głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
niecalkiemludzka wiem ale pozwala życ tak naprawdę. Kochać najmocniej marzyć najwięcej wybaczać najczęściej. Idziemy korytarzem trzymając się za ręce wychodzimy zza rogu wprost

niecalkiemludzka

niecalkiemludzka.moblo.pl
wiem ale pozwala życ tak naprawdę.
wiem ale pozwala życ tak naprawdę. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: wiem,ale pozwala życ tak naprawdę. do wpisu 9 marca 2011
   teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ;* do wpisu 9 marca 2011
    teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ;** do wpisu 9 marca 2011
   teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: ;* do wpisu 8 marca 2011
Kochać najmocniej  marzyć... teksty

niecalkiemludzka dodano: 8 marca 2011

Kochać najmocniej, marzyć najwięcej, wybaczać najczęściej.

Idziemy korytarzem trzymając się za... teksty

niecalkiemludzka dodano: 8 marca 2011

Idziemy korytarzem trzymając się za ręce, wychodzimy zza rogu wprost w tłum zazdrosnych,gapiących się na nas niuni. Wtedy on obejmuje mnie ramieniem i przyciąga do siebie najbliżej jak się da nie zwalniając przy tym kroku. I czuję wtedy,że z Nim naprawdę jestem sobą, że mogę wszystko,że nie ma nic co by nas powstrzymało, że razem jesteśmy kuloodporni.

Trochę za wysoki i trochę za chudy... teksty

niecalkiemludzka dodano: 8 marca 2011

Trochę za wysoki i trochę za chudy jest. Jego dłonie są wieczne zimne i rozwalone przez kolejne ustawki. Nigdy nie czeka na mnie ani przed ani po lekcjach, zawsze to ja muszę go szukać. W jego wyglądzie nie ma niczego co charakteryzuje przystojnych facetów, szczerze mówiąc to średnio ładny typ z niego. Chodzi w dresach i ma parę blizn na twarzy. Nabija się z wielkich słów i poważnych rozmów. Nigdy nie ma pieniędzy, codziennie pożycza ode mnie, na fajki,batona czy pepsi. Zdecydowanie za często ma na mnie wyjebane, myśli tylko o tym jakby mnie tu zaliczyć,w ogóle zawsze gdy mnie widzi włącza mu się zajawka na seks. Wkurwia mnie nawijaniem o swojej byłej, która jest dla niego niemalże ideałem. Mówią,że samotnik z niego,że chodzi własnymi drogami. Może wydaje się to dziwne, ale dla mnie jest idealny i może wydaje to śmieszne, ale codziennie dziękuje Bogu,że Go poznałam.

Jestem przy tobie i w tobie i w... teksty

niecalkiemludzka dodano: 8 marca 2011

Jestem przy tobie i w tobie i w twojej głowie, i wiem co robię,gdy puszczam obie dłonie w obieg I czuję jak pulsuje twój krwioobieg.< 3 / Fokus

dokładnie tak. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: dokładnie tak. do wpisu 8 marca 2011
Kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa... teksty

niecalkiemludzka dodano: 8 marca 2011

Kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa. Dupek z Ciebie. I chuj. Skurwysyński, egoistyczny chuj.

Nie  proszę Cie  nie namawiaj mnie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 8 marca 2011

Nie, proszę Cie, nie namawiaj mnie więcej, widzisz przecież że od roku nie robię nic innego poza wyniszczaniem się, widzisz,że jestem już na granicy, nie mogę zacząć z Toba ćpać, nie proś mnie, nie mogę się wykończyć, wciąż czekam na jego powrót przecież.

Jesteś zimny  oboje jesteśmy  nie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 8 marca 2011

Jesteś zimny, oboje jesteśmy, nie zależy nam i mamy wyjebane, zapewniamy sobie tylko trochę rozrywki i produkujemy wspomnienia, ale wiesz przeraża mnie fakt że, kiedykolwiek mogłoby Cię zabraknąć w moim życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV