca 2010
       teksty onna dodał komentarz: ; **** do wpisu 27 czerwca 2010
. Nigdy nie marzyłam o tym by być... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

. Nigdy nie marzyłam o tym by być księżniczką. one wszystkie są takie same, tępe idiotki o nieziemskiej urodzie które mogą mieć wszystko.. ich sens życia polega tylko na tym żeby znaleźć własnego księcia i żyć dłuuugo i szczęśliwie. ej życie nie ma happy endów przecież na końcu czeka tylko śmierć.! Nigdy nie chciałam mieć wszystkiego naraz. Bycie sobą w tym koszmarnym świecie to dopiero odwaga. Z każdym dniem życie mnie zaskakuje wole do wszystkiego dojść sama niż mieć to załatwiane przez bogatą rodzinę.. życie to chwila w której mieści się tylko wrażeń, i przez którą przeplata się tylu ludzi.. a książę? wystarczy obejrzeć się dookoła bo dla nie jednego właśnie Ty jesteś najpiękniejszą księżniczka pod słońcem... będąc po prostu sobą. I to się w życiu liczy. :)) // Loczeq.

 Ty dalej próbowałaś dać mi to do... teksty

onna dodano: 27 czerwca 2010

`Ty dalej próbowałaś dać mi to do zrozumienia, Ze chcesz mnie mieć jedynie za przyjaciela. .

jesteśmy dla siebie jak statusy na... teksty

onna dodano: 26 czerwca 2010

jesteśmy dla siebie jak statusy na gadu ty dla mnie niedostępny ja dla ciebie niewidoczna.

nie jestem idealna  bo nie lubię... teksty

onna dodano: 26 czerwca 2010

nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. nie noszę miniówek i wysokich szpilek. nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką. nie mam 5 cm tipsów. mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. nie robiłabym sobie nadziei. / [ zozolandia ]

pomińmy fakt że czuje się skreślona. teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

pomińmy fakt że czuje się skreślona.

wzięła telefon do ręki... teksty

onna dodano: 25 czerwca 2010

wzięła telefon do ręki, wykręciła jego numer i nacisnęła zieloną słuchawkę . usłyszała jeden sygnał, potem rozległ się dźwięk 'grania na czekanie', dźwięk ich piosenki, wymiękła. rozłączyła się po kilku sekundach, zanim on odebrał . włożyła telefon pod poduszkę i zamknęła oczy, zatapiając się w wspomnieniach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV