głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
   teksty onna dodał komentarz: ;) do wpisu 11 października 2010
   teksty onna dodał komentarz: ;* do wpisu 11 października 2010
    teksty onna dodał komentarz: ; * do wpisu 11 października 2010
taak. masz rację. nie pasujemy do... teksty

onna dodano: 11 października 2010

taak. masz rację. nie pasujemy do siebie. ja jestem zbuntowaną nastolatką, która nosi kolorowe buty, ciuchy, sznurówki czasem dwie inne. Kocham jeść watę i pić kubusia. Lubię wyzwania i często się ich podejmuję. skaczę na rolkach wiedząc że się wywalę. jestem dużym dzieciakiem. wyróżniam się. a ty? Ty jesteś posłuszny mamie. kochasz piłkę. i nie lubisz się wyróżnić. taaak kotku różnimy się bardzo. ale czy kur.wa nie słyszałeś nigdy że przeciwieństwa się przyciągają!?

dziwisz się   że to przyjaźń ? bo... teksty

onna dodano: 11 października 2010

dziwisz się , że to przyjaźń ? bo ja wcale. tylko Ona potrafi odczytać radość i smutek z moich oczu. tylko Ona potrafi codziennie zapytać jak u mnie. tylko Ona potrafi mimo wszystko znaleźć dla mnie czas. tylko z Nią czuję się tak swobodnie i wiem , że mogę powiedzieć Jej wszystko. obydwie ciągniemy się ku górze , gdy jedna spada w dół. postawiłam na Nią, a Ona na mnie - jesteśmy ze sobą na stówę. = > loczeq.

Zawsze  kiedy próbuję być lepsza... teksty

onna dodano: 11 października 2010

Zawsze, kiedy próbuję być lepsza, znajdzie się jakaś najlepsza. Kiedy próbuję być mądra, znajdzie się mądrzejsza. Próbuję być ładna, znajdzie się ładniejsza i tak ciągle. Więc może zostanę beznadziejna. Pocieszeniem jest przecież, że jest gdzieś w świecie jakaś beznadziejniejsza..

bądź mym oparciem  inspiracją... teksty

onna dodano: 11 października 2010

bądź mym oparciem, inspiracją, uosobieniem marzeń...

Stanąć na dachu  wywalić język i... teksty

onna dodano: 10 października 2010

Stanąć na dachu, wywalić język i środkowym palcem pozdrawiać świat, nucąc "Mam wyjebane" pod nosem, śmiać się w mordę czarnym kotom plując na wszystkich na dole. Zadzwonić do Niego i wyznać miłość, wyryć jego inicjały na tym cholernym dachu , i na koniec przed skokiem w dół , życzyć szczęścia wszystkim bliskim i wstrzymać oddech, by ostatni raz otworzyć powieki i kurde ostatni raz zasnąć.

przychodzi taki dzień  kiedy nawet... teksty

onna dodano: 10 października 2010

przychodzi taki dzień, kiedy nawet żelki haribo nie są w stanie Cię uszczęśliwić. kiedy stojąc przed lustrem, potrafisz bez ogródek wykrzyczeć, że nie nawidzisz samej siebie.

a kiedy ona się rozpłakała. ze... teksty

onna dodano: 10 października 2010

a kiedy ona się rozpłakała. ze szczęścia, że go przy sobie ma. nie wiedział co zrobić. przytulał ją. głaskał po włosach. ocierał jej łzy. co chwila mówił coś takiego, że bezwarunkowo musiała się uśmiechnąć. grymas na jej twarzy coraz bardziej go martwił. obiecał, że jak tylko przestanie da jej ulubionego batonika. cokolwiek... żeby tylko nie płakała. i wtedy spoglądając przez łzy w jego oczy. ujrzała to po raz pierwszy. zależało mu na niej. cholernie mu na niej zależało...

przechodziliśmy przez pasy... teksty

onna dodano: 10 października 2010

przechodziliśmy przez pasy trzymając się za ręce. było dość ciepło jak na tak wczesną porę. zdziwiona i pełna zachwytu wpatrywałam się w perę przed nami. stare małżeństwo. pan trzymał rączkę przypominającą ciupagę. drugą ręką obejmował kobietę. oby dwoje mieli twarz wysadzoną zmarszczkami. oby dwoje szli, mimo swojego wieku uśmiechając się do siebie. 'jak bardzo chciałabym tak kiedyś z tobą iść' - pomyślałam patrząc w oczy mojemu towarzyszowi. - 'uwierz też bym chciał' -powiedział przytulając mnie do siebie.

a z książek wypadają tylko kartki... teksty

onna dodano: 10 października 2010

a z książek wypadają tylko kartki z serduszkami i wierszykami jak to bardzo Cię kochałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV