głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oneloovex3 Gdy wchodziłam na gadu witałeś mnie zawsze średnikiem i gwiazdką a teraz juz tego nie ma jest tylko cisza. zaczęłam od zdjęć na komputerze. następnie wykasowała

oneloovex3

oneloovex3.moblo.pl
Gdy wchodziłam na gadu witałeś mnie zawsze średnikiem i gwiazdką a teraz juz tego nie ma jest tylko cisza.
Gdy wchodziłam na gadu witałeś... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Gdy wchodziłam na gadu witałeś mnie zawsze średnikiem i gwiazdką , a teraz juz tego nie ma , jest tylko cisza.

zaczęłam od zdjęć na komputerze.... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

zaczęłam od zdjęć na komputerze. następnie wykasowałam wszystkie smsy i podpisałam inaczej w telefonie. wykasowałam z gg, po czym znowu zapisałam, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że jesteś beznadziejny. jego chorą psychikę udało mi się potwierdzić, ale nie udało mi się go wykasować z życia ani podpisać inaczej w moich uczuciach.

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy Nie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy Nie pytaj się dlaczego, bo i tak Cię okłamie, Ale bądź przy niej I oboje milczcie. Dla niej cisza to lekarstwo. Gdy zobaczysz jej pociętą rękę nie pytaj jak to się stało. I tak Ci nie powie prawdy, Bo ona jest inna. Ma swój własny świat. Zamyka w sobie własny ból. Chce go udusić, a później wypłakać, Cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać, bo bardzo ją to boli. Lubi wyrażać swe uczucia w pamiętniku. W swoich przygnębiających wierszach. Wszyscy mają ją za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ona śmieje się, żeby nie płakać. Gdy popatrzysz w głąb jej oczu, Poznasz prawdę...

Stali naprzeciwko siebie . Obydwoje... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Stali naprzeciwko siebie . Obydwoje nie wiedzieli co powiedzieć . On mierzył ją wzrokiem ona popatrzyła mu w oczy . Nagle tak jakby coś przypomniało jej się . No tak przypomniało jej się jak ją zranił . Więc zrobiła następny ważny krok w ich znajomości . Odsunęła go ręką i nie spojrzawszy się na niego ominęła go bez słowa .czując na policzkach łzy .

1. Humor .? Brak   2.Radość . Była... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

1. Humor .? Brak 2.Radość . Była w sierpniu . Więcej się nie pojawiła . 3. Smutek .? jestem . 4. Miłość . Poszła spać .. 5.Przyjaźń .? jestem . Jestem . 6. nadzieja .? obecna . 7. Wiara . jeszcze jestem .. 8.Uśmiech ? Nie chodzi już od miesiąca . 9. Życie .? Już głupie . Ale jestem . 10. Szczęście .? Było kilka razy . wiecej się nie pojawiło ..

Mogę się do Ciebie zalotnie... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer... Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę... Mogę kazać Ci wyjść ,ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł... Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz... Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny... Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz... Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię lubię... Mogę śmiać się z Twoich żartów, ale to nie znaczy, że mnie śmieszą... Mogę Cię potrzebować, ale to nie znaczy, że się o tym dowiesz...

Lubię opowiadac o Tobie   tworząc... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Lubię opowiadac o Tobie , tworząc przy tym liryczne przenośnie , lecz jakoś przy Tobie trudno mi wydusic jakiekolwiek słowa .

Wiem  że czeka mnie dziś kolejna... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Wiem, że czeka mnie dziś kolejna bezsenna noc, tylko problem polega na tym, że jestem niesamowicie wykończona zarówno psychicznie, jak i fizycznie... Cała ta chora sytuacja wymknęła się spod kontroli. Nie kontroluję już swoich emocji, w ciągu jednego dnia 3/4 czasu spędzam na niepochamowanym płaczu i histerycznym zachowaniu... Stałam się popierdoloną wariatką, a to wszytsko za sprawą twojej osoby. Niewiarygodne jak ludzie potrafią na siebie wpływać.

on znów ją ranił. a ona znów... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

on znów ją ranił. a ona znów była rozdarta. - daj mu w twarz.! - krzyczał rozum. - przeproś, że żyjesz - szeptało serce.

Kiedy porozmawiamy? Kiedy Cię... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Kiedy porozmawiamy? Kiedy Cię poznam? Kiedy będę mogła powiedzieć co czuję?

Podobno potrafię kłamać jak nikt.... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Podobno potrafię kłamać jak nikt. To prawda. Nauczyłam się tego , ukrywając uczucia do Ciebie. Nauczyłam się nie zdradzać jak bardzo mi na czymś zależy.

Spotykamy kogoś na swojej drodze... teksty

oneloovex3 dodano: 7 marca 2010

Spotykamy kogoś na swojej drodze, zupełnie przypadkowo, jak przechodnia w parku lub na ulicy, przeważnie darujemy mu tylko spojrzenie, ale nieraz całe życie Nie wiem, dlaczego tak jest, kto i dlaczego przecina nasze drogi? I dlaczego nagle dwie drogi stają się jedną. Jak to się dzieję, że dwoje dotychczas zupełnie obcych sobie ludzi chce iść nią razem. ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV