głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nat.xd Pytasz dlaczego to robię? Żebyś będąc z nią pamiętał co czułeś będąc ze mną. jąc sobie przy tym szansę na lepsze rezultaty osiągając wyznaczone sobie cele.Ja sw

nat.xd

nat.xd.moblo.pl
Pytasz dlaczego to robię? Żebyś będąc z nią pamiętał co czułeś będąc ze mną.
Pytasz  dlaczego to robię? Żebyś... teksty

nat.xd dodano: 14 czerwca 2013

Pytasz, dlaczego to robię? Żebyś będąc z nią pamiętał, co czułeś będąc ze mną.

jąc sobie przy tym szansę na lepsze... teksty

nat.xd dodano: 12 czerwca 2013

jąc sobie przy tym szansę,na lepsze rezultaty osiągając wyznaczone sobie cele.Ja swój cel widzę w Twoich oczach,które są setki kilometrów ode mnie,ale czuję,że patrzysz w to samo niebo,a gwiazda,która wskazuję drogę naszym sercom,odbija blask Twoich oczu na moim sercu.Nie możemy gubić się w sobie,bo to najwyższy czas,żeby się odnaleźć,połączyć nasze dłonie,i stw

Ciekawe jak zareagowałbyś gdybym... teksty

nat.xd dodano: 12 czerwca 2013

Ciekawe jak zareagowałbyś gdybym opowiedziała Ci całą przeszłość. O problemach rodziców, ciągłych kłótniach w domu, wyzwisk w moją stronę, życia bez żadnego wsparcia od strony rodziny, która ponoć ma być zawsze wtedy kiedy masz problemy, braku akceptacji z ich strony i mojej. Dziś dużo się pozmieniało ale wcale nie zapomniałam. Uśmiecham się bo nie mogę wiecznie chodzić smutna, śmieję się bo nie chce zbędnych pytań o życie, poznaję nowych ludzi bo nie znoszę samotności. Ale po zamknięciu oczu wieczorem w łóżku i słodkiego 'dobranoc' od taty wychodzącego do pracy pojawiają się łzy. Czasem jest ich więcej a czasem mniej bo bywają chwile w których już nawet nie mam sił płakać. Może wtedy zrozumiałbyś dlaczego tak trudno ponownie mi Tobie zaufać, osobie która nadała mojemu życiu sens i szansę na normalnie funkcjonowanie.

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

nat.xd dodano: 12 czerwca 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko. Chciałaś by Cię pokochał, byś była dla Niego wszystkim. Pragnęłaś być Jego całym światem, a On nawet nie starał się być w Twoim świecie.

 Czasem obracam się i czuję w... teksty

nat.xd dodano: 10 czerwca 2013

"Czasem obracam się i czuję w powietrzu twój zapach i nie mogę, kurwa, nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za tobą.” - Sarah Kane

 O niektórych sprawach nawet sobie... teksty

nat.xd dodano: 10 czerwca 2013

"O niektórych sprawach nawet sobie nie mówię."

to co bliskie  dziś daleko. zepsuło... teksty

nat.xd dodano: 10 czerwca 2013

to co bliskie, dziś daleko. zepsuło się wszystko, a ja zostałam sama. / erirom

najlepsze rzeczy w życiu są... teksty

nat.xd dodano: 10 kwietnia 2013

najlepsze rzeczy w życiu są niewidoczne - dlatego zamykamy swoje oczy kiedy całujemy, płaczemy i marzymy.

Proszę  zabierz mnie w miejsce gdzie... teksty

nat.xd dodano: 10 kwietnia 2013

Proszę, zabierz mnie w miejsce gdzie wszystko będzie łatwe. Gdzie codzienne problemy staną się z niczym. Nie będę musiała się martwić i przejmować a wszystko stanie się prostsze niż myślałam.

Zaproponował  żebyśmy zostali... teksty

nat.xd dodano: 10 kwietnia 2013

Zaproponował, żebyśmy zostali przyjaciółmi bo chcę mieć ze mną dobry kontakt. Zabawne. Rozumiem, że tak po prostu mam wymazać wspólne rozmowy, marzenia i wspomnienia? Wszystkie tajemnice, nocne 'kocham' o tym wszystkim mam zapomnieć? A co powiesz mojemu sercu, że ma przestać już kochać i zmienić tryb na przyjaźń? Powiedz mi kurwa czy to żart, bo nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.

Są takie chwile w których chcesz... teksty

nat.xd dodano: 10 kwietnia 2013

Są takie chwile w których chcesz zrobić tak wiele, a nie możesz nic. Potrafisz tylko siedzieć nocą na parapecie paląc papierosa, pozwalasz płynąc łzą po Twoich policzkach. Patrzysz na miasto przez okno, widzisz setki samochodów, które ciągle się śpieszą a ty nadal stoisz w miejscu. Wiesz że to Cię niszczy ale nie robisz nic, żeby to zmienić. Tak, przegrałaś.

Zanim umrę  chcę walczyć o życie.... teksty

nat.xd dodano: 6 kwietnia 2013

Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV