głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
needyoou czegoś mi brakuje. za czymś tęsknie. albo za kimś. brakuje mi chyba osoby która by mnie przytuliła. nie mam takiej osoby. być może brakuje mi osoby która się je

needyoou

needyoou.moblo.pl
czegoś mi brakuje. za czymś tęsknie. albo za kimś. brakuje mi chyba osoby która by mnie przytuliła. nie mam takiej osoby. być może brakuje mi osoby która się jeszcze n
czegoś mi brakuje. za czymś... teksty

needyoou dodano: 9 marca 2012

czegoś mi brakuje. za czymś tęsknie. albo za kimś. brakuje mi chyba osoby, która by mnie przytuliła. nie mam takiej osoby. być może brakuje mi osoby, która się jeszcze nie zjawiła w moim życiu? taka tęsknota też istnieje. za osobą, której jeszcze nie ma. chcę by ktoś zapełnił tę pustkę, bo rzeczy już tego nie zapełniają. nic mi nie dają. mam taką dziurę w sercu, z napisem 'pustka' a pod spodem 'czekam na Ciebie'... brakuje mi Ciebie. tak po prostu. osobo, która masz się zjawić w moim życiu, zrób to teraz. najlepiej. bo ja dłużej już czekać nie będę.

Nagle nowy dzień nie przynosi... teksty

needyoou dodano: 8 marca 2012

Nagle nowy dzień nie przynosi smutku. Szczęścia też nie, ale widzę błysk nadziei w swoich oczach.. Właśnie sobie myślę: "Powinno być dobrze Klaudio. To chyba koniec Twoich cierpień."

genialne. teksty needyoou dodał komentarz: genialne. do wpisu 8 marca 2012
   teksty needyoou dodał komentarz: ;) do wpisu 8 marca 2012
cześć  nie ogarniam. teksty

needyoou dodano: 7 marca 2012

cześć, nie ogarniam.

Każdy dzień jest taki sam.... teksty

needyoou dodano: 7 marca 2012

Każdy dzień jest taki sam. Ustawiony schemat. Nic nowego. Chwilami śmiech, chwilami łzy. A ja wciąż stoję w jednym punkcie i nie mogę postawić kroku ani do przodu, ani do tyłu. Wpadam w coraz większy obłęd, jakbym żyła w innym świecie.

Patrzyła w postać przed sobą i... teksty

needyoou dodano: 7 marca 2012

Patrzyła w postać przed sobą i czuła odrazę. Ból. Lustro pokazywało potwora, nie człowieka. Niezdolna oderwać wzroku od jego błękitnych oczu pomyślała, że tak właśnie muszą wyglądać oczy zabójcy: nie ciemne jak grzech, nie czerwone niczym piekielne ognie, nie pełne rojącego się robactwa, lecz kojące, niebieskie. A może tylko jej się wydawało. Patrzyła się sobie w oczy i nie potrafiła się w nich odnaleźć. To nie tak, nie z takim spojrzeniem się urodziła. Nie z tym grymasem na twarzy. Nie chowając się pod grzywką. Nie patrząc na podłogę, by nikt nie mógł niczego zobaczyć w tych obrzydliwie uspokajających patrzałach.

menda co ładna    teksty needyoou dodał komentarz: menda co ładna ;* do wpisu 7 marca 2012
Co ty od niego chcesz? Żeby ci... teksty

needyoou dodano: 6 marca 2012

Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.

A ja wciąż się uśmiecham.... teksty

needyoou dodano: 6 marca 2012

A ja wciąż się uśmiecham. Zagryzam wargi i idę przed siebie. Bo ludzie, mający na celu moje nieszczęście nie są warci moich przeszklonych źrenic, o łzach nie wspominając.

Mam Cię wszędzie  pod ukrytymi... teksty

needyoou dodano: 5 marca 2012

Mam Cię wszędzie, pod ukrytymi myślami, zamkniętymi powiekami, w niewypowiedzianych słowach i każdym oddechu, szeleście suchych dłoni, jesteś nawet tam gdzie Cię nie ma, nigdy nie było i tak naprawdę nigdy nie będzie.

Nie ma nic gorszego niż stracić... teksty

needyoou dodano: 5 marca 2012

Nie ma nic gorszego niż stracić szansę na coś, co mogło zmienić twoje życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV