głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Zadzwoniłam do Ciebie o 4 w nocy nawet się nie złościłeś że Cię obudziłam powiedziałeś słodko kochanie czy coś się stało. Możesz się ze mną przejść. Jasne. Posz

onna

onna.moblo.pl
Zadzwoniłam do Ciebie o 4 w nocy nawet się nie złościłeś że Cię obudziłam powiedziałeś słodko kochanie czy coś się stało. Możesz się ze mną przejść. Jasne. Poszliś
Zadzwoniłam do Ciebie o 4 w nocy... teksty

onna dodano: 26 września 2010

Zadzwoniłam do Ciebie o 4 w nocy, nawet się nie złościłeś że Cię obudziłam powiedziałeś słodko, - kochanie czy coś się stało. - Możesz się ze mną przejść. -Jasne. Poszliśmy na plażę, siadłam między twoimi nogami, ty położyłeś podbródek na moim ramieniu. Rozumieliśmy się bez słów, oglądaliśmy wschód słońca.

A on na gitarze grał. A ona na rurze... teksty

onna dodano: 26 września 2010

A on na gitarze grał. A ona na rurze tańczyła

a najszczęśliwszym dniem związanym... teksty

onna dodano: 26 września 2010

a najszczęśliwszym dniem związanym z Tobą było to kiedy myślałam o 'nas' i odkręcając nakrętkę z tymbarka zobaczyłam napis : ' Jesteście sobie przeznaczeni ' . Uwierz mi, że cieszyłam się w tej chwili bardziej niż 5 minut temu, gdy dostałam piątkę z matmy .

  Przyjdź takim jakim jesteś.Jaki... teksty

onna dodano: 26 września 2010

" Przyjdź takim jakim jesteś.Jaki byłeś, jaki chcę abyś był.Jako przyjaciel, jako przyjaciel.Jako stary wróg.Znajdź trochę czasu.Pośpiesz się.Wybór jest twój więc się nie spóźnij..." Nie spóźnij się, bo już może być za późno.Możesz mnie już więcej nie spotkać na swojej drodze.Pozostanie tylko pustka i wspomnienie.Niewyraźne złudzenie mojej osoby...Jakaś cząstka mnie na zawsze w tobie:) Tylko nigdy o mnie nie zapomnij!! a kiedyś ci się za to odwdzięcze."

Najważniejsze jest  by gdzieś... teksty

onna dodano: 26 września 2010

Najważniejsze jest, by gdzieś istniało to, czym się żyło: I zwyczaje. I święta rodzinne. I dom pełen wspomnień. Najważniejsze jest, aby żyć dla powrotu.

Kolorowych leków garść łatwiej mi... teksty

onna dodano: 26 września 2010

Kolorowych leków garść łatwiej mi pomoże spać. Uczę się bez Ciebie żyć- coraz lepiej idzie mi. Może zrobię głupi krok ? Może wejdę gdzieś na blok? Kolorowych leków garść łatwiej mi pomoże spać.

Dzisiaj rano przyszedł list  dziwne... teksty

onna dodano: 26 września 2010

Dzisiaj rano przyszedł list, dziwne rzeczy piszesz w nim. Boli każde z Twoich słów jakbym dostał pięściom w brzuch. Dam sobie rade możesz iść. Nawet już nie jestem zły. Będzie tak jak tego chcesz, nie mam żalu już PS Dlatego dziś z całego serca życzę Ci okrutnie beznadziejnych dni i mam nadzieje wielką ,że beze mnie skończysz gdzieś na dnie. A ty odchodzisz no to co nie będę długo płakał bo nawet nie umiem tego kryć, życzę Ci jak najgorzej.

  no czemu ty spałaś dzisiaj znowu... teksty

onna dodano: 26 września 2010

- no czemu ty spałaś dzisiaj znowu z słuchawkami w uszach ? - bo tylko muzyka, może zagłuszyc moje myśli.

i co z tego   że dzieli nas... teksty

onna dodano: 26 września 2010

i co z tego , że dzieli nas odległość ? wystarczy mi jeden sms i wiem po co żyję.

siedziałam z kumplem na ławce... teksty

onna dodano: 26 września 2010

siedziałam z kumplem na ławce - piliśmy. w ramach zatapiania Jego smutków po rozstaniu z dziewczyną. byli ze sobą 3 lata - kochał ją na równi z własną matką, zdradziła Go. siedział, trzymając w ręce absolwenta, z głową spuszczoną w dół. prosił bym nic nie mówiła, tylko poprostu była. wkońcu , patrząc w ziemię wyszeptał : ' bo wiesz siostra, miłość to gówno. takie jebane gówno i najgorsze uczucie świata - mieszające się z żalem, nienawiścią, euforią i cierpieniem. a mimo wszystko nikt nie pozostawi jej obojętnej'. spojrzałam na Niego i z żalem w oczach powiedziałam : ' nawet nie wyobrażasz sobie jak cholernie dużo racji masz, brat'. / veriolla

mmega teksty onna dodał komentarz: mmega do wpisu 26 września 2010
macie tak że czasem wpadacie w... teksty

onna dodano: 25 września 2010

macie tak że czasem wpadacie w totalną dziurę.? ja właśnie wpadłam. siedzę i wspominam co działo sie w moim życiu. ilę błędów popełniłam ile jeszcze przede mną. z roku na rok wiecej rozumiem. a od życia coraz bardziej dostaje w dupę. nie chcę tak żyć. zrozum. pozwól mi się od Ciebie uwolnić. pozwól ułożyć życie od nowa. z prymitywnych głośników leci tekst jednej z piosenek ' opętani samotnością." taaaaa. ale ja nie czuję się już samotna nie teraz nie dziś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV