głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
o i to tez moje . teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: o i to tez moje . do wpisu 7 marca 2011
Miłość.Nigdy nie zrozumiesz co tak... teksty

niecalkiemludzka dodano: 7 marca 2011

Miłość.Nigdy nie zrozumiesz co tak naprawdę oznacza to słowo,dopóki nie wpadniesz na odpowiednią osobę.Dopiero wtedy gdy latami,przez głowę będą przemykać Ci te same myśli,o tej samej osobie, gdy w każdej chwili będziesz gotowa rzucić wszystko i wyjechać z Nim do Meksyku choćby za 30 minut.Gdy sama dojdziesz do tego, ze bez słowa byłabyś w stanie oddać lub stracić dla Niego wszystko, a po 2,8,15 latach pragniesz go jeszcze bardziej i głębiej niż na początku, chociaż myślałaś ze to niemożliwe. Tak, wtedy dopiero ewentualnie można przypuszczać,że kochasz naprawdę.

serie nagłych uderzeń ciepła pod... teksty

niecalkiemludzka dodano: 7 marca 2011

serie nagłych uderzeń ciepła pod pępkiem - samobójczo Ci uległa jestem./ Nosowska < 3

I znowu będziemy na próżno czekali... teksty

niecalkiemludzka dodano: 7 marca 2011

I znowu będziemy na próżno czekali na cud, marnowali czas, zużywali serca i rozstaniemy się. / Haruki Murakami

Słoń!    3 teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: Słoń! < 3 do wpisu 7 marca 2011
moje chyba ? teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: moje chyba ? do wpisu 6 marca 2011
Przestać bać się ciemności  nie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 marca 2011

Przestać bać się ciemności, nie wydawać tyle na fajki, zacząć się w końcu wysypiać, doceniać przyjaciół, więcej czytać, olać fałszywych idiotów, nauczyć się zajebiście dobrze gotować, przestać pic, oszczedzac,być śmielszą, nie bać się, wypowiadać głośno swoich myśli, pogodzić się z matką,wybudować sobie w końcu ten pieprzony,własny dom w stylu retro, przestać Cię kochać. Tak, to moja lista rzeczy których nigdy nie dokonam.

wierze i niewierze  dużo zależy od tego jakie to marzenie jest. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: wierze i niewierze, dużo zależy od tego jakie to marzenie jest. do wpisu 6 marca 2011
A jebać przyrzekanie  narzekanie... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 marca 2011

A jebać przyrzekanie, narzekanie jebać, czysta z lodem, chilli z miodem tego mi potrzeba./Sobota

Dają nam jeszcze góra miesiąc... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 marca 2011

Dają nam jeszcze góra miesiąc,uważają,że jedyne co nas łączy to miłość do melanży,papierosów i atrakcyjnych przedstawicieli płci przeciwnej. A więc pokażmy im jak bardzo się mylą, przejdźmy przez to,mając wyjebane na ich wszystkich, chodźmy nadal do tych klubów i zachowujmy się nieprzyzwoicie w miejscach publicznych. Bądźmy razem, chodźmy za rękę, korytarzami tak zajebiście pewni siebie jak do tej pory, kłóćmy się tak,że słychać nas na pół osiedla, nadal bądźmy najbardziej obgadywaną i znaną parą w szkole, upijajmy się, wagarujmy, jedzmy w barach , przedstawiajmy się kolejnym swoim znajomym.Po prostu róbmy to co robimy,miejmy w dupie te same osoby co zwykle, zamknijmy im pyski, pokażmy im,że nic nie wiedzą, no dajesz,oboje kochamy wyzwania, przecież damy radę,prawda?

Lubię zjeść z Tobą dobry obiad a... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 marca 2011

Lubię zjeść z Tobą dobry obiad a potem zapalić papierosa. Oglądać wieczorem jakiś film i nie wiedzieć o co w nim chodzi, bo Ty nie możesz przestać mnie całować. Uwielbiam dostawać od Ciebie czekoladę, nawet gdy zjadasz z niej o wiele więcej ode mnie. Kocham kiedy całujesz mnie w czoło, to tak jakbyś mówił mi jak ważna dla Ciebie jestem. Wiem doskonale, że to wszystko niebawem się skończy, że któreś z nas to spierdoli tak perfekcyjnie,że nie będzie do czego wracać, ale wiem tez,że nigdy nie będę mieć o to żalu do Ciebie, zbyt wiele cudownych wspomnień Ci zawdzięczam.

Otwórz mi okno  otwórz mi drzwi  a... teksty

niecalkiemludzka dodano: 6 marca 2011

Otwórz mi okno, otwórz mi drzwi, a najlepiej to otwórz na mnie Twoje serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV