głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niierealna A w oczach miał takie coś czego nie da określić się słowem. Coś co znaczyło dla Niej więcej niż ciepła gwieździsta noc i słoik nutelli na własność. Lepiej kocha

niierealna

niierealna.moblo.pl
A w oczach miał takie coś czego nie da określić się słowem. Coś co znaczyło dla Niej więcej niż ciepła gwieździsta noc i słoik nutelli na własność.
A w oczach miał takie coś czego... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

A w oczach miał takie coś, czego nie da określić się słowem. Coś, co znaczyło dla Niej więcej niż ciepła gwieździsta noc i słoik nutelli na własność.

Lepiej kochać a potem płakać.... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.

A gdy przechodzisz wyciągam... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

A gdy przechodzisz, wyciągam uśmiech z kieszeni. W końcu nie możesz się dowiedzieć jak naprawdę jest mi bez Ciebie.

wiesz już że jest to ten jedyny... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

wiesz już, że jest to ten jedyny człowiek, którego chcesz całować przez resztę swojego życia. czujesz się, jakbyś dostała fascynujący prezent. chce Ci się śmiać i płakać, bo jesteś taka szczęśliwa, że go znalazłaś. i tak przestraszona, że za chwilę go stracisz.

to uczucie. ten moment kiedy... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

to uczucie. ten moment, kiedy całujesz kogoś, a wszystko dookoła zasnuwa się mgłą. i skupiasz się na tym, co jest między Tobą i tą drugą osobą.

 Myślisz że to racjonalne... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

- Myślisz, że to racjonalne, leżeć na betonie, kiedy z nieba wali gradem, a lada chwila rozpęta się burza z prawdziwego zdarzenia ? - Stul pysk i ciesz się chwilą.

Słyszę znajomy dźwięk  telefon... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

Słyszę znajomy dźwięk - telefon oznajmia odbiór wiadomości. Podchodzę, podnoszę go, z każdą chwilą czuję większe napięcie, myśli po głowie krążą- może to od Ciebie. Gdy wiadomość się wyświetla czuje już tylko zawód, znowu proponują mi darmowe minuty.

 zasługujesz na kogoś lepszego...... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

- zasługujesz na kogoś lepszego... - chodzi Ci o tych wszystkich, którzy pisali mi wiersze i podrzucali do torebki, dawali kwiatki zrywane w parku, śpiewali piosenki o miłości próbując patrzeć w oczy, twierdzili, że jestem najpiękniejsza i najzabawniejsza? I z zazdrości nie pozwalali swoim kumplom rozmawiać ze mną i przynosili mi kawę, gdy miałam gorszy dzień, zapraszali na wyjazdy, do kina i na spacer? I lali się ze mną wodą z fontanny i szukali dla mnie tęczy? No to mamy problem bo ja kocham Ciebie, dupku.

Ona nie przypominała... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzeniem darowuje natchnienie. Nie była podobna do nocy gwieździstej ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

Mogę?  Ale coo?  No zakochać się... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

Mogę? - Ale coo? - No zakochać się w Tobie. W twoich brązowych oczach, włosach, oddechu ... - Nie wiem. - No zgódź się! Proszę! - Dobrze, ale pamiętaj: nie mogę odejść w zapomnienie!

Wiesz co ci powiem? Gdy wstaję rano... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

Wiesz co ci powiem? Gdy wstaję rano wcale o tobie nie pamiętam i nie zastanawiam się co robisz, w szkole zawsze się śmieję. Wystarczy że zrobi się ciemno i przyjdą godziny które zawsze spędzałam z tobą, a jestem zupełnie kimś innym. Sobą..

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie... teksty

niierealna dodano: 22 grudnia 2010

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną? Na telefonie ma ustawiony na niego inny dzwonek - innych nie musi odbierać,- za godzinę - w przypływ furii - usuwa jego numer,każde zdjęciei wrzeszczy nieznośnym szeptem,że ma go w dupie.Jego i całą tą zasraną miłość.Potem wszystko wpisuje od nowa, przecież zna te numery na pamięć, a zdjęcia są w koszu - łatwo je przywrócić. Nie ma na nic ochoty. Jest bezwładna, on odbiera każdy element jej tożsamości. Staje się zwykłą szarą myszką, chociaż przy ludziach tak doskonale udaje

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV