głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Mieliśmy fizykę chemię matematykę język polski długie godziny angielskiego ale nikt nas nie uczył jak sobie poradzić z sytuacją pod tytułem: on jest toksycznym

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Mieliśmy fizykę chemię matematykę język polski długie godziny angielskiego ale nikt nas nie uczył jak sobie poradzić z sytuacją pod tytułem: on jest toksycznym ch
Mieliśmy fizykę  chemię... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

Mieliśmy fizykę, chemię, matematykę, język polski, długie godziny angielskiego, ale nikt nas nie uczył jak sobie poradzić z sytuacją pod tytułem: on jest toksycznym chujem albo w wersji męskiej, jeśli już ktoś wpadł na pomysł aby się związać: dlaczego ona jest taką wredną dziwką? Dawniej taka nie była.

 Mało kto mając 20  30 lat wie co... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

"Mało kto mając 20, 30 lat wie co chce robić w życiu. Ja dochodziłem do tego całymi latami, próbując różnych rzeczy. I za dwudziestą, trzydziestą a może pięćdziesiątą próbą razem znalazłem swój spokój i dowiedziałem się czego ja chcę. Związek jest po to aby wznosić, nie dołować. I nie mówię tu o stwarzaniu fałszywych złudzeń typu: możesz być najlepszy. Chodzi o słowo „spróbuj”. Chodzi o moment, kiedy ty jesteś już bliski rzucenia wszystkiego a ta druga osoba podchodzi do ciebie i mówi: zrób to jeszcze raz. Dla siebie. Związki są po to aby ta druga osoba nas wspierała i motywowała do tego, abyśmy byli lepsi. Abyśmy budowali swój świat, a nie pierdzieli w stołki. Bądź z kimś kto cię uskrzydla, a nie wiąże ci jaja w supeł." :)

 Kobiety zawsze czują się gorsze.... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

"Kobiety zawsze czują się gorsze. Kobiecie zawsze możesz wmówić, że jest gorsza. Wiecznie będzie szukała problemów, wiecznie będzie analizować rzeczy, które nie miały miejsca, wiecznie będzie panikować. Kiedy się jednak wkurwi, może cię bardzo zaskoczyć. No i ma cycki. To przebija większość argumentów."

Zmieniło się nasze nastawienie do... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

Zmieniło się nasze nastawienie do życia. Skoro mogę wymienić telewizor, mieszkanie samochód na nowy, lepszy to dlaczego nie osobę z którą jestem?

Taki piękny układ prawda?  Mieć... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

Taki piękny układ prawda? Mieć ciastko i zjeść ciastko jednocześnie. Być w związku i nie być jednocześnie. Być zazdrosną o jednego i drugiego. Czuć do obu prawa. Mieć nowy seks z tym romantycznym (okazjonalny, ekscytujący i zakazany) i stary, dziki z tym ogrem, który na co dzień jest obok, ale zapewnia stabilność. A z drugiej taki piękny dramat naszej generacji: dookoła jest tyle osób, skąd mam wiedzieć, że ta przy której jestem to ta właściwa? Przecież w ułamku sekundy mam możliwość spróbowania z innym, inną, a może tracę właśnie najpiękniejsze chwile życia? A może gdzieś jest dla mnie ten wymarzony, ta wymarzona a ja tkwię w zawieszeniu między jednym a drugim.

 Związki się zeszmaciły.  „Na... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

"Związki się zeszmaciły. „Na zawsze” i „nie opuszczę cię aż do śmierci” przeszło w „najwyżej się rozstaniemy, jeśli nam nie wyjdzie."

 Ale odpowiem ci tak: rób to co... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

"Ale odpowiem ci tak: rób to co robisz i pogódź się z tym. Jeśli miota ciężkimi przedmiotami, robi awantury, ryczy znaczy, że kocha i że zachowuje się jak klasyczna kobieta. Jak przestanie – znaczy, że przestało jej zależeć. Koniec. Kropka. PS. Co nie znaczy że powinieneś się zachowywać jak miękki flet. Kobiety strasznie lubią podporządkowywać sobie facetów a później są rozczarowane, że się to im udało."

Nie poswiecaj uwagi dla osob ktore... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Nie poswiecaj uwagi dla osob ktore nie maja dla ciebie nawet czasu , poświęć ta uwage tym ktorym twoje poświecenie cos w ogole znaczy :)

Wiesz  ludzi nie zmienisz  zawsze... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Wiesz, ludzi nie zmienisz, zawsze będzie ktoś, kto będzie życzył Ci jak najgorzej, a Ty musisz po prostu przejść i pokazać, że jesteś więcej warty niż cała banda ludzi chorych z zazdrości.

 Gdy miałam złe dni do Ciebie... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

"Gdy miałam złe dni do Ciebie pisałam, Gdy miałam problemy Ty je rozwiązywałaś, Gdy płakałam Ty mnie pocieszałaś, Tak na prawdę pół swojego Świata mi oddałaś, Dlatego dziękuję Ci za wszytko siostrzyczko!" :)

 Myślę o Tobie często  tak często... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

"Myślę o Tobie często, tak często że tracę oddech. Może cofnę złe momenty i zostawię tylko dobre."

Każda kobieta potrzebuje wiedzieć... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Każda kobieta potrzebuje wiedzieć, że ktoś jest w niej zakochany. Że ją kocha to jedno, ale zakochanie, właśnie to trochę nierealne wariowanie na jej punkcie, bez tego kobieta czuje się niepełna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV