głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna jestes dla mnie ósmym cudem świata Widzisz ja niestety posiadam wiele wad np. kieruje się emocjami i przez to kiedys dostane kopa. Szczególnie jesli chodzi o ta

onna

onna.moblo.pl
jestes dla mnie ósmym cudem świata
jestes dla mnie ósmym cudem świata    teksty

onna dodano: 4 lipca 2010

jestes dla mnie ósmym cudem świata ;*

Widzisz ja niestety posiadam wiele... teksty

onna dodano: 4 lipca 2010

Widzisz ja niestety posiadam wiele wad, np. kieruje się emocjami i przez to kiedys dostane kopa. Szczególnie jesli chodzi o takie sprawy jak miedzy nami.Ale plus jest jeden tej całej sytuacji...po raz pierwszy powiedziałam co czuje nic nie ukrywając"

 Kiedy miała piętnaście lat... teksty

onna dodano: 3 lipca 2010

"Kiedy miała piętnaście lat, umiała juz całować z otwartymi ustami i wiedziała, że miłość jest głównie źródłem cierpienia."

trzeba być wielkim przyjacielem i... teksty

onna dodano: 3 lipca 2010

trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę.

Marzenia się spełniają...  Tylko... teksty

onna dodano: 3 lipca 2010

Marzenia się spełniają... Tylko nie tak i nie wtedy, kiedy tego chcemy...

To przecież tylko internet.... teksty

onna dodano: 3 lipca 2010

To przecież tylko internet. Otworzyła Gadu-Gadu, i "Archiwum" w którym przechowywała wszystkie wiadomości od Niego. Zaznaczyła wszystkie do usunięcia. Program pytał : Czy jesteś pewny, że chcesz usunąć te wiadomości ? (tak/nie). Siedziała chwilę nieruchomo, wpatrując się w ekran . Idiotyczne pytanie ! - pomyślała z wściekłością. Nagle poczuła się tak , jakby od jej odpowiedzi zależało czyjeś życie. Kliknęła na ' tak ' . Nic się nie wydarzyło . Świat istniał dalej . Widownia odetchęła z ulgą...

Miałam robić Ci zdjęcia  Byłam... teksty

onna dodano: 2 lipca 2010

Miałam robić Ci zdjęcia Byłam uradowana A ty jechaleś do mnie i umarłeś...

przekleta nadwrazliwosc spowodowana... teksty

onna dodano: 2 lipca 2010

przekleta nadwrazliwosc spowodowana Twoim istnieniem .

.. tylko że skrabie teraz to mi... teksty

onna dodano: 1 lipca 2010

.. tylko że skrabie teraz to mi przestało zależeć.

Postanowiłam sobie  ze juz nigdy... teksty

onna dodano: 1 lipca 2010

Postanowiłam sobie, ze juz nigdy wiecej. Nigdy więcej zerknięć w jego stronę. Nigdy wiecej odwzajemnienia jego usmiechu. Nigdy więcej dania mu do zrozumienia, że cokolwiek czuje. Nigdy wiecej czekania na jego słowa. Nigdy wiecej słuchania ich. Trwałam w tym przez całe samotne pół dnia. Aż do momentu wejścia tam. Aż do momentu, gdy poczułam zapach jego koszuli. Moje postanowienia zaczeły maleć, kruszyc się, topnieć, a ja w końcu zupełnie z nich obdarta, wiedziałam, że zbliża sie kolejny przypływ bezsilności wobec niego. Moja kolejna porażka i powód do bólu.

za bardzo nam zależało. mnie za... teksty

onna dodano: 1 lipca 2010

za bardzo nam zależało. mnie za bardzo zależało na Twojej miłości, a Tobie za bardzo zależało na tym, aby mnie przelecieć.

I znów dostanę sms'a o północy z... teksty

onna dodano: 1 lipca 2010

I znów dostanę sms'a o północy z informacją od Ciebie, że jesteś na imprezie i żebym się nie martwiła. Odpowiem Ci, że nie będę się martwić jeśli obiecasz, że będziesz się pilnował. Kończę życząc Ci udanej zabawy z nadzieją, że będzie to Twoja najgorsza impreza . . cisza, telefon milczy, a ja czekam na wiadomość o treści 'nie będzie udana,bo nie jesteś przy mnie'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV