głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nie.bylbym.tu.soba Uwol­nić się od WCZO­RAJ które przez cały czas nas śledzi i skreśla TE­RAZ a prze­de wszys­tkim nie da­je szan­sy JUTRZE . Sta­ram się żyć każdym dniem cie­szyć

nie.bylbym.tu.soba

nie.bylbym.tu.soba.moblo.pl
Uwol­nić się od WCZO­RAJ które przez cały czas nas śledzi i skreśla TE­RAZ a prze­de wszys­tkim nie da­je szan­sy JUTRZE .
Uwol­nić się od  WCZO­RAJ... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 29 lipca 2012

Uwol­nić się od "WCZO­RAJ" , które przez cały czas nas śledzi i skreśla "TE­RAZ", a prze­de wszys­tkim nie da­je szan­sy " JUTRZE".

Sta­ram się żyć każdym dniem... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

Sta­ram się żyć każdym dniem, cie­szyć się tym, co przy­nosi. Myśleć o tym, co dob­re, a nie złe. Bo tak jest łat­wiej. Nie przej­mo­wać się tym, co było, ani tym, co mnie jeszcze cze­ka. Wiado­mo, że to nie jest pros­te. Ale nie wy­biegam da­leko w przyszłość, naj­da­lej o dzień, dwa. Żyję chwilą. Dużo przeszedłem i to mnie nau­czyło, że nie war­to wszys­tkiego pla­nować. Życie i tak pisze swój włas­ny sce­nariusz.

Czy nie masz wrażenia  że... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

Czy nie masz wrażenia, że mar­nu­jesz te­raźniej­szość na rzecz przyszłości, którą i tak nie umiesz się cieszyć?

Wiem  że patrzysz z góry i to ty... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

Wiem, że patrzysz z góry i to ty karasz mnie za każdy popełniony błąd..

Spójrz w lustro i odpowiedz sobie na... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

Spójrz w lustro i odpowiedz sobie na pytanie kim teraz jesteś beze mnie?

Jak napiszę że tęsknię to będzie... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

Jak napiszę że tęsknię to będzie banał..

Nie mogę po prostu odejśc i... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

Nie mogę po prostu odejśc i zostawić całe życie za sobą. Całe dotychczasowe życie, które pomimo tego że niesamowicie mnie rani podarowało mi największy skarb. Dało mi wiele cudownych chwil, milion słodkich słów. Dało mi tak wiele, a ja w jednej chwili to straciłem, z własnej głupoty. Pozwoliłem odejść szczęściu. Rozjebałem wszystko co ważne. Chcę wycofać się jak najdalej stąd, by o tym nie pamiętać, by do tego nie wracać. Nie wychodzi mi to, nie potrafie.

Paradoks: zrezygnować z miłości  z... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

Paradoks: zrezygnować z miłości, z dziewczyny, ze szczęścia, dla zasad, które miłość łamała, nie móc zapomnieć o Niej, dostrzec w końcu zmiany w jej zachowaniu, liczyć na powrót, w międzyczasie stać się dokładnie tą samą osobą , którą niedawno ona jeszcze była a od której się uwolniła .

  Z góry na dół  jak z jedenastego... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

" Z góry na dół, jak z jedenastego piętra, ty znasz to uczucie pękniętego serca. "

Podchodzę pod Jej dom  nic nie... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

Podchodzę pod Jej dom, nic nie czuję, nogi same mnie prowadzą, łapie za klamkę, w kuchni widzę Jej mamę, te uderzające podobieństwo, ten sam błysk w oczach, odwraca sie w moją stronę, uśmiecha się, po chwili jest już obok mnie gładząc po policzku. Zejdź za godzinę na dół, przygotuję coś na obiad-słyszę. Nawet nie mam ochoty odpowiadać. Łapie ostatni oddech kiedując sie w stronę schodów, znikam za drzwiami pokoju, który daje mi tak wiele, zachowuje się tak jakby zaraz miała tu wejść. Ale to tylko chwilowe zapomnienie, odpalam laptopa, puszczam Naszą piosenkę, biorę Jej zdjęcie, bluzę, siadam na ziemi. Potrafię przesiedzieć tak kilka godzin. Jej rodzina już się do tego przyzwyczaiła, nikt nie śmie mi przeszkadzać. Schodzę na dół, siadam w salonie wraz z Jej ojcem, chwilowa rozmowa tak naprawde o niczym. Wychodzę umierając kolejny raz.

Podchodzę do Twojej szafki  wkładam... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

Podchodzę do Twojej szafki, wkładam kluczyk, pierwsze co zauważam to Nasze zdjecie i wielkie serce, kilka książek, zeszytów, kosmetyki, mój T-shert. Chciałbym ją zamknąć i wrócić na lekcje, jednak nie mogę, wyciągam rękę po łańcuszek wiszący na drzwiczkach, wszystko pachnie Tobą, Otwieram plecak by jednym ruchem wrzucić do środka zawartość Twojej szafki, jednak nie potrafię, po kolei sięgam po każdy przedmiot wkładając delikatnie między moje książki, nie mam sił oddychać, opieram się o ścianę, wszystko ląduje na ziemi. Już niedługo ktoś inny zajmie Twoje miejsce w szkolnej ławce, w kolejce po frugo, lecz nigdy w moim sercu..

wiem  że nie jest łatwo ze mną... teksty

nie.bylbym.tu.soba dodano: 28 lipca 2012

wiem, że nie jest łatwo ze mną wytrzymać, ale tylko Ty potrafisz robić to tak perfekcyjnie.
Autor cytatu: jaraj.sie.mna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV