głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nat.xd tak naprawdę to cały czas czekam tylko na Ciebie. Nie obchodzi mnie nikt inny pragnę tylko ciebie chce widzieć twoje oczy i czuć twoje perfumy. Pomimo tego ile

nat.xd

nat.xd.moblo.pl
tak naprawdę to cały czas czekam tylko na Ciebie. Nie obchodzi mnie nikt inny pragnę tylko ciebie chce widzieć twoje oczy i czuć twoje perfumy. Pomimo tego ile krzy
tak naprawdę to cały czas czekam... teksty

nat.xd dodano: 27 lipca 2013

tak naprawdę to cały czas czekam tylko na Ciebie. Nie obchodzi mnie nikt inny, pragnę tylko ciebie, chce widzieć twoje oczy i czuć twoje perfumy. Pomimo tego ile krzywd mi wyrządziłeś to cały czas Ci wybaczam i ufam. Czy to normalne? / jamaica.

To jest nienormalne. Tęsknie za... teksty

nat.xd dodano: 27 lipca 2013

To jest nienormalne. Tęsknie za Tobą za każdym razem, gdy oddycham. Potrzebuję Cię przy sobie, gdy tylko moje serce zaczyna bić. To nie jest zwyczajne uczucie, zaczęłam się go bać, bo ono sprawia, że jesteś jedyną rzeczą w którą wierzę. Nie powinnam, ale będę czekała na Ciebie do samego końca, chociaż wiem, że od dawna nie mam na co czekać. Zastanawiam się jak ja mam przetrwać bez twojej miłości, przecież to Ty utrzymywałeś mnie przy życiu. Te szalone myśli wprowadzają mnie w obłęd, czuje, ze wariuje. Porównuje Cię z narkotykiem, który nadal czuje w swoich żyłach, jesteś jak mój upragniony raj, który staram się odszukać. No dalej, ogłoś światu jak bardzo jestem słaba, bo odczuwam znowu ta pieprzoną tęsknotę. Tym razem Cię nie powstrzymam przed upokorzeniem mnie, nie. Tej miłości się nie wstydzę, mimo, że jest toksyczna bo zabija precyzyjnie każdego dnia i zabrudzona twoimi żałosnymi kłamstwami. Przed głupotą i błędami życiowymi nie ucieknę. Nie ucieknę przed sercem i sumieniem.

“Myślę o tym wszystkim i palę... teksty

nat.xd dodano: 27 lipca 2013

“Myślę o tym wszystkim i palę, palę, palę.”

On już nie napisze. Zrób coś dla... teksty

nat.xd dodano: 27 lipca 2013

On już nie napisze. Zrób coś dla siebie, połóż się spać i śnij o kimkolwiek innym. On nigdy nie napisze.

Po raz kolejny się na tobie... teksty

nat.xd dodano: 27 lipca 2013

Po raz kolejny się na tobie zawiodłam, ale pomimo tego nadal nie potrafię z ciebie zrezygnować. Nadal mam nadzieje, że przemyślisz wszystko i spróbujesz, spróbujesz ze mną. Przyjedziesz niespodziewanie do mnie i powiesz mi jak wiele dla ciebie znaczę. / jamaica.

tak  od dziś  od kilku minut... teksty

nat.xd dodano: 27 lipca 2013

tak, od dziś, od kilku minut zaczęłam nowy rozdział w swoim życiu. trochę więcej łez. trochę więcej smutku. trochę więcej nieprzespanych nocy. trochę mniej uśmiechu. trochę mniej uczuć. wypaliło się we mnie szczęście. nowy rozdział jest drzwiami do nowego życia. życia bez Niego. życia w samotności. zamknięte uczucia w sercu. radość schowana gdzieś tam w rogu w pudełku z napisem "szczęście". umieram. kolejne rany na moim ciele zacierają te w sercu. ból to taki mój tlen, ale nic mi nie jest. / erirom

wszystko  co mam jest w nim zakochane. teksty

nat.xd dodano: 27 lipca 2013

wszystko, co mam jest w nim zakochane.

 Jeżeli coś dotyka cię  znaczy:... teksty

nat.xd dodano: 27 lipca 2013

"Jeżeli coś dotyka cię, znaczy: dotyczy cię. Jeżeliby nie dotyczyło cię - nie dotykałoby cię, nie zrażało, nie obrażało, nie drażniło, nie kuło, nie raniło. Jeżeli bronisz się, znaczy: czujesz się atakowany. Jeżeli czujesz się atakowany, znaczy: jesteś celnie trafiony. Miej to na uwadze."

mogłaś od razu wziąć tępy... teksty

nat.xd dodano: 27 lipca 2013

mogłaś od razu wziąć tępy, kuchenny nóż i wbić mi go prosto w serce, a nie kazać stać i patrzyć, jak krok za krokiem zabierasz pół mojego świata z drwiącym uśmiechem na twarzy i piekącą serdecznością w oczach.

Pamiętasz? Byłaś moją najlepszą... teksty

nat.xd dodano: 14 czerwca 2013

Pamiętasz? Byłaś moją najlepszą przyjaciółką, siostrą, wciąż nią jesteś przecież, boże kurwa, kochałam Cię, przecież, och kurwa, byłaś jak ja, rozumiałaś mój ból, rozumiałaś moje rozgoryczenie światem, moje szyderstwo ze wszystkiego co się rusza, mój cynizm, to, jak bardzo jestem złamana, rozumiałaś moje wszystko, kurwa, byłaś jak ja, mimo tego, że byłyśmy zupełnie inne, kurwa, kurwa, kurwa, byłaś moją jedyną prawdziwą przyjaciółką, nie pamiętasz ? Ci wszyscy ludzie, którzy nas zawiedli, wielogodzinne rozmowy, pomstowanie na świat, na ludzi, na facetów, którzy okazywali się być fałszywymi chujami i na facetów, których chciałyśmy ponad wszystko, ale oni nie chcieli nas, pamiętasz ? Upijanie się w dziwnych miejscach, darcie ryja na imprezach, leżenie na drodze,nagrywanie filmików, wielogodzinne telefony, boże, to wszystko co robiłyśmy razem ?Kurwa, wróć, przypomnij sobie kim byłaś zanim w końcu udało Ci się z nim być, przypomnij sobie, kto był, gdy nie było nikogo. Potrzebuję Cię, kurwa.

I kurwa nikt mi już nie wmówi  że... teksty

nat.xd dodano: 14 czerwca 2013

I kurwa nikt mi już nie wmówi, że nie posiadam uczuć, bo niby jak nazwiesz to, że kiedy patrzę w jej oczy, to nie chcę widzieć nic innego poza blaskiem jej źrenic w świetle każdego światła, nie tylko księżyca? Że jak widzę ją zmierzającą w moim kierunku, to nie myślę o niczym innym, tylko o tym, żeby jak najszybciej zamknąć jej drobne ciało w swoich ramionach? Że, kiedy się uśmiecha, automatycznie staję się najszczęśliwszym kolesiem na ziemi? Jak wytłumaczysz to, że kurwa tylko z nią mogę rozmawiać o problemach w domu, o chorej matce, o ojcu, który nie przyznaje się do tego, że jestem jego synem? Nikt mnie nie rozumie tak jak ona. Wiem, że mogę się przed nią obnażyć emocjonalnie i nie wyśmieje mnie, bo kocha mnie tak samo jak ja ją. I kurwa nie wmówisz mi, że nie posiadam uczuć, bo to co czuję do tej kobiety, to kurwa coś więcej niż przyjaźń, uzależnienie i pożądanie. Kocham ją kurwa i nikt nie wmówi mi, że uczucia, nie są moją mocną stroną, bo kocham kurwa, kocham./mr.lonely

Rozpieprzasz sobie życie i myślisz... teksty

nat.xd dodano: 14 czerwca 2013

Rozpieprzasz sobie życie i myślisz, że Ci na to pozwolę? Jesteś moją przyjaciółką, częścią mnie, która odpowiedzialna jest za uczucia, za to co rodzi się wewnątrz mnie każdego dnia. Nie mogę pozwolić Ci spaść na dno, nie mogę pozwolić, by alkohol wyżerał Ci mózg, narkotyki zabijały Cię. Nieważne, że mnie znienawidzisz, doskonale wiem, jak ciężko pozbierać się po tym wszystkim, ale kurwa przecież jesteś silna i potrafisz, przecież nie raz to udowodniłaś. Ja nie będę stała i patrzyła jak osuwasz się o ściany i płaczesz nocami, bo kolejny Cię wystawił. Płacz, pozwalam Ci, w końcu w taki sposób możesz dać upust emocjom, ale nie uważasz, że to nie ma najmniejszego sensu? Niedługo może być za późno, a jeśli Twój opór będzie zbyt silny, pójdę w to razem z Tobą, nie zostawię Cię w tym samej mimo, że Ty zostawiłaś mnie nie raz, ale to się nazywa lojalność, nie zostawię drugiej połowy mnie, kiedy jest w potrzebie. Nie pozwolę Ci spaść na dno studni, z której nie ma wyjścia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV