głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Zakochana bez pamięci z różowymi okularami na nosie nie zauważyła że tak na prawdę stosunkowo mało dla Niego znaczy.Tak ładnie mówił że kocha niewinnie patrzył

onna

onna.moblo.pl
Zakochana bez pamięci z różowymi okularami na nosie nie zauważyła że tak na prawdę stosunkowo mało dla Niego znaczy.Tak ładnie mówił że kocha niewinnie patrzył w o
Zakochana bez pamięci  z różowymi... teksty

onna dodano: 6 października 2010

Zakochana bez pamięci, z różowymi okularami na nosie, nie zauważyła, że tak na prawdę stosunkowo mało dla Niego znaczy.Tak ładnie mówił że kocha, niewinnie patrzył w oczy. Teraz nie może się pozbierać po tym jak ją oszukał.Tyle razy walczyła o tą miłość, bo przecież jest największą z wartości. I choć wszyscy powtarzali by ubrała czarno-białe okulary rozsądku, nie słuchała, ponieważ jak mówiła, liczy się zaufanie.

Wzruszyłabym się  ale mój tusz... teksty

onna dodano: 6 października 2010

Wzruszyłabym się, ale mój tusz jest drogi...

siedziała pod salą z nosem w... teksty

onna dodano: 6 października 2010

siedziała pod salą z nosem w książce zagłębiając się w dalsze miłosne sceny. Rozmyśla jak to by cudownie było gdyby ona stała się główną bohaterką, a jej partnerem on. Spędzali by popołudnia razem, przy ciepłej herbatce, rozmawiając o błahych sprawach,. Potem szli by na dlugii spacer wokół stawu. Czekali by na zachód słońca by w jego blasku on nachylał się w jej stronę, by namiętnie i z uczuciem ją pocałować. Później w Jego objęciach wracałaby do domu, a przed samymi drzwiami słyszałaby słodkie 'dobranoc skarbie' obdarowane nieliczoną liczbą całusów.... I wtedy zadzwonił dzwonek ogłaszający koniec przerwy.

Są takie piosenki przy których... teksty

onna dodano: 6 października 2010

Są takie piosenki przy których zatykasz uszy i zdjęcia dla których zamykasz oczy. Są też zapachy, których wolisz nie pamiętać oraz usta, dla których zrezygnowałabyś ze świata.

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów.... teksty

onna dodano: 6 października 2010

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było otym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało corobi Twoje kochanie 50 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, żetylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp.na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5.. mówiło,że to koniec. Nasza miłość trwała całe 600 smsów.

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

onna dodano: 6 października 2010

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje

tylko z nią wyobrażam sobie... teksty

onna dodano: 6 października 2010

tylko z nią wyobrażam sobie przyszłość , tylko z nią śmieję się do bólu brzucha , tylko z nią nabijam się z chodzących frajerów . jest przy mnie już od 3 lat i jeszcze tylko ona , nie okazała się pseudą przyjaciółką

 podasz mi czerwonąkredkę ?   po co... teksty

onna dodano: 6 października 2010

-podasz mi czerwonąkredkę ? -po co ci czerwonakredka? - bo chce namalować sobie nowe serce

Tylko on budzi mnie o 6 rano smsem... teksty

onna dodano: 6 października 2010

Tylko on budzi mnie o 6 rano smsem, że już nie śpi. Tylko on potrafi pokłócić się ze mną, a za godzinę napisać że kocha. Tylko on był wtedy, gdy najbardziej potrzebowałam wsparcia. Tylko on był zawsze.

  Był moim tlenem  moim narkotykiem.... teksty

onna dodano: 2 października 2010

- Był moim tlenem, moim narkotykiem. Przez niego nie jadłam, nie spałam, nie mogłam bez niego oddychać, każdy dzień myślałam o nim, był ze mną w snach i towarzyszył mi w każdej codziennej czynności... - Nie było warto... Tak cię skrzywdził. - Nie było warto? Człowiek wytrzyma najgorsze tortury, ale spróbuj mu choć na jeden dzień odebrać tlen. No spróbuj.

dostałam wszystko o co... teksty

onna dodano: 2 października 2010

dostałam wszystko o co walczyłam.odzyskałam coś co myślałam,że straciłam na zawsze. moje życie zmieniło się się w tak krótkim czasie w niewyobrażalny sposób.powinnam być szczęśliwa, bo w końcu te wszystkie łzy, cierpienia i nerwy nie poszły na marne. lecz mimo wszystko,gdybym mogła cofnąć czas nie zastanawiałabym się ani chwili.wybrałabym zupełnie inny kierunek swojego życia. tak.dostałam wiele, ale straciłam jeszcze więcej.czasu nie cofnę, ale mogę zacząć od początku.kolejny cel życia.

połamane serce. gorąca łza. teksty

onna dodano: 2 października 2010

połamane serce. gorąca łza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV