głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niierealna Udaję że dotykam chmur wystawiając ręce za szybę pędzącego w oparach miejskich spalin samochodu. przyjaźń często kończy się miłością ale miłość przyjaźnią nigdy

niierealna

niierealna.moblo.pl
Udaję że dotykam chmur wystawiając ręce za szybę pędzącego w oparach miejskich spalin samochodu.
Udaję  że dotykam chmur... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

Udaję, że dotykam chmur, wystawiając ręce za szybę pędzącego w oparach miejskich spalin samochodu.

przyjaźń często kończy się... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

przyjaźń często kończy się miłością, ale miłość przyjaźnią nigdy.

A on wygląda jak milon dolarów. Ma... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

A on wygląda jak milon dolarów. Ma jasne oczy i ten piepszony dołek w policzku, który tak kocham. Wyglądem przypomina samego Brata Pita. Choć nie, co ja mówie. On jest dużo przystojnieszy od Brata, oo tak. Nie wiem co najbardziej mnie zachwyca w nim. Ale to chyba jego uśmiech. Jest boski. Nawet kolesie, którzy reklamują płyny do płukania ust nie uśmiechają sie tak jak on. Mogłabym powiedzieć, że jest moim księciem z bajki, lecz tak nie powiem, bo każda bajka się kiedyś musi skończyć. A ja nie chce, aby ta sie skończyła. Hmm.. więc powiem, że jest chłopakiem moich marzeń.

nie potrafiła opanować gwałtownego... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

nie potrafiła opanować gwałtownego bicia serca , kiedy ją dotykał . nie umiała powstrzymać się przed szukaniem go wzrokiem . nie potrafiła usunąć go z myśli . lubiła z nim być , podobało jej się to , jak się przy nim czuła , uwielbiała jego milczenie i jego słowa .

Opowiadałam ci o chłopaku  który... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

Opowiadałam ci o chłopaku, który mnie zranił, który wybrał inną, nie wartą jego, który złamał każde dane słowo. W skupieniu słuchałeś i z niedowierzaniem kiwałeś głową. Gdy skończyłam skwitowałeś: "Co za skurwiel!". Szkoda, że nie domyśliłeś się, że w tej historii zamieniłam tylko twoje imię na inne.

Oto najkrótsza i najpiękniejsza... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

Oto najkrótsza i najpiękniejsza bajka, jaką kiedykolwiek słyszałam: Była sobie raz młoda dziewczyna, która zapytała pewnego chłopca, czy chciałby ją poślubić. Chłopiec odpowiedział: Nie! Dziewczyna żyła szczęśliwie, bez prania, gotowania, prasowania... Często spotykała się z przyjaciółmi, spała, z kim chciała, zarabiała na siebie i wydawała pieniądze, na co chciała... KONIEC! Problem jest w tym, że nikt nigdy w dzieciństwie nam nie opowiadał takich bajek. Za to wsadzili nas w bagno po uszy z tym cholernym księciem z bajki..

Między kobieta a mężczyzną nie ma... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

Między kobieta a mężczyzną nie ma przyjaźni. Jest miłość, pożądanie, namiętność, uwielbienie, podziw, szacunek, respekt, wrogość, zależność, obojętność, pogarda i tak do usranej śmierci, tylko nie przyjażń, ku*wa nie przyjaźń.

poprosze o taki wielki tir... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

poprosze o taki wielki tir czekooolady. - to juz tabliczka nie wystarczy ? - nie dzisiaj

   Za co nie mówisz mi codziennie:... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

`- Za co nie mówisz mi codziennie: "Kocham Cię" ? - Widzisz Skarbie . Jeśli będziesz codziennie jadła schabowego to Ci się znudzi, prawda? ;D

 Co pani tu robi o tej porze ?!  Nie... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

-Co pani tu robi o tej porze ?! -Nie widzi pan?-odpowiedziała podnosząc głowę. -Płaczę -Ma pani upoważnienie?! -Nie.Płaczę bez upoważnienia

spotkałam księcia z bajki ..   i... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

spotkałam księcia z bajki .. - i co? - okazał się przereklamowany ..

  Chciałabym być wiedźmą  albo... teksty

niierealna dodano: 20 grudnia 2010

- Chciałabym być wiedźmą, albo chociaż czarodziejką ! - Dlaczego - Zrobiłabym eliksir zapomnienia i miłości.! Najpierw dałabym Ci eliksir zapomnienia, zapomniałbyś o Niej, a gdybyś wypił eliksir miłości, kochałbyś mnie tak jak ja Ciebie! - czyli jak ? - bezgranicznie. mocno !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV