głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Nie lubię nocy bez gwiazd. A ja nienawidzę dni bez Ciebie. zakochac sie..miec dwie lewe ręce.. nie robic w życiu nic..czasem pisac wiersze: jestem z Tobą. on o

onna

onna.moblo.pl
Nie lubię nocy bez gwiazd. A ja nienawidzę dni bez Ciebie.
 Nie lubię nocy bez gwiazd.   A ja... teksty

onna dodano: 30 września 2010

-Nie lubię nocy bez gwiazd. -A ja nienawidzę dni bez Ciebie.

zakochac sie..miec dwie lewe ręce..... teksty

onna dodano: 30 września 2010

zakochac sie..miec dwie lewe ręce.. nie robic w życiu nic..czasem pisac wiersze:*

jestem z Tobą. on od zawsze był skurwysynem teksty onna dodał komentarz: jestem z Tobą. on od zawsze był skurwysynem do wpisu 29 września 2010
ja go też.  nie przejmuj się teksty onna dodał komentarz: ja go też. nie przejmuj się do wpisu 28 września 2010
...Przepraszam ze nie pasuje Ci do... teksty

onna dodano: 27 września 2010

...Przepraszam,ze nie pasuje Ci do butów... wybacz, ze nie jestem Tobie pod kolor... przepraszam ,ze odstaje od Twojej normy...'

Zadzwoniłam do Ciebie o 4 w nocy... teksty

onna dodano: 26 września 2010

Zadzwoniłam do Ciebie o 4 w nocy, nawet się nie złościłeś że Cię obudziłam powiedziałeś słodko, - kochanie czy coś się stało. - Możesz się ze mną przejść. -Jasne. Poszliśmy na plażę, siadłam między twoimi nogami, ty położyłeś podbródek na moim ramieniu. Rozumieliśmy się bez słów, oglądaliśmy wschód słońca.

A on na gitarze grał. A ona na rurze... teksty

onna dodano: 26 września 2010

A on na gitarze grał. A ona na rurze tańczyła

a najszczęśliwszym dniem związanym... teksty

onna dodano: 26 września 2010

a najszczęśliwszym dniem związanym z Tobą było to kiedy myślałam o 'nas' i odkręcając nakrętkę z tymbarka zobaczyłam napis : ' Jesteście sobie przeznaczeni ' . Uwierz mi, że cieszyłam się w tej chwili bardziej niż 5 minut temu, gdy dostałam piątkę z matmy .

  Przyjdź takim jakim jesteś.Jaki... teksty

onna dodano: 26 września 2010

" Przyjdź takim jakim jesteś.Jaki byłeś, jaki chcę abyś był.Jako przyjaciel, jako przyjaciel.Jako stary wróg.Znajdź trochę czasu.Pośpiesz się.Wybór jest twój więc się nie spóźnij..." Nie spóźnij się, bo już może być za późno.Możesz mnie już więcej nie spotkać na swojej drodze.Pozostanie tylko pustka i wspomnienie.Niewyraźne złudzenie mojej osoby...Jakaś cząstka mnie na zawsze w tobie:) Tylko nigdy o mnie nie zapomnij!! a kiedyś ci się za to odwdzięcze."

Najważniejsze jest  by gdzieś... teksty

onna dodano: 26 września 2010

Najważniejsze jest, by gdzieś istniało to, czym się żyło: I zwyczaje. I święta rodzinne. I dom pełen wspomnień. Najważniejsze jest, aby żyć dla powrotu.

Kolorowych leków garść łatwiej mi... teksty

onna dodano: 26 września 2010

Kolorowych leków garść łatwiej mi pomoże spać. Uczę się bez Ciebie żyć- coraz lepiej idzie mi. Może zrobię głupi krok ? Może wejdę gdzieś na blok? Kolorowych leków garść łatwiej mi pomoże spać.

Dzisiaj rano przyszedł list  dziwne... teksty

onna dodano: 26 września 2010

Dzisiaj rano przyszedł list, dziwne rzeczy piszesz w nim. Boli każde z Twoich słów jakbym dostał pięściom w brzuch. Dam sobie rade możesz iść. Nawet już nie jestem zły. Będzie tak jak tego chcesz, nie mam żalu już PS Dlatego dziś z całego serca życzę Ci okrutnie beznadziejnych dni i mam nadzieje wielką ,że beze mnie skończysz gdzieś na dnie. A ty odchodzisz no to co nie będę długo płakał bo nawet nie umiem tego kryć, życzę Ci jak najgorzej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV