głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
missyoutonight wiele razy chciałam się poddać ale uświadomiłam sobie że to nie ma sensu świat jest piękny tylko trzeba to dostrzec i żyć na przekór wszystkiemu. przeciwności l

missyoutonight

missyoutonight.moblo.pl
wiele razy chciałam się poddać ale uświadomiłam sobie że to nie ma sensu świat jest piękny tylko trzeba to dostrzec i żyć na przekór wszystkiemu. przeciwności losu mo
wiele razy chciałam się poddać... teksty

missyoutonight dodano: 5 sierpnia 2014

wiele razy chciałam się poddać, ale uświadomiłam sobie, że to nie ma sensu, świat jest piękny, tylko trzeba to dostrzec i żyć na przekór wszystkiemu. przeciwności losu można pokonać, nawet samemu, wystarczy trochę wiary.

każdy ma jakiś cel w życiu  bo... teksty

missyoutonight dodano: 5 sierpnia 2014

każdy ma jakiś cel w życiu, bo przecież do czegoś trzeba dążyć. niektórzy postawili sobie za zadanie dostać się na wygórowaną uczelnie, inni chcą zwiedzić jakiś kraj,a Ja tak po prostu chcę żyć. nie muszę mieć pełno kasy, dużego domu z basenem, czy wielce mądrej głowy. postawiłam na rodzinę i na przyjaciół, bo w miłość już nie wierzę.

nie to  że Go nienawidzę  albo mam... teksty

missyoutonight dodano: 5 sierpnia 2014

nie to, że Go nienawidzę, albo mam do Niego jakiś żal. po prostu zwątpiłam już w miłość.

Bardzo chcę wrócić. Do Ciebie. Aby... teksty

missyoutonight dodano: 3 czerwca 2014

Bardzo chcę wrócić. Do Ciebie. Aby dokończyć naszą rozmowę. I rozpocząć wiele innych.

wiesz jak to jest  kiedy chcesz... teksty

missyoutonight dodano: 3 czerwca 2014

wiesz jak to jest, kiedy chcesz spojrzeć pewnej osobie w oczy, a nie możesz, bo po paru sekundach, musisz odwrócić się, kryjąc łzy ? wiesz jak to jest, kiedy w rozmowie łamie Ci się głos ? wiesz, jak to jest, kiedy tracisz oddech, bo patrzysz na Niego, a z jego zachowania wnioskujesz, że Jemu już nie zależy ? wiesz jak to jest, kiedy wracając do domu, masz płacz na końcu nosa ? wiesz jak to jest, kiedy kładziesz się spać z nadzieją, że może wreszcie szloch nie będzie Ci przeszkadzał w zasypianiu ? wiesz jak to jest, kiedy wstajesz rano i masz świadomość tego, że kolejny dzień będzie powtórką poprzedniego ? wiesz jak to jest, kiedy umierasz wiedząc, że żyjesz ? nie wiesz ? to proszę nie pierdol mi o tym, że czas leczy rany.

nigdy nie miałam do Niego pretensji... teksty

missyoutonight dodano: 3 czerwca 2014

nigdy nie miałam do Niego pretensji o to, że zostawił mnie wtedy, gdy zupełnie sobie nie radziłam. ani razu nie zdarzyło mi się przyznać, iż od był autorem mojego największego cierpienia, a zarazem zajmował pozycję jedynego faceta przez którego po moich policzkach płynęły łzy. zwykle dziękowałam za to, że zahartował mnie na dalsze części życia, że nigdy nie dałam się już tak łatwo zranić, że w układzie męsko-damskim to ja kierowałam i ja miałam dłoń na przycisku 'zniszcz'. tylko w naszej relacji przejmował stery, tylko kiedy by byliśmy na pokładzie, rozbijał się o skały, a ja i moje serce lądowaliśmy za burtą, niszczone Jego psychopatycznym uczuciem.

uśmiecham się  a każdy wokół... teksty

missyoutonight dodano: 3 czerwca 2014

uśmiecham się, a każdy wokół patrzy na mnie podejrzliwie pytając o to, czy On wrócił. wszyscy obiegają wokół tego zastanowienia, jakby Jego osoba była nieodzowną częścią mnie, jakby moje szczęście było jakkolwiek uzależnione od Jego położenia. odpowiedź brzmi: nie. wciąż Go nie ma. w dalszym ciągu nie mam pojęcia, gdzie się znajduje, z kim jest. wprawdzie nie nauczyłam się jeszcze żyć bez Niego, lecz funkcjonuję. czasem się uśmiecham - przypominając sobie akurat którąś z chwil spędzonych z Nim.

Żle wyglądasz  co Ci jest? – nic... teksty

missyoutonight dodano: 3 czerwca 2014

Żle wyglądasz, co Ci jest? – nic, nie zrozumiesz. – spróbuję. – bolały cię kiedyś wspomnienia?

Po ponad roku ciężkich przeżyć i... teksty

missyoutonight dodano: 3 czerwca 2014

Po ponad roku ciężkich przeżyć i chorej miłości, stwierdzam, że nie ma co rozpaczać, nie cofnę czasu, nie zmienię Ciebie, nie zmienię wypowiedzianych słów.

tak bardzo nienawidzę siebie.... teksty

missyoutonight dodano: 3 czerwca 2014

tak bardzo nienawidzę siebie. dlaczego ? dlatego , że kładąc się wieczorem katuje swoją psychikę wspomnieniami. przed oczami mam obraz tego jak było kiedyś. przypominają mi się te cudowne chwile i ryczę, jak dziecko - zatykając twarz poduszką, by przypadkiem ktoś nie usłyszał.

Niewiele się zmieniło odkąd... teksty

missyoutonight dodano: 3 czerwca 2014

Niewiele się zmieniło odkąd ostatnio gadaliśmy. Tylko trochę mniej spałam, trochę więcej wypiłam.

A jeśli wróci? Jeśli spojrzy Ci w... teksty

missyoutonight dodano: 11 marca 2014

A jeśli wróci? Jeśli spojrzy Ci w oczy i powie, że Cię kocha? Wymiękniesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV