głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
obojetnoscii Powiadają ze kobiety to boginie bo ginie każdy kto się im nawinie ! obojetnocii Mimo moich starań walki o nas... Mimo szczerych chęci by naprawić wszystko.. Dos

obojetnoscii

obojetnoscii.moblo.pl
Powiadają ze kobiety to boginie bo ginie każdy kto się im nawinie ! obojetnocii
Powiadają  ze kobiety to boginie bo... teksty

obojetnoscii dodano: 9 lipca 2015

Powiadają, ze kobiety to boginie bo ginie każdy, kto się im nawinie !;-) / obojetnocii

Mimo moich starań  walki o nas...... teksty

obojetnoscii dodano: 21 czerwca 2015

Mimo moich starań, walki o nas... Mimo szczerych chęci by naprawić wszystko.. Dostaje kopa. Choc zapewniasz mnie, ze wszystko w porzadku czuje, ze się oddalasz.

Mówisz o miłości  choc twoje... teksty

obojetnoscii dodano: 15 czerwca 2015

Mówisz o miłości, choc twoje uczucia wobec osób, których powinnaś nimi obdarzać sa puste. Tak jak Ty jesteś pusta, bo jak nazwać można kobietę, ktora co dzien sypia z kimś innym, jak można nazwać to miłością?! Nie wyobrażasz sobie co to jest milosc, Kocham Cie te słowa znacza więcej niż ciężar który co dzień nosisz, tych słów nie wypowiada się od tak, nie sa to zwykle słowa jak Cześć! Te słowa sa przeznaczone dla osoby, dla której znaczysz więcej niż myślisz, i która darzy się jakimś uczucie., z ktora spędziło się lata, miesiące, dni, godziny, minuty , a nawet kazda sekundę zycia.. Zrozum, ze nie masz prawa kaleczyć tych słów, nie masz prawa mówić o miłości skoro nie cierpialas przez nią choc przez chwilę... Jestes wyuzdana z uczuc puszczalska dupa, ktora co noc pcha się na innego..!

Obudziłam się dzis  otworzyłam... teksty

obojetnoscii dodano: 15 czerwca 2015

Obudziłam się dzis, otworzyłam oczy i obróciłam się na prawy bok.. A Ciebie juz nie bylo. Zniknąłeś tak szybko jak dym papierosowy wydobywający się z mych ust. Zamykam oczy zagłębiam sie w swoje myśli, po czym otwieram je ponownie i zauważam jakie bledy popełniłam. Trudne jest zdać sobie sprawę z tego, ze Ciebie juz nie ma. Choc sie tak bardzo starałam naprawić to wszystko, wszystko to trwalo chwilę.. Ta chwila byla ulotna jak zerwane platki róż unoszące się na wietrze. Boli to boli zbyt bardzo, zbyt bardzo aby się poddać. Nie mam juz nic do stracenia, wiec będę walczyc choćby moje stopy miały stapac po rozżarzonych kamieniach, choćby moje kolana byly pozdzierane do krwi... Nie zawrócę, choćbym miała przegrać walkę nie boje się. Tak jestem zwycięzcą, ponieważ podjelam sie tej walki i nie wazne jest to czy przegralam. / By obojetnoscii

Nie warto poświęcać komuś czas... teksty

obojetnoscii dodano: 15 czerwca 2015

Nie warto poświęcać komuś czas, jesli ta osoba nie angażuje się w to na 100%. Popelniamy różne bledy w zyciu i ilekroć sobie o nich przypominamy powinniśmy wyciągać z nich wnioski, czasem mówimy różne rzeczy fakt. Lecz tutaj słowa nic nie znaczą. Czyny wlasnie to czyny pokazują nam starania człowieka. W dzisiejszych czasach każdy potrafi tylko pięknie mówić

Nie wiń mnie za brak entuzjazmu na... teksty

obojetnoscii dodano: 26 maja 2015

Nie wiń mnie za brak entuzjazmu na twój widok, Ty to sprawiłeś, nauczyłeś mnie być obojętną. Codziennie widząc brak zainteresowania we mnie, kiedy tak bardzo potrzebowałam twej bliskości. Zrywając kontakt doprowadziłeś do totalnego rozpadu naszego związku, nas samych- poprzez brak zaufania do mej osoby, zarzutów. Doszukiwania się w czymś, czegoś co nigdy nie miało miejsca. I nagle wracasz jakby nigdy nic się nie stało, kiedy ułożyłam sobie życie, kiedy zdążyłam zapomnieć. Ty pojawiasz się i oczekujesz ode mnie tego, bym była twoja. To żałosne.... Przykra nieodwzajemniona miłość, tak jak moja jakiś czas temu. Potrzebujesz mnie Tylko bym sprawiała Ci przyjemność fizyczną "SEKS" oczekujesz, że rzucę się tobie w ramiona.?! Zbyt łatwe, a ja nie jestem już podatna na twe wpływy. Więc otwórz drzwi, wyjdź. Zamknij je i nie wracaj.

Zwykle zastanawiam się nad tym co... teksty

obojetnoscii dodano: 26 maja 2015

Zwykle zastanawiam się nad tym co czują inni ludzie. Nie zastanawiam sie już nad tym co czuję ją, choć nie raz zadawałam sobie pytania. Czego chce od życia, jak chcę by inni mnie traktowali. Dziś już wiem, ze nie zależnie od tego ile posiadasz, jak dobry w czymś jesteś.. Ludzie zrobią wszystko by powinęła Ci się noga. Najbardziej boli to gdy chce tego osoba, którą wspierałaś, podtrzymywałaś na duchu, trzymałaś za rękę gdy zapadała się w przepaść. A gdybym tak, wcześniej mogła wiedzieć, że tak się wydarzy. Czy zapobiegłam bym krzywdom, ktore mi się przytrafiły.?! Czy zapobiegłabym tylu łżą spływającym po śniadych policzkach. Jak długo będzie trwać to cale przedstawienie.? I ile jeszcze zdołam wytrzymać.

Psychologowie twierdzą  że szukanie... teksty

obojetnoscii dodano: 2 maja 2015

Psychologowie twierdzą, że szukanie miłości polega na odpowiednim wyczuciu czasu. Często bowiem.. znajdujemy właściwą osobę w niewłaściwym czasie.

Nie jest wcale przystojny  bogaty ani... teksty

obojetnoscii dodano: 2 maja 2015

Nie jest wcale przystojny, bogaty ani szczególnie błyskotliwy, ale dostrzegłam w nim coś, na czym mi zależy. Kobiety często widzą rzeczy, których żaden facet nie dostrzega.

Cisza boli bardziej  niż najgorsze... teksty

obojetnoscii dodano: 1 maja 2015

Cisza boli bardziej, niż najgorsze wypowiedziane słowa prosto w twarz.

Choćbyś bardzo tego pragnęła  tak... teksty

obojetnoscii dodano: 27 kwietnia 2015

Choćbyś bardzo tego pragnęła, tak z całych sił. Przykro mi ale juz nigdy nie będziesz z nim!;-)

Skłamałabym gdybym powiedziała... teksty

obojetnoscii dodano: 19 kwietnia 2015

Skłamałabym gdybym powiedziała, że nic do Ciebie nie czuje. Zasypiam przy tobie wtulając sie w Ciebie, gdy Ty tak czule mnie obejmujesz. W końcu gdy odparłam, ze to koniec chcąc zapomnieć tyle wspomnień z toba. Nagle Ty okazałeś uczucia. Jednak to prawda co mówią inni " docenisz jesli stracisz" mimo, ze Ty nie straciłeś. Choc dryfowaliśmy na tratwie końca, chwialiśmy sie na krańcu przepaści, poczułeś, ze mnie stracisz dlatego tak bardziej sie teraz starasz niż wtedy kiedy nasze usta się dotknęły. /obojetnocii

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV