głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka Wkurwiamy się wzajemnie jeździmy sobie po ego działamy na nerwy i ranimy setki razy każdego dnia ale nie możemy żyć osobno nie dalibyśmy rady. Jesteś skurwysyne

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
Wkurwiamy się wzajemnie jeździmy sobie po ego działamy na nerwy i ranimy setki razy każdego dnia ale nie możemy żyć osobno nie dalibyśmy rady.
Wkurwiamy się wzajemnie  jeździmy... teksty

niecalkiemludzka dodano: 12 luty 2011

Wkurwiamy się wzajemnie, jeździmy sobie po ego,działamy na nerwy i ranimy setki razy każdego dnia, ale nie możemy żyć osobno, nie dalibyśmy rady.

Jesteś skurwysynem  typowym... teksty

niecalkiemludzka dodano: 12 luty 2011

Jesteś skurwysynem, typowym skurwysynem i wiesz, chyba to właśnie sprawia, że tak bardzo Cię chcę.

I wtedy chciałabym Ci powiedzieć... teksty

niecalkiemludzka dodano: 12 luty 2011

I wtedy chciałabym Ci powiedzieć 'to się pierdol',ale nie umiem, mówię grzeczne 'aha' i Ty pewnie nawet nie zdajesz sobie sprawy co naprawdę chcę powiedzieć. Nie możesz tego wiedzieć, bo Ty nigdy nie rozumiałeś ile dla mnie znaczysz. /skins

Jest ciężko  wiem  bo życie jest... teksty

niecalkiemludzka dodano: 11 luty 2011

Jest ciężko, wiem, bo życie jest okrutne, świat nie jest sprawiedliwy, 99% facetów albo jest skurwielami albo Cię nie chcą, serce nie goi się w 15 minut,a miłość jest zbyt trudna,żeby miała szanse przetrwać i nawet najlepsza przyjaźń nie jest w stanie jej zastąpić.

Wiem że to banalne  ale kocham Cie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 11 luty 2011

Wiem że to banalne, ale kocham Cie cały czas, wraz z każdym uderzeniem serca.

Wiem że nie mogę od Ciebie niczego... teksty

niecalkiemludzka dodano: 11 luty 2011

Wiem,że nie mogę od Ciebie niczego oczekiwać, przecież tylko Marylin Monroe z plakatu na mojej ścianie, widziała co robiliśmy kiedy zostawili nas samych.

Tydzień temu poznałam swoją drugą... teksty

niecalkiemludzka dodano: 10 luty 2011

Tydzień temu poznałam swoją drugą połówkę, jest po prostu stworzony dla mnie i wszystko byłoby takie proste gdyby nie to,że 3 lata wcześniej poznałam Ciebie.

Kocham te dni.W szkole ostry... teksty

niecalkiemludzka dodano: 10 luty 2011

Kocham te dni.W szkole ostry zapierdol, a ja wracam do domu o 3 nad ranem niezbyt trzeźwa.Rozrzucam ubrania po całym pokoju, papierosy po biurku i zostawiam filiżanki z niedopitą kawą na parapecie.Śpię jakieś 14 godz w całym tygodniu,mimo to nie czuję zmęczenia.W biegu pije,chodzę do szkoły,jem, rozmawiam, nawet śpię. Mam złą passe zarówno w szkole jak i w domu.Mimo wszystko kocham to tak bardzo, że jeszcze wydaje mi się że ogarniam. Bo Oni ciągle są ze mną.

Nie wiem już co Cię tak do mnie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 10 luty 2011

Nie wiem już co Cię tak do mnie ciągnie, czy to po prostu ja czy fakt, że masz z kim wychodzić na papierosa.

masz wspaniałe wpisy. wspaniałe  wspaniałe wspaniałe    wszystkie   teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: masz wspaniałe wpisy. wspaniałe, wspaniałe,wspaniałe ;* wszystkie;* do wpisu 9 luty 2011
Odkąd Cię poznałam wiedziałam w... teksty

niecalkiemludzka dodano: 9 luty 2011

Odkąd Cię poznałam wiedziałam w co się pakuje. Wiedziałam,że muszę być silniejsza od Ciebie, że nie wolno mi się pod żadnym pozorem zaangażować i broń Boże zakochać. Obiecałam to sobie i trwam w tym postanowieniu, bo znam Cię, wiem że jeśli je złamie to nigdy już nie będę mieć dość sił żeby znów zebrać serce z podłogi.

Wielkie dresy  kaptur na głowie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 9 luty 2011

Wielkie dresy, kaptur na głowie, dobra nawijka i równie dobre perfumy, papieros w dłoni i przepite oczy, tak bardzo przypomina mi Ciebie, że muszę Go mieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV