głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Ale odpowiem ci tak: rób to co robisz i pogódź się z tym. Jeśli miota ciężkimi przedmiotami robi awantury ryczy znaczy że kocha i że zachowuje się jak klasyczn

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Ale odpowiem ci tak: rób to co robisz i pogódź się z tym. Jeśli miota ciężkimi przedmiotami robi awantury ryczy znaczy że kocha i że zachowuje się jak klasyczna ko
 Ale odpowiem ci tak: rób to co... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

"Ale odpowiem ci tak: rób to co robisz i pogódź się z tym. Jeśli miota ciężkimi przedmiotami, robi awantury, ryczy znaczy, że kocha i że zachowuje się jak klasyczna kobieta. Jak przestanie – znaczy, że przestało jej zależeć. Koniec. Kropka. PS. Co nie znaczy że powinieneś się zachowywać jak miękki flet. Kobiety strasznie lubią podporządkowywać sobie facetów a później są rozczarowane, że się to im udało."

Nie poswiecaj uwagi dla osob ktore... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Nie poswiecaj uwagi dla osob ktore nie maja dla ciebie nawet czasu , poświęć ta uwage tym ktorym twoje poświecenie cos w ogole znaczy :)

Wiesz  ludzi nie zmienisz  zawsze... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Wiesz, ludzi nie zmienisz, zawsze będzie ktoś, kto będzie życzył Ci jak najgorzej, a Ty musisz po prostu przejść i pokazać, że jesteś więcej warty niż cała banda ludzi chorych z zazdrości.

 Gdy miałam złe dni do Ciebie... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

"Gdy miałam złe dni do Ciebie pisałam, Gdy miałam problemy Ty je rozwiązywałaś, Gdy płakałam Ty mnie pocieszałaś, Tak na prawdę pół swojego Świata mi oddałaś, Dlatego dziękuję Ci za wszytko siostrzyczko!" :)

 Myślę o Tobie często  tak często... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

"Myślę o Tobie często, tak często że tracę oddech. Może cofnę złe momenty i zostawię tylko dobre."

Każda kobieta potrzebuje wiedzieć... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Każda kobieta potrzebuje wiedzieć, że ktoś jest w niej zakochany. Że ją kocha to jedno, ale zakochanie, właśnie to trochę nierealne wariowanie na jej punkcie, bez tego kobieta czuje się niepełna.

 Po rozstaniu po większej dawce... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

"Po rozstaniu po większej dawce alkoholu, którym zapijałam zranione serducho pisałam ,dzwoniłam ,błagałam, zrobiłam z siebie ostatnią debilkę, zakochaną furiatkę ...myślałam, że zadziała, on zawsze był wrażliwy ..po raz kolejny zrozumiałam, że BYŁ, poznał jakąś dupe , bolało jeszcze bardziej nie mogłam sobie z tym poradzić, kurwa co ja mówię, dalej nie mogę sobie z tym poradzić chociaż minęło tyle czasu. Będąc z ta dziewczyną napisał, odezwał się, byłam przeszczęśliwa myślałam, że chce wrócić, wspominał nasz związek i ja się w to wkręciłam, sama wydzwaniałam pijana, pisałam, nagrywałam się a on ośmieszył mnie w oczach wszystkich naszych znajomych, pochwalił się kumplom jaka jestem głupia i naiwna, pokazał nasze rozmowy, nagrania...boli....ja robiłam z siebie totalną idiotkę, czasu nie cofnę a wspomnienia zostaną.

Płacze przekropnie pisząc to bo... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Płacze przekropnie pisząc to bo odtwarzam sobie po raz kolejny cos co było najgorszym czasem mojego życia, ale nie 8 miesięcy z nim, bo to był najpiękniejszy moment w moim życiu, był wtedy kimś innym, najgorsze, że minęło tyle czasu a ja do dziś wspominam.."

Kieruj się w życiu tym  co uważasz... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Kieruj się w życiu tym, co uważasz za słuszne. To Ty masz być szczęśli­wa, więc jeśli Two­je szczęście jest w Nim, to trwaj w tej miłości..

Nie moge Cię zapomnieć na sercu... teksty

mistrzunii0 dodano: 31 stycznia 2015

Nie moge Cię zapomnieć na sercu został ślad, Siedzisz w mojej głowie od wielu wielu lat

Dopadl go syf  a matka tylko placze... teksty

mistrzunii0 dodano: 30 stycznia 2015

Dopadl go syf, a matka tylko placze, zniszczone mózgi przez jakieś dopalacze..

Każdy ma swoje życie  każdy ma... teksty

mistrzunii0 dodano: 29 stycznia 2015

Każdy ma swoje życie, każdy ma swój świat Świat wad i świat życzeń, życie plynie coraz szybciej Wy patrzycie i słyszycie, kochacie, nienawidzicie, chcecie do przodu zdobywać życie, zdobywać świat pomimo wad, gdy zalet brak.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV