głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
mistrzunii0 Zmieniło się nasze nastawienie do życia. Skoro mogę wymienić telewizor mieszkanie samochód na nowy lepszy to dlaczego nie osobę z którą jestem? Taki piękny ukła

mistrzunii0

mistrzunii0.moblo.pl
Zmieniło się nasze nastawienie do życia. Skoro mogę wymienić telewizor mieszkanie samochód na nowy lepszy to dlaczego nie osobę z którą jestem?
Zmieniło się nasze nastawienie do... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

Zmieniło się nasze nastawienie do życia. Skoro mogę wymienić telewizor, mieszkanie samochód na nowy, lepszy to dlaczego nie osobę z którą jestem?

Taki piękny układ prawda?  Mieć... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

Taki piękny układ prawda? Mieć ciastko i zjeść ciastko jednocześnie. Być w związku i nie być jednocześnie. Być zazdrosną o jednego i drugiego. Czuć do obu prawa. Mieć nowy seks z tym romantycznym (okazjonalny, ekscytujący i zakazany) i stary, dziki z tym ogrem, który na co dzień jest obok, ale zapewnia stabilność. A z drugiej taki piękny dramat naszej generacji: dookoła jest tyle osób, skąd mam wiedzieć, że ta przy której jestem to ta właściwa? Przecież w ułamku sekundy mam możliwość spróbowania z innym, inną, a może tracę właśnie najpiękniejsze chwile życia? A może gdzieś jest dla mnie ten wymarzony, ta wymarzona a ja tkwię w zawieszeniu między jednym a drugim.

 Związki się zeszmaciły.  „Na... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

"Związki się zeszmaciły. „Na zawsze” i „nie opuszczę cię aż do śmierci” przeszło w „najwyżej się rozstaniemy, jeśli nam nie wyjdzie."

 Ale odpowiem ci tak: rób to co... teksty

mistrzunii0 dodano: 7 luty 2015

"Ale odpowiem ci tak: rób to co robisz i pogódź się z tym. Jeśli miota ciężkimi przedmiotami, robi awantury, ryczy znaczy, że kocha i że zachowuje się jak klasyczna kobieta. Jak przestanie – znaczy, że przestało jej zależeć. Koniec. Kropka. PS. Co nie znaczy że powinieneś się zachowywać jak miękki flet. Kobiety strasznie lubią podporządkowywać sobie facetów a później są rozczarowane, że się to im udało."

Nie poswiecaj uwagi dla osob ktore... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Nie poswiecaj uwagi dla osob ktore nie maja dla ciebie nawet czasu , poświęć ta uwage tym ktorym twoje poświecenie cos w ogole znaczy :)

Wiesz  ludzi nie zmienisz  zawsze... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Wiesz, ludzi nie zmienisz, zawsze będzie ktoś, kto będzie życzył Ci jak najgorzej, a Ty musisz po prostu przejść i pokazać, że jesteś więcej warty niż cała banda ludzi chorych z zazdrości.

 Gdy miałam złe dni do Ciebie... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

"Gdy miałam złe dni do Ciebie pisałam, Gdy miałam problemy Ty je rozwiązywałaś, Gdy płakałam Ty mnie pocieszałaś, Tak na prawdę pół swojego Świata mi oddałaś, Dlatego dziękuję Ci za wszytko siostrzyczko!" :)

 Myślę o Tobie często  tak często... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

"Myślę o Tobie często, tak często że tracę oddech. Może cofnę złe momenty i zostawię tylko dobre."

Każda kobieta potrzebuje wiedzieć... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Każda kobieta potrzebuje wiedzieć, że ktoś jest w niej zakochany. Że ją kocha to jedno, ale zakochanie, właśnie to trochę nierealne wariowanie na jej punkcie, bez tego kobieta czuje się niepełna.

 Po rozstaniu po większej dawce... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

"Po rozstaniu po większej dawce alkoholu, którym zapijałam zranione serducho pisałam ,dzwoniłam ,błagałam, zrobiłam z siebie ostatnią debilkę, zakochaną furiatkę ...myślałam, że zadziała, on zawsze był wrażliwy ..po raz kolejny zrozumiałam, że BYŁ, poznał jakąś dupe , bolało jeszcze bardziej nie mogłam sobie z tym poradzić, kurwa co ja mówię, dalej nie mogę sobie z tym poradzić chociaż minęło tyle czasu. Będąc z ta dziewczyną napisał, odezwał się, byłam przeszczęśliwa myślałam, że chce wrócić, wspominał nasz związek i ja się w to wkręciłam, sama wydzwaniałam pijana, pisałam, nagrywałam się a on ośmieszył mnie w oczach wszystkich naszych znajomych, pochwalił się kumplom jaka jestem głupia i naiwna, pokazał nasze rozmowy, nagrania...boli....ja robiłam z siebie totalną idiotkę, czasu nie cofnę a wspomnienia zostaną.

Płacze przekropnie pisząc to bo... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Płacze przekropnie pisząc to bo odtwarzam sobie po raz kolejny cos co było najgorszym czasem mojego życia, ale nie 8 miesięcy z nim, bo to był najpiękniejszy moment w moim życiu, był wtedy kimś innym, najgorsze, że minęło tyle czasu a ja do dziś wspominam.."

Kieruj się w życiu tym  co uważasz... teksty

mistrzunii0 dodano: 6 luty 2015

Kieruj się w życiu tym, co uważasz za słuszne. To Ty masz być szczęśli­wa, więc jeśli Two­je szczęście jest w Nim, to trwaj w tej miłości..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV