 |
olcia181241.moblo.pl
co jest dla was najważniejsze ? zapytał polonista całą klasę. ' nie odpowiem że on. bo powie że na pewno będę przez niego cierpiała. nie powiem że miłość. bo uzna
|
|
 |
|
- co jest dla was najważniejsze ? - zapytał polonista całą klasę. ' nie odpowiem, że on. bo powie, że na pewno będę przez niego cierpiała. nie powiem, że miłość. bo uzna, że mam na nią czas. nie powiem, że szkoła bo klasa uzna mnie za kujona. nie powiem, że przyjaciele bo pomyśli, że bez nich sobie nie radzę. nie powiem, że bliscy bo nie kłamie, że się z nimi nie umiem dogadać. nie powiem, że moje hobby, bo uzna, że jestem samolubna. nie powiem, że płatki bo one mi pokazują jak wygląda tęsknota za nim. nie powiem, że jego głos, bo będzie chciał go usłyszeć, a przy nim płynął mi łzy. ' podniosłam rękę. - proszę Olu. - udzielił mi odpowiedzi. - najważniejsze dla mnie w życiu jest dojście do osiągnięcia wyznaczonego przez siebie celu. zacząć o nim myśleć z wielką nie kończącą się pasją. - dumna z siebie spojrzałam mu prosto w oczy. widziałam, że coś w nim zadrwiło. / lalkowata
|
|
 |
|
wchodząc do domu odklejam z twarzy sztuczny uśmiech, rzucając torebkę w przedpokoju bezsilnie opadam na łóżko, wspomnienia przygniatają mnie swoim ciężarem a myśl o tym jak mnie potraktował, jak po tylu wspólnie spędzonych chwilach odszedł bez słowa rozpierdala moją psychikę, przygryzając wargę ocieram łzy, zaciskam dłonie w pięści a na twarz ponownie powraca uśmiech - wstaję, wstaję aby zmierzyć się z chorą rzeczywistością. / nervella.
|
|
 |
Z obawy przed porażką, niszczymy swoje marzenia, stając się ludźmi niespełnionymi./
marzyciielka
|
|
 |
|
Nikt nie przypuszczał, że zmieni się przez niego do tego stopnia, że sama siebie nie pozna. [pierdolonadama]
|
|
 |
|
i co dalej? nałóż makijaż, wyprostuj włosy i udawaj, że nic się nie stało. zachowuj się tak, jakby już Ci na nim nie zależało. udowodnij mu, że z Tobą nie wygrał i pokaż co stracił.
|
|
 |
|
Nigdy nie uroniłam łzy, dla faceta, który nie był tego wart.
|
|
 |
Czasami tęsknimy za kimś kto już nie wróci./ koraloweoczy
|
|
 |
|
Nαjlepszy komplement jαki możnα usłyszeć od kogoś nα kim Ci zαleży - " Nie zmieniαj się "
|
|
 |
|
dopiero , gdy skona ostatni motyl w brzuchu i żadna łza nie narodzi się w oczach.. dopiero wtedy będę miała pewność, że przestałam Cię kochać.
|
|
 |
|
Walczyłam o Ciebie, ale już nie mam ani siły, ani ochoty.
|
|
|
|