głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
o.O super.  teksty onna dodał komentarz: o.O super. ;* do wpisu 17 czerwca 2010
 3 teksty onna dodał komentarz: < 3 do wpisu 12 czerwca 2010
Lubił prowokować intelektualnie. Od... teksty

onna dodano: 11 czerwca 2010

Lubił prowokować intelektualnie. Od tego się zaczęło. Od słownych gier. Aluzyjek przemycanych zgrabnie w wypowiedziach. Lubię ten rodzaj igrania, to dotykanie siebie przez słowa...

beztrosko patrzę na Ciebie jak... teksty

onna dodano: 11 czerwca 2010

beztrosko patrzę na Ciebie, jak kilkuletnie dziecko zapatrzone w obrazek. napawam się Twoim widokiem, a podświadomość tylko mi cicho uświadamia, że tak naprawdę nigdy nie będziesz mój. wybacz moje irracjonalne łzy, które stają mi w oczach na Twój widok. świadomość, że jesteś tak blisko, a jednak tak daleko nie daje za wygraną.

Taka chwila kiedy po prostu siedzisz... teksty

onna dodano: 10 czerwca 2010

Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A Ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

    teksty onna dodał komentarz: *-* *; do wpisu 8 czerwca 2010
cudo .   teksty onna dodał komentarz: cudo . *_* do wpisu 8 czerwca 2010
gdybym umierala tez napisalbys ze... teksty

onna dodano: 7 czerwca 2010

gdybym umierala- tez napisalbys ze jutro?

Była to jedna z głównych lekcji... teksty

onna dodano: 7 czerwca 2010

Była to jedna z głównych lekcji, jaką staruszka wyniosła ze śmierci - życie żądało od ciebie poświęceń. Jeśli nie byłeś do nich gotowy, robiło obrażoną minę i przestawało się o ciebie troszczyć. Było kapryśne, niewyrozumiałe i stronnicze. Gdyby udało ci się jakoś rzucić mu w twarz pytanie o jego sens, nie znalazłoby odpowiedzi. Sens życia bowiem zmienia się z dnia na dzień i w zależności od człowieka.

A gdybyś teraz do mnie przyszedł... teksty

onna dodano: 7 czerwca 2010

A gdybyś teraz do mnie przyszedł wiesz co bym Ci powiedziała? ? Nic. Popatrzyła bym się na Ciebie z uroczą minką i zamknęła bym Ci drzwi przed nosem, nie mając potem żadnych wyrzutów sumienia.

a On? On to tylko osoba którą... teksty

onna dodano: 7 czerwca 2010

a On? On to tylko osoba, którą kocham ponad życie. bez której nie przetrwam życia. On pozwala mi się uspokoić. On wie o mnie wszystko. za Nim pójdę na koniec świata i jeszcze dalej. dla Niego będę grzeczna cały rok. dla Niego zrobię wszystko. dlaczego? sama nie wiem. po prostu, jest wyjątkową osobą..

nie muszę ubierać przepięknych... teksty

onna dodano: 7 czerwca 2010

nie muszę ubierać przepięknych sukienek i gustownych bucików. nie potrzebuję 37 kosmetyków na twarzy. nie chcę zalotnych spojrzeń nieznajomych mężczyzn. chcę jego spojrzenia, a ono jest pełne miłości nawet, gdy noszę sprane jeansy i rozciągnięty sweter.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV