głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Bądź silna wytycz granice nie ufaj ludziom bo i tak cię wykorzystają kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na cio

onna

onna.moblo.pl
Bądź silna wytycz granice nie ufaj ludziom bo i tak cię wykorzystają kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tr
Bądź silna  wytycz granice  nie... teksty

onna dodano: 18 września 2010

Bądź silna, wytycz granice, nie ufaj ludziom, bo i tak cię wykorzystają, kiedy tylko odkryją twoją słabość. Nie płacz. Płacz czyni cię bezbronną i nieodporną na ciosy. Tracisz wyrazistość. Nie okazuj złości. Przez złość przemawia bezsilność. Nie bądź zbyt wylewna, radosna, entuzjastyczna, bo kiedy spadniesz, bardziej zaboli. A zatem graj. Tylko gra sprawi, że zachowasz siebie.

zawsze wydawało mi się że we... teksty

onna dodano: 18 września 2010

zawsze wydawało mi się że we wszystkim jesteś lepsza. lepsza od wszystkich. twoi starzy mieli więcej pieniędzy. miałaś fajniejsze ciuchy. zmieniałaś buty co dwa miesiące. nie mialaś pieprzonego trądziku. wygładzałaś każde zdjęcie alby ludzie nie pomyśleli że nie jesteś tym pieprzonym "ideałem." ale on do mnie pisał że mnie potrzebuje. do mnie dzwonił. ze mną się spotykał. a Ty skreśliłaś tak wspaniałego człowieka bo nie chciałaś być tą drugą. wal się.

 A co jeśli Czerwony Kapturek... teksty

onna dodano: 15 września 2010

-A co jeśli Czerwony Kapturek kochał Wilka. ? -to jest wielce prawdopodobne... -więc? -... chory z miłości ,obsesyjnie kochając Czerwonego Kapturka wolał ją zjeść, by nikt więcej nie mógł jej pokochać.

mega.:  teksty onna dodał komentarz: mega.:) do wpisu 15 września 2010
A Ja będę Timonem a ty Pumbą... teksty

onna dodano: 15 września 2010

A Ja będę Timonem a ty Pumbą, zawsze razem .

Małym dzieciom nie powinno czytać... teksty

onna dodano: 15 września 2010

Małym dzieciom nie powinno czytać się bajek, gdzie piękna królewna zakochuje się ze wzajemnością w pięknym królewiczu, są piękni i żyją długo i szczęśliwie . Dzieci powinno się oswajać z rzeczywistością, gdzie happy end'y są rzadkim gościem w naszym życiu.

Pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale... teksty

onna dodano: 15 września 2010

Pozwolę Ci odejść. pozwolę. ale najpierw patrząc mi prosto w oczy, wykrzycz, że nic nie znaczę. wykrzycz, że nawet to kiedy wtulałam się w Twój dwudniowy zarost było nieporozumieniem. pozwolę Ci odejść. pozwolę, jeżeli mi udowodnisz, że postępujesz zgodnie z sercem. że nie stawiasz się mu na przeciw ze względu na swoją chorą dumę, tym samym odbierając mi szansę na szczęście.

dotknij miłość  zatrzymaj wiatr... teksty

onna dodano: 15 września 2010

dotknij miłość, zatrzymaj wiatr, ukołysz niebo, pocałuj gwiazdę, obejmij mrok, uchwyć chwilę, przywitaj się ze słońcem, zatańcz z księżycem, zabij nienawiść, wybacz wojnę zazdrości, pożartuj z uśmiechem i dopiero wtedy mów o wolności. przypominam sobie jak mówiłam "nie wszyscy chłopacy są tacy sami, mój jest zajebiście kochany" - analizując to śmieje się ze swojej głupoty.

nawet nie wyobrażasz sobie laluniu... teksty

onna dodano: 15 września 2010

nawet nie wyobrażasz sobie laluniu jakie masz szczęście , że przyjebanie Ci graniczy z wywaleniem mnie ze szkoły.

ej ja tak samo. o.O :  teksty onna dodał komentarz: ej ja tak samo. o.O :* do wpisu 11 września 2010
Nie potrafię tego pojąć... teksty

onna dodano: 11 września 2010

Nie potrafię tego pojąć, nieobecności, w jednej minucie człowiek jest, w następnej go już nie ma. Opowiadasz mu wszystko o swoim życiu, a potem... nie masz do niego dostępu, wykreślony numer w notesie. Wciąż myślę, że ten odcinek, głupi kawał skończy się niebawem, on wróci i wszystko okaże się okrutnym żartem..

czas wcisnąć stop. teksty

onna dodano: 11 września 2010

czas wcisnąć stop.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV